לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה בהתמחות בקרה באוניברסיטת אריאל

רוצה לדעת על לימודים בנושאי הנדסה? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אריאל - הנדסת חשמל ובקרה.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה עם התמחות בבקרה באוניברסיטת אריאל בשומרון

 

הפסקת חשמל

 

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה היא תחום אשר עוסק במחקר, בתכנון, בפיתוח ובייצור של ציוד חשמלי ואלקטרוני, כל זאת בעזרת חקירה לעומק ויישום של תופעות חשמליות, אלקטרוניות ופיזיקליות. העוסקים בתחום רוכשים את המיומנויות לפתח רכיבים ומערכות פיתוח אשר משפיעים על החברה ועל הכלכלה ברמה הגלובאלית.

 

הנדסת בקרה עוסקת במידול של המערכות הדינמיות ועל תכן הבקרים אשר שולט על המערכות וקובע את ההתנהלות שלהן. המתמחים בתחום זה משתמשים במעגלים חשמליים, במעבדים ובמיקרו־בקרים ההכרחיים למערכות רבות, כמו מערכות אווירונאוטיקה, שיוט והנעה ואוטומציה תעשייתית.

 

 

תכנית הלימודים

 

לימודי הנדסת חשמל וטכנולוגיה בהתמחות בקרה באוניברסיטת אריאל בשומרון מקנה לסטודנטים את התשתית הרחבה של לימודי הנדסת החשמל והטכנולוגיה הכוללים את הבסיס של המדעים המדויקים בתחומי הפיזיקה המחשוב והמתמטיקה. כמו כן, הם מעמיקים על יסודות החשמל והאלקטרוניקה בתחומים של התקשורת, המחשבים ושל עיבוד האותות.

 

תכנית הלימודים בהתמחות בקרה מכשירה את הסטודנטים על מידול מערכות דינמיות ועל מערכות בקרה והיא מקנה להם את המיומנות לתכנן מערכות מחשוב ולפתח חומרת מחשבים אשר מסייעת לקדם ולשכלל את הטכנולוגיות הקיימות. כמו כן, הסטודנטים לומדים על תאוריית הבקרה ועל השימושים השונים שלה בקביעת תגובת משוב למערכות האלקטרוניות.

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי התואר נמשכים כארבע שנים. מתכונת הלימוד מורכבת מקורסי בחירה כליים, מקורסי חובה בהתמחות בקרה, מקורסי בחירה, ממעבדות, מתרגולים ומקורסים במורשת ישראל.

 

 

נושאי לימוד

 

  • בקרה מתקדמת
  • זיהוי אותות
  • ראייה ממוחשבת
  • מערכות בקרה
  • אלגברה ליניארית
  • בקרה ספרתית
  • מבוא לחישוב נומרי
  • בקרה מסתגלת    
  • חשבון אינפיניטסימאלי    
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

אוניברסיטת אריאל בשומרון היא מוסד אקדמי המציע שפע של תכניות לימוד לתואר ראשון ולתואר שני. באוניברסיטה פועלות ארבע פקולטות ושני בתי ספר – הפקולטה להנדסה, הפקולטה למדעי הבריאות, הפקולטה למדעי הטבע, הפקולטה למדעי החברה, בית הספר לאדריכלות ובית הספר לתקשורת. בין התארים של הפקולטה להנדסה אפשר ללמוד לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי הנדסה כימית, לימודי הנדסת מכונות ומכטרוניקה ולימודי הנדסה אזרחית.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים ללימודי הנדסת חשמל צריכים להיות בעלי ציון קבלה משולב של לפחות 590, כאשר עליהם להציג ציון של לפחות 87 בממוצע תעודת הבגרות וציון של 600 ומעלה בפסיכומטרי. האוניברסיטה מביאה בחשבון גם את מספר היחידות הריאליות של המועמדים בתעודת הבגרות.

 

הקבלה ללימודים נעשית על פי שקלול ציון בחינת הפסיכומטרי וממוצע ציוני הבגרויות. מועמדים שממוצע הציונים בתעודת הבגרות שלהם הוא 95 ומעלה מתקבלים ללא ציון בבחינת הפסיכומטרי. מועמדים אשר לא עומדים ברף הנדרש יכולים ללמוד במכינות השלמה של האוניברסיטה.

 

 

תעודה

 

הסטודנטים אשר עומדים בכל המטלות הנדרשות, לרבות הגשת פרויקט הסיום, מקבלים תואר B.Sc. בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה מטעם אוניברסיטת אריאל בשומרון.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת אריאל בשומרון

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל

כלים שיעזרו לך לבחור