לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות ניהול טכנולוגי באוניברסיטת אריאל

רוצה לדעת על לימודים בנושאי הנדסה? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אריאל - הנדסת תעו"נ וטכנולוגיה.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות ניהול טכנולוגי באוניברסיטת אריאל בשומרון


מנהלים את הצמיחה


התעשייה הטכנולוגית נמצאת בצמיחה מתמדת, מדי שנה אנו עדים לפיתוחים וסטארט אפים פורצי דרך. התעשייה הישראלית הולידה בשנים האחרונות כמה פיתוחים מצליחים במיוחד, שחלקם גם זיכו את מפתחיהם במיליוני דולרים. כדי להוביל יוזמות וארגונים קדימה לעבר המטרות יש צורך בהנהלה איתנה, שיכולה להתמודד עם אתגרים שעולים לאורך הדרך ולהוציא פתרונות יצירתיים ואיכותיים.


במסגרת לימודי הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת אריאל, הסטודנטים יכולים לבחור בהתמחות בניהול טכנולוגי. הכלים הנלמדים במסגרת ההתמחות יכולים לסייע לבוגרים לפתח יוזמות ופרויקטים וגם להתקדם בסולם הדרגות בחברות שונות.

 


תכנית הלימודים


ההתמחות מתמקדת בתהליכי ניהול בסביבות טכנולוגיות ותעשייתיות. הסטודנטים לומדים על טכניקות להטמעה, לתכנון ולניהול של טכנולוגיות שונות בארגונים, כגו מערכות SAP, ERP ו - BI. כמו כן הם עוסקים בתהליכי אספקה וניהול המלאי ובדרכים לניהולם המוצלח. נוסף על כך, הם בונים כישורים ניהוליים שיכולים לסייע להם לפתח יוזמות ופרויקטים ולהתמודד עם אתרים ותנאי אי ודאות בתעשייה.

 


מתכונת הלימוד


זוהי אחת מן ההתמחויות שניתן ללמוד במסגרת לימודי הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטה. משך הלימודים כארבע שנים ובמסגרת ההתמחות לוקחים חלק במגוון של קורסי בחירה, בסמינרים ובעבודה יישומית במעבדות ובסדנאות.


נוסף על כך, הסטודנטים מבצעים פרויקט מסכם, שמתקיים לרוב בשיתוף עם גורמים חיצוניים מן התעשייה. לאורך הפרויקט הסטודנטים מנתחים שלבים בפיתוח והטמעה של טכנולוגיות ומוצאים פתרונות לבעיות הנדסיות וארגוניות.


נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במסגרת ההתמחות נמנים:

 

  • ניהול שרשרת האספקה
  • הנדסת אנוש
  • קבלת החלטות ואי ודאות
  • יזמות עסקית
  • חקר הביצועים בניהול המלאי
  • ניהול פרויקטים
  • טכנולוגיות בבטיחות בדרכים
  • טכנולוגיות עולות    
  • הטמעת מערכות SAP וניהולן
  • ועוד
 


על מוסד הלימוד


לימודי הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת אריאל מתקיימים בעוד מספר התמחויות, בהן לימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות מערכות הייצור ולימודי הנדסת תעשייה וניהול בהתמחות מערכות מידע. באפשרות הסטודנטים ללמוד גם בתכנית הנדסת תעשייה וניהול במשלבת לימודי תעודה בתחומים רלבנטיים. אלה כוללים קורס שמאות מקרקעין וקורס ביקורת פנים. נוסף על כך, הפקולטה להנדסה מציעה לימודי הנדסת מכונות ומכטרוניקה, לימודי הנדסה אזרחית, לימודי הנדסת חשמל ולימודי הנדסה כימית.


תנאי קבלה


במסגרת תנאי קבלה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול במוסד זה יש צורך בציון התאמה של לפחות 600, פסיכומטרי 600 ומעלה וציון ממוצע של לפחות 90 בבגרויות. מי שאינם עומדים בתנאים אלה נדרשים להשתתף במכינות.


מועמדים בעלי ציון בגרויות ממוצע של לפחות 97 ובידיהם יחידות במקצועות ריאליים יכולים להתקבל בלי צורך בפסיכומטרי. מוסד הלימוד מקבל גם בוגרי לימודי הנדסאים מדופלמים שעומדים בתנאים. כדי לקבל את המידע המלא והעדכני לגבי תנאי קבלה מומלץ לפנות הישר למוסד הלימוד.


תעודה


לסטודנטים שמשלימים את כל החובות במהלך הלימודים ועומדים בהם בהצלחה מקבלים תואר ראשון B.Sc. בהנדסת תעשייה וניהול מטעם אוניברסיטת אריאל. ישנה אפשרות לשלב את הלימודים במחלקה יחד עם תעודת הוראה בהנדסת תעשיה וניהול.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת אריאל בשומרון

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל

כלים שיעזרו לך לבחור