תואר שני במנהל עסקים בהתמחות Big Data באוניברסיטה העברית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני במנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על העברית - תואר שני מנע"ס וביג דאטה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במנהל עסקים בהתמחות Big Data Analytics באוניברסיטה העברית בירושלים


נתונים ככלי לרווחים


ארגונים במשק של היום צריכים להתמודד מדי יום עם כמויות אדירות של נתונים ומידע עסקי, באמצעותן ניתן ללמוד על תהליכים במשק ולקבל החלטות באופן נבון יותר. כדי לעבד באופן יעיל את המידע יש צורך בשיטות אופטימיזציה מתקדמות ובציוד מתקדם. מערכות אלה הופכות לנפוצות יותר ויותר בארגונים שעושים שימוש בכלים אלה כדי לפתור בעיות ולייעל תהליכי עבודה.


עובדים בארגונים אשר שואפים להתקדם לתפקידי מפתח כגון CEO, CTO (מנהל טכנולוגיות ראשי) או COO (מנהלי שיתופי פעולה), יכולים לקבל כלים לשדרוג הקריירה במסגרת תואר שני במנהל עסקים בהתמחות Big Data Analytics באוניברסיטה העברית. מסלול זה להתמחות בתואר השני במנהל עסקים בא לספק לתלמידיו כלים מתקדמים לניתוח אנליטי שיכולים לסייע להם לקדם את הקריירה וגם לשפר את ביצועי הארגונים שלהם.


תכנית הלימודים


במהלך ההתמחות בביג דאטה בתואר השני הסטודנטים מקבלים כלים לבניית אסטרטגיות עסקיות ולזיהוי של הזדמנויות עסקיות שיכולות להפוך נתונים לנכס חזק ומניב. הם לומדים על תהליכי חיזוי בענפי השיווק והתפעול ובוחנים דרכים להשתמש באופטימיזציה כדי לשפר את התוצאות העסקיות. בהמשך הם לומדים ליצור ולהטמיע פתרונות אנליטיים עסקיים וכיצד לגבש מסקנות יעילות מתוך הנתונים המתקבלים על הארגון. כמו כן, הם מעמיקים בתחומי ה - Data Science ולמידת מכונה ולומדים על יישומיהם לייעול התפקוד הארגוני.

 


מתכונת הלימוד


התכנית נפרשת על פני כשנתיים ונלמדת כתכנית ללא תזה או במסלול עם תזה. הסטודנטים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים וגם בתרגולים מעשיים שבהם הם מנתחים נתוני אמת לקבלת החלטות בארגונים.


נושאי הלימוד

 

  • אנליטיקה יישומית
  • מדעי המידע
  • שיטות אופטימיזציה
  • ניהול תפעול
  • אקונומטריקה פיננסית
  • למידת מכונה
  • מסחר ופרסום אלקטרוני
  • ניהול פרויקטים    
  • דינמיקה ברשתות חברתיות    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בבית הספר למנהל עסקים של האוניברסיטה העברית אפשר ללמוד בהתמחויות רבות נוספות שמאפשרות לסטודנטים להתמקצע בתחומי ידע מבוקשים. בין ההתמחויות תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות אסטרטגיה ויזמות, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות אינטרנט, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון ובנקאות ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול תפעול וחקר ביצועים. קיימת גם תכנית לתואר שני במנהל עסקים Biomed שמתאימה לבעלי רקע בתחום הניהול הרפואי. הסטודנטים יכולים לבחור בין לימוד בהתמחות אחת בלבד לבין שילוב שתי התמחויות.


תנאי קבלה


לתכנית זו יכולים להתקבל בעלי תואר ראשון בוגרי מקצועות ניהוליים וענפי המדעים המדויקים בממוצע ציונים של לפחות 80. הוא מיועד לבוגרי לימודי מנהל עסקים, לימודי כלכלה, לימודי מדעי המחשב ולימודי סטטיסטיקה שמעוניינים להתקדם לתפקידים מובילים בארגונים ולעמוד במוקדי קבלת ההחלטות. כמו כן, יש להציג ציון בחלק הכמותי של בחינת GMAT של 48 ומעלה. מועמדים מסוימים נדרשים בלימודי השלמה בהתאם לרקע הקודם בתחומים ככלכלה, מתמטיקה וסטטיסטיקה.

 


תעודה


תואר שני במנהל עסקים MBA מוענק על ידי האוניברסיטה העברית לבוגרים שעומדים בהצלחה בכל החובות בתכנית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה העברית בירושלים

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה העברית בירושלים

כלים שיעזרו לך לבחור