רוצה פרטים על קורס Data Scientist?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מדען נתונים Data Science

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס Data Scientist? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס DATA SCIENTIST - קורס מומחה כריית מידע


התפקיד הנחשק הבא בהייטק


מחיפושים פשוטים באינטרנט וברשתות החברתיות ועד לנתונים פיננסיים מכריעים, ארגונים עסקיים מוצפים במידע שחיוני לתפקוד השוטף שלהם. ההתנהלות בסביבה עתירת נתונים היא לא פשוטה, וכמויות המידע רק הולכות וגוברות עם השתכללות הטכנולוגיה. כאן נכנסים לתמונה תחום ה - Data Science, שעוסק באיסוף של אותו שפע נתונים, בעיבוד שלהם ובזיהוי של דפוסים ומגמות מהם אפשר להפיק תועלת לארגון.


הצורך בחקר ובעיבוד המידע בעולם ההייטק של היום הוא אדיר וכך רבים מגדירים את תפקיד ה - Data Scientist כאחת המשרות המבוקשות והנחשקות ביותר של המאה ה - 21. אנשי תכנות ומחשבים שברצונם להרחיב את הכלים שברשותם ולהעמיק בעולם ה - DATA במתפתח יכולים ללמוד בקורס Data Scientist, או קורס מדעני כריית נתונים. במהלך המסלול לומדים על מגוון של עקרונות טכנולוגיים שבעזרתם אפשר להפיק תובנות מנתונים עסקיים וכך לייעל תהליכים בארגונים.


למי מיועדים הלימודים


קורס זה מיועד לעובדים מנוסים בעולם הטכנולוגיה וה - IT, בתחומי הפיתוח, ניתוח המערכות והפיתוח בסביבת שרת. הוא מתאים במיוחד לראשי צוותים ולמנהלי פיתוח בעלי רקע באלגוריתמיקה, חקר ביצועים ומחקר סטטיסטי שמעוניינים להעשיר את היכולות המקצועיות שלהם ולצמוח בתחום מדעי הנתונים.


תכנית הלימודים


לאורך התכנית המשתתפים לומדים לעומק על עולם ה - Data Science, על הכלים המרכזיים שמשמשים את העובדים ועל מגמות עכשוויות בעולם התוכנה. כמו כן, הם דנים בהרחבה בתחום הביג דאטה והטכנולוגיות והפלטפורמות במסגרתו כך הם סוקרים יתרונות וחסרונות של שיטות שונות לניתוח נתונים ובוחנים את התרומה של כל שיטה לצורכי הארגון. הקורס כולל גם היכרות עם שלל שפות תוכנה ומתודולוגיות פיתוח, כגון שפת R, שפת פייתון, SQL MS, שפת JAVA, טכנולוגיית JavaScript ואחרים.

 


מתכונת הלימוד


היקף ההכשרות משתנה בין מוסדות הלימוד, לרוב אורכן מספר חודשים אך לפעמים ישנם קורסים מרוכזים וקצרים יותר. חלק מן ההכשרות מתקיימות בשעות הבוקר ואחר הצהריים בעוד אחרות נערכות בשעות הערב ומותאמות לצורכיהם של אנשים עובדים.


לאורך הקורסים המשתתפים מבצעים כמה פרויקטים ומטלות מעשיות במטרה לתרגל את הכלים הנלמדים. במסגרת המשימות הללו הם מתנסים באיסוף, ניתוח והצגה של נתונים. בסיום התכנית מתבצע לרוב פרויקט גמר שמסכם את כל עקרונות ה - Data Science החשובים.

 


נושאי הלימוד


בקורס נלמדים מגוון נושאים וביניהם:

 

 • מנועי חיפוש SOLR
 • Data Quality - DQ
 • ניתוח נתונים ו - IOT
 • יישומי NoSQL
 • נתונים מבוססי HADOOP
 • תכנות בשפת R
 • כלים בעבודת מדעני נתונים
 • פתרונות ענן Azure    
 • שימוש ב - SPARK ו - SQL    
 • ועוד


תנאי קבלה


תנאי הקבלה משתנים ממוסד למוסד אך בכולם יש צורך בידע קודם וניסיון מקצועי נרחב בתחומי מערכות המידע, בסיסי הנתונים וחקר הביצועים. כמו כן, יש צורך בידע בשפות פיתוח שונות ושפות Script. ישנה עדיפות למנתחי מערכות, למנהלי פיתוח, לאנשי BI ולראשי צוותים.


ברבים ממוסדות הלימוד על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון לפחות בתחומים כגון הנדסה, מתמטיקה, כלכלה, סטטיסטיקה, פיזיקה ומדעים שונים אשר במסגרת התואר רכשו היכרות מספקת עם תחום הסטטיסטיקה. כמו כן, נדרשת ידיעה של אנגלית טכנית. ברוב המקרים מתבצע מבחן התאמה פנימי.

 


תעודה ולימודי המשך


בוגרי הקורסים מקבלים תעודת גמר על ידי המוסדות המלמדים.

 

הבוגרים יכולים להמשיך לתואר אקדמי או ללימודי תעודה נוספים כדי להרחיב את הידע שברשותם. בין היתר מתקיימים מסלולים לתואר שני במדעי הנתונים, שמתאימים לבוגרי לימודים במקצועות כמותיים, הנדסיים ומדעיים. ניתן למצוא תחום זה גם במסגרת התמחות בתארים בענפים כגון מדעי המחשב, הנדסת חשמל, מנהל עסקים ואף פסיכולוגיה.

 


מוסדות

 

 • ג'ון ברייס הדרכה (תל אביב): בג'ון ברייס הדרכה ניתן ללמוד בקורס Data Science with Python. מסלול זה, שהיקפו הוא כ - 210 שעות, מהן 50 שעות לביצוע עבודה עצמאית, מיועד לאנשי דאטה מנוסים ומאפשר להם לרכוש כלים מתקדמים לעיבוד ולניתוח נתונים.

 

 • מדיאטק ג'ון ברייס חיפה: במדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתקיים קורס Data Science with Python and Machine Learning. זהו קורס ערב שבו נכללים קורס תרגולים מקוונים בחומר הנלמד.

 

 • הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ (חיפה, תל אביב): היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון מציעה קורס בינה עסקית BI, ביג דאטה ו - Data Science שמעניקה כלים מתקדמים בתחום מדעי הנתונים. הקורס מתקיים בשעות הערב וכולל כ - 200 שעות.

 

 • המכללה לניו מדיה (תל אביב): במכללה זו נלמדים שלל קורסים בתחומי המחשבים והדיגיטל. קורס הכשרת מדען נתונים במכללה כולל 24 מפגשים ובסך הכל 96 שעות לימוד במתכונת ערב. במהלכו מתמקדים ביצירת סביבת עבודה לטיוב וניתוח נתונים ובהפקה של מסקנות עסקיות יעילות מהם.

 

 • אוניברסיטת בן-גוריון - לימודי חוץ (באר שבע): במרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ מתקיים קורס מדעני נתונים Data Scientists, שמתאים לבוגרי לימודי הנדסת תוכנה, לימודי מדעי המחשב ומקצועות מדעיים  נוספים. היקף ההכשרה כ - 350 שעות.

  

 • נאיה קולג' (הרצליה): במכללה זו מתקיימים כמה קורסים קצרים בתחום ה - Data science, חלקם מתמקדים בעולם התכנות ואחרים בלמידת מכונות. בין הקורסים המוצעים אפשר למנות קורס Data Science למנהלים, קורס מדען נתונים וביג דאטה, קורס ניתוח למידת מכונות באמצעות AZURE וקורס המשלב תכנות בשפת פייתון.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס Data Scientist?

רוצה לדעת יותר על קורס Data Scientist?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס Data Scientist