רוצה פרטים על מבחן Gmat?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מבחן Gmat, רוצה לעבור בהצלחה?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מבחן Gmat? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מבחן ה - GMAT, נראה אותך עונה על זה?!

In a panel of 10 light bulbs, the odds of any of the light bulbs to burn out are 0.06 at any given 10 minutes. Should a light bulb burn out, the whole panel would instantly turn off. What are the odds that the panel would be turned off within the first 10 minutes after it was switched on?
(A) 1-0.0610
(B) 1-0.9410
(C) (1-0.94)10
(D) 0.06
(E) 1-10*0.06

מה זה היה ? שאלה מתוך מבחן ה- gmat הידוע, ולא אחת מן הקשות שבו.


מה זה gmat ?


מבחן ה-GMAT הינו מבחן שנהגה ונכתב בארצות הברית והוא למעשה כמו הפסיכומטרי על פיו ממיינות האוניברסיטאות בעולם את הסטודנטים שרוצים ללמוד מנהל עסקים לתואר שני – MBA.

 

בחו"ל מבחן זה מהווה רק אחד מהתנאים לקבלה ללימודי התואר השני במנהל עסקים, ובנוסף אליו המועמדים נדרשים להציג את ציוני התואר הראשון, להיות בעלי ניסיון תעסוקתי, לעבור ריאיון אישי ולכתוב מספר חיבורים. בישראל מועמדים המעוניינים להתקבל לתואר שני במנהל עסקים נדרשים בדרך כלל לעבור את מבחן ה-GMAT ולהציג את ציוני התואר הראשון.

 

תוכנית הקורס

 

מספר מוסדות לימוד ברחבי הארץ מקיימים קורסי הכנה לבחינת ה-GMAT (ג'ימט) . הקורסים השונים מכינים את המשתתפים לכל נושאי הבחינה - החלק הכמותי, החלק המילולי והחיבור.

 

קורסי ההכנה כוללים בממוצע 16 מפגשים בני 4 שעות לימוד כל מפגש. תוכניות הלימוד מעניקות למשתתפים בקורס ידע תיאורטי, תרגול אינטנסיבי , שיעורי עזר וכן מפגשים אישיים לניתוח בעיות ייחודיות.

 

קורסי הכנה למבחן ה-GMAT שואפים להכין את המשתתפים למבחן הממוחשב תוך הקניית ידע ומיומנויות בחלקי המבחן השונים- כמותי, מילולי וחיבור, כמו גם להטמיע את הנלמד תוך יישום החומר התיאורטי בתירגול אינטנסיבי באנגלית ובמתמטיקה ותוך ביצוע מגוון מבחני סימולציה ממוחשבים מחברות שונות.

 

הקורסים השונים מעמידים לרשות המשתתפים עזרים שונים שמסייעים להם בתרגול ובהפנמת החומר, וביניהם:

 

 • קלטות וידאו - עזר לימודי המאפשר למשתתפים לצפות בשיעורים מוקלטים, כגיבוי למקרים של החמצת שיעור או לצורך צפייה נוספת בנושא שנלמד בשיעור.

 

 • בחינות CAT מלאות - כל משתתף מקבל, עם הרישום לקורס, בחינות אדפטיביות, הזהות במתכונתן לבחינות הג'ימט האמיתיות, וכוללות פתרונות מלאים לכל שאלה ושאלה.

 

 • מעקב אחר ידיעת המילים - באמצעות מערכת הלימוד באינטרנט, ניתן לעקוב אחר קצב לימוד המילים וההתקדמות של כל משתתף בקורס.

 

 • מודול לתרגול - המשתתפים בקורס מקבלים עם הרישום מודול לתרגול מאות שאלות מתוך בחינות ה-CAT.

 

כיצד בנוי מבחן ה-GMAT?

 

מבחן ה-GMAT הוא מבחן אדפטיבי ממוחשב אשר בנוי משלושה פרקים וכתוב כולו באנגלית.

להלן מפורטים הפרקים השונים במבחן ה-GMAT:

 

פרק 1 - כתיבת חיבורים.
חלק זה מבקש מהמשתתפים לכתוב שני חיבורים באנגלית: נושא וטיעון. הזמן המוקצב לכתיבה של כל חיבור הינו 30 דקות. כל החלק מסתכם אם כן ב-60 דקות.

 

פרק 2- החלק הכמותי

לחלק הכמותי או לפרק המתמטי של המבחן מוקצבים 75 דקות

 

פרק 3- החלק המילולי

לחלק המילולי מוקצבים 75 דקות והוא כולל שלושה סוגים שונים של שאלות:

 • תיקון משפטים- שאלות הבוחנות את רמת הדקדוק בשפה והשימוש בשפה.
 • חשיבה אנליטית- שאלות הבוחנות תפיסת חלקי הטיעון וכישורים לוגיים.
 • הבנת הנקרא- שואלות הבוחנות מהירות קריאה ואוצר מילים ברמה אקדמית..
   

נתונים נוספים


שפת הבחינה היא אנגלית בלבד וכך גם ההנחיות, רק אנגלית. מבחן GMAT הוא מבחן אמריקאי ובו חמש אפשרויות מענה על כל שאלה.

 

הבחינה מתבצעת על המחשב, והיא מתאימה את עצמה לרמתו של הנבחן. בכל פעם מופיעה רק שאלה אחת על המסך, לא ניתן לדלג וגם, אי אפשר לחזור אחורה ולתקן. 

 

ציונים


הציון מתחלק לארבע:

 • הציון הכללי
 • שלושה ציונים נוספים על שלושת הפרקים השונים המבחן (כמותי, מילולי, וחיבור).

 

ציוני הבחינה נקבעים באופן יחסי לקהל הנבחנים, כך שנבחן שהשיג תוצאות יותר גבוהות משל 80% מחבריו באחד הפרקים, יקבל בו את הציון 45.

 

איפה יש קורסי הכנה למבחן ה - Gmat?

 

 • GMAX - בית הספר למבחני קבלה באנגלית למוסדות אקדמאיים בארץ ובעולם. בית הספר שלנו מציע לכם מגוון רחב של קורסים ומכינות כגון: GMAT, SAT, GRE, GED, TOEFL, IELTS, והכנה למבחן - קורס אמי"ר.

 

 • בית הספר האמריקאי - הסניף המרכזי נמצא בבורסה ברמת גן והכיתות מצוידות ומפוארות. לבית הספר האמריקאי סניפים נוספים בארץ. בבית הספר האמריקאי בטוחים מאוד בעצמם והם מחויבים לציון. כלומר, אם לא תקבלו את הציון הדרוש לכם תקבלו קורס נוסף חינם.

 

 • מכללת מיטב - אורך הקורס המלא יהיה 20 מפגשים כש-12 יהיו על התחום המילולי והשאר לכמותי. גם כאן מבטיחים קורס נוסף חינם אם לא השגתם את הציון הנדרש.
   
 • ברייניאק - הקורס מתפרש על 80 שעות אקדמיות, פעמיים בשבוע במשך 8 שבועות. כולל גישה למערכת סימולציות.

 

 • אופק GMAT - יושבים בתל אביב, ומציעים שיעורים פרטיים, ערכות ללמידה עצמית וקורסים קבוצתיים המתמקדים בחלק הכמותי. הקורס הקבוצתי נלמד פעם בשבוע למשך כחודשיים. יש אפשרות גם ללמוד בקבוצה קטנה של עד חמישה משתתפים, וליהנות מיחס אישי במחיר הנמוך משיעור פרטי.

 

 • אקסטרה סטודנט (תל אביב) - מרכז קורסים שהוקם במסגרת אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב. במקום מתקיימים יותר מ - 450 קורסי עזר מדי שנה וכן מרתונים ותגבורים. קורס ההכנה לבחינת ה - GMAT מתבסס על חומרי לימוד מקוריים, וכולל שיעורי תרגול בחינם בנוסף לשעות רבות של הוראה פרונטלית.

 

 • בית הספר אבי יולזרי (תל אביב) - בבית הספר ניתן להשתתף בקורס GMAT המוצע גם במתכונת אונליין. התלמידים יכולים לבחור בין למידה בקבוצות קטנות, ובין למידה בשיעורים פרטיים. הקורס מחולק לשני מודולים: הכמותי והמילולי, כאשר המודול הכמותי מונה 36 מפגשים והמודול המילולי מונה 11 מפגשים.
   

קיראו על: לימודים בחו"ל

 

* לסיכומו של עניין, אם אתם רוצים להמשיך לתואר MBA אין לכם מנוס מ-GMAT . כדי לעבור אותו כמו שצריך, מומלץ מאוד לעשות קורס הכנה באחת מהמכללות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מבחן Gmat?

רוצה לדעת יותר על מבחן Gmat?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד מבחן Gmat