לימודי ניהול טכנולוגיה לתואר ראשון באוניברסיטת בר אילן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בר אילן - לימודי ניהול טכנולוגיה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בניהול טכנולוגיה באוניברסיטת בר אילן

 

טכנולוגיה מתקדמת

 

כל ארגון וחברה אשר עוסקת בפיתוח ובניהול של טכנולוגיות מתמודדת עם קשיים רבים המיוחדים לתחום זה. לניהול חכם יש צורך בהבנה כוללת של תהליך הרכש ובד בבד יש צורך בידע מעמיק על הטמעה של פיתוחים טכנולוגיים, על התאמתם לסוג הארגון, על המטרות שלהן ועל עלותן.

 

תואר ראשון בניהול טכנולוגיה מכשיר את הלומדים תחום זה לנצח על כלל התהליכים בארגון, החל משלב הפיתוח וכלה בשיווק ללקוח. בלימודים אלה הסטודנטים רוכשים ידע עיוני והכשרה מעשית לניהול טכנולוגיה בצורה חכמה, יעילה וחסכנית אשר ממצה את הפוטנציאל העסקי שלה.

 

תכנית הלימודים

 

תואר ראשון בניהול טכנולוגיה באוניברסיטת בר אילן מקנה לסטודנטים ידע נרחב על ההיבטים השונים של ניהול טכנולוגיה וכלים מעשיים לניהול מערכים טכנולוגיים בארגונים שונים. הסטודנטים לומדים מתודות ארגוניות כלליות, בדגש על חברות אשר עוסקות בפיתוח וניהול של מוצרים טכנולוגיים, כמו רובוטיקה, כלי רכב, שרתי אינטרנט, מכשור מתקדם, טלפונים קוויים וסלולריים, מערכות מחשב ומערכות מידע.

 

תכנית הלימודים מתמקדת בשני נושאים עיקריים אשר משלימים זה את זה – ניהול תהליכי לימוד והטמעת טכנולוגיות בארגונים וניהול פיתוח בארגונים אשר עוסקים בפיתוח טכנולוגיות. שתי חטיבות אלה מכשירות את הסטודנטים על כלל התפקידים של מנהל הטכנולוגיה, לרבות קבלת החלטות, ניהול במצבי לחץ והתנהגות ארגונית.

 

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי התואר נמשכים כשלוש שנים. מתכונת הלימוד כוללת קורסי חובה, קורסי בחירה וקורסי סמינר.

 

נושאי לימוד

 

 • ניהול מחקר ופיתוח
 • יסודות הלוגיסטיקה
 • חקר ביצועים
 • ניהול התפעול והייצור
 • יסודות המלאי
 • ניהול טכנולוגיות מידע
 • קבלת החלטות
 • מתמטיקה למדעי החברה
 • התנהגות ארגונית    
 • היבטים משפטיים בניהול טכנולוגיות    
 • ועוד

 

סגל ההוראה

 

ראש מסלול התכנית הוא חוקר ומרצה במחלקה לניהול של אוניברסיטת בר אילן אשר עוסק בתחום פיתוח אלגוריתמים, סימולציה ממוחשבת ותורת התורים. יש לו ניסיון רב בניהול פיתוח תוכנות ובתכנון ועיצוב יישומים ניהוליים.

 

על מוסד הלימודים

 

אוניברסיטת בר אילן היא מוסד אקדמי אשר מעודד מצוינות מחקרית ואקדמית ברוח ערכי היהדות והציונות. האוניברסיטה מציעה מגוון רחב של תכניות לימוד לתואר ראשון ולתארים מתקדמים בכל אחת מן הפקולטות שלה, ובהן הפקולטה למדעי הרוח, הפקולטה למדעים מדויקים, הפקולטה להנדסה והקמפוס החרדי. בפקולטה למדעי החברה אפשר ללמוד לימוד לוגיסטיקה, לימודי כלכלה, לימודי חשבונאות ולימודי מנהל עסקים.

 

תנאי קבלה

 

לתואר ראשון בניהול טכנולוגיות מתקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים 90 ומעלה ובעלי ציון 580 לפחות בפסיכומטרי. הקבלה ללימודים נעשית על סמך הציון המשוקלל של השנים על פי מחשבון האוניברסיטה כשהסכם המינימאלי הוא 61.

 

תעודה

 

הסטודנטים אשר מסיימים את כל המטלות כנדרש מקבלים תואר ראשון בניהול טכנולוגיה מטעם אוניברסיטת בר אילן.


אפשרויות תעסוקה

 

בסיום הלימודים בוגרי התואר משתלבים בשוק העבודה במגוון תפקידים, כמו ניהול רכש טכנולוגי, ניהול מערכות מידע, ניהול מערכי הדרכה, ניהול פיתוח טכנולוגיות, ניהול פרויקטים של פיתוח, גיוס מועמדים ועוד.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת בר אילן

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת בר אילן

כלים שיעזרו לך לבחור