תואר כפול באוניברסיטת אריאל

רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר ראשון? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אריאל - תואר כפול.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר כפול באוניברסיטת אריאל בשומרון - מסלולים לכפל תואר


באוניברסיטת אריאל בשומרון פועלים מסלולים שונים לכפל תואר, אלה מאפשרים לסטודנטים להשלים שני תארים ראשונים תוך פרק זמן של כארבע שנים. מסלולים אלה עורכים שילוב בין שני תחומים משיקים זה לזה, כגון מסלולים בתחומי ההנדסה והמדעים. הידע הנרכש בתכנית כפל התואר עוזר לסטודנטים להרחיב את סל הכלים המקצועיים שברשותם, מה שיכול לסייע להם בצאתם לתעשייה בסיום הלימודים, כשבידיהם שני תארים ראשונים.


מסלולי הלימוד לכפל תואר


אלה המסלולים לתואר כפול שמתקיימים באוניברסיטת אריאל:


לימודי מתמטיקה מדעי המחשב והנדסה


מסלול זה מאפשר לסטודנטים להשלים תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב לתואר B.Sc. ותואר ראשון B.Sc. בהנדסה באחד התחומים הבאים: לימודי הנדסת מכונות מכטרוניקה, לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה או לימודי הנדסה אזרחית. לימודי מתמטיקה ומדעי המחשב נלמדים כשמתמטיקה הוא מקצוע ראשי ומדעי המחשב מקצוע משני.


תכנית זו מכשירה את הבוגרים להשתלבות בתעשייה כמהנדסים, מתמטיקאים ומתכנתים, לאור הביקוש ההולך וגובר למתמטיקאים שמתמחים גם בעולם ההנדסה בתעשיית ההייטק ובתעשייה עתירת יישומי המדע המודרני. מסלול זה חושף את הסטודנטים לכלים הנדסיים מתקדמים ולידע מתמטי נרחב והוא שם דגש על היבטים מתמטיים, טכנולוגיים ויישומיים אשר מבוססים על ידי בתחום מדעי המחשב. כמו כן, התכנית מקנה שליטה במספר שפות תכנות מבוקשות כגון שפת ג'אווה, שפת C++ ושפת מטלאב.


סטודנטים שלומדים בתכנית זו נדרשים ללמוד קורסים משתי המחלקות, חלק מן הקורסים מוכרים כקורסים חופפים, במידה והם נלמדים גם במחלקה להנדסה וגם במחלקה למתמטיקה.


לימודי ביולוגיה מולקולרית ומדעי התזונה


סטודנטים במסלול זה מקבלים עם סיומו שני תארים, האחד בביולוגיה מולקולרית והשני בתזונה. אורך הלימודים בתכנית הוא ארבע שנים. מטרת התכנית היא הכשרתם של תזונאים קליניים שברשותם ידע ביולוגי נרחב. הלימודים חושפים את הסטודנטים למגוון השפעות של המזון על הבריאות החולי, במהלך לימודי הביולוגיה המולקולרית הם מתמקדים בדרכים בהן תזונה יכולה להועיל או להזיק לבריאות, ובמהלך לימודי התזונה הם מקבלים הכשרה להעניק טיפול תזונתי קליני.


הלימודים במסלול לכפל תואר פותחים מגוון של אפשרויות תעסוקה בפני הבוגרים. הם יכולים להשתלב כדיאטנים קליניים במרפאות ובמוסדות נוספים במערכת הבריאות ובקהילה וכן באפשרותם להמשיך לתארים מתקדמים וכך לפנות לקריירה במחקר בענפי הביולוגיה והתזונה.


לימודי פיזיקה והנדסת חשמל ואלקטרוניקה


התואר הכפול ללימודי פיזיקה והנדסת חשמל מאפשר לסטודנטים להשלים תואר ראשון בהנדסה ותואר ראשון בפיזיקה בתוך ארבע שנים. הידע הנרכש בתואר הכפול מסייע לסטודנטים חשיבה טכנולוגית מתקדמת להשתלבות בתעשייה. הסטודנטים יכולים להתמחות במספר מסלולים כגון אלקטרואופטיקה, פיזיקה רפואית, פיזיקה עיונית, מחשבים, תקשורת, זרם חזק ומסלולים נוספים. חלק מן הקורסים שנלמדים במחלקה לפיזיקה מאפשרים קבלת פטורים במחלקה להנדסת חשמל.


לימודי הנדסה כימית לתואר כפול


באוניברסיטת אריאל ניתן לשלב את לימודי ההנדסה הכימית יחד עם תכניות נוספות בתחומי המדעים במסגרת כפל תואר. בין המסלולים שניתן לשלב נכללים לימודי מתמטיקה לתואר ראשון, לימודי מדעי הכימיה לתואר ראשון או לימודי ביולוגיה מולקולרית.


מתכונת הלימוד


תכניות לכפל תואר באוניברסיטת אריאל נפרשות על פני פרק זמן של כארבע שנים. עם זאת, הלימודים הם אינטנסיביים יותר במתכונתם מאשר לימודים במסלול הרגיל לתואר יחיד והם דורשים מן הסטודנטים השקעה רבה והתמדה. תכניות הלימוד השונות כוללות גם תכנים מעשיים כגון התמחויות פרקטיות, התנסות פעילה במעבדות ופרויקטים שבהם הסטודנטים מיישמים הלכה למעשה את החומר הנלמד.


על מוסד הלימוד


אוניברסיטת אריאל בשומרון עורכת מבחר תכניות לתואר ראשון ושני, אלה נערכות במסגרת מספר מחלקות ובתי ספר, בתחומים כגון הנדסה, מדעי הבריאות, מדעי הטבע, מדעי החברה והרוח, ארכיטקטורה, תקשורת ורפואה. כיום לומדים באוניברסיטה מעל 15,000 סטודנטים ופועלים בה מאות מדענים וחוקרים במסגרת מרכזי המחקר ופיתוח שפועלים באוניברסיטה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת אריאל בשומרון

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל

כלים שיעזרו לך לבחור