לימודי מנהל עסקים ותואר ראשון בתיאטרון באוניברסיטה העברית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על העברית - מנהל עסקים ותיאטרון.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מנהל עסקים ותואר ראשון בתיאטרון באוניברסיטה העברית בירושלים - מסלול דו חוגי


מנהלים את עולם התיאטרון


באוניברסיטה העברית בירושלים ניתן ללמוד במסלול לימודי מנהל עסקים ותיאטרון. זוהי תכנית דו חוגית שבה משלבים בין לימודי מנהל עסקים לבין תואר ראשון בתיאטרון. המסלול מאפשר לפתח הבנה עסקית ואמנותית של תהליכי הניהול של מוסדות תרבות ואמנות והוא מיועד למי שמעוניינים להפוך את אהבת התיאטרון לקריירה מבוקשת. הכלים הנרכשים במהלך התכנית יכולים לסייע לבוגרים בניהול של מוסדות כגון תיאטראות, פסטיבלים ואירועים וכן לקדם יוזמות אמנותיות מגוונות.


תכנית הלימודים


סטודנטים בתכנית זו לומדים על נושאים חשובים במנהל עסקים וכן בתחום התיאטרון. הם לומדים בקורסים ייעודיים לתכנית אשר חושפים אותם לשלל היבטים של החווייה האמנותית הישראלית ולתהליכי ניהול אמנות בארץ. התכנית מתמקדת בפיתוח הבנה עסקית ואמנותית של תהליכי הפעילות של מוסדות אמנות ותרבות. כמו כן הם סוקרים כלים לניהול כלכלי ואמנותי מוצלח של מוסדות בתחום התיאטרון.


תכני התכנית משלבים בין קורסים במנהל עסקים וקורסים מן התואר הראשון בתיאטרון וכוללים גם קורסים ייעודיים למסלול הדו חוגי. כמו כן, הסטודנטים נחשפים גם לענפי אמנות נוספים כגון תולדות האמנות, פולקלור ומוזיקולוגיה.


מתכונת הלימוד


היקף הלימודים במסלול הדו חוגי הוא כשלוש שנים. הסטודנטים לוקחים חלק במגוון קורסים של שני החוגים. כבר משנת הלימודים הראשונה הם יוצאים לשטח במסגרת ביקורים לאירועי תרבות שונים כגון הצגות ומופעים, אירועים אלה מסייעים להם להכיר את הפעילות בזירת האמנות הירושלמית והישראלית. נוסף על כך מתקיימים מפגשים עם מנהלי מוסדות אמנות שחושפים בפניהם תהליכי התנהלות במוסדות.


כמו כן, התכנית גוללת סדנאות שבהן מפתחים מיומנויות עסקיות ושיווקיות בתחום האמנות ולומדים על נושאים כגון פיתוח משאבים וזכויות יוצרים. במהלך לימודיהם הסטודנטים עורכים פרויקט מעשי שבו הם מתנסים בעבודה במוסד תרבות בליווי של אנשי מקצוע.
באוניברסיטה העברית מאפשרים לסטודנטים מצטיינים להתקבל למסלול ישיר לתואר שני. הם יכולים להשתלב בתכנית זו בשנה השלישית, היא מאפשרת להם להשלים את התואר הראשון וכן תואר שני במנהל עסקים או תואר שני במכון לאמנויות תוך ארבע שנים בלבד.


נושאי הלימוד


הסטודנטים במסלול זה לומדים מגוון נושאים, כגון:

 

 • ניהול פרסום ותקשורת
 • ניהול חברת סטארט אפ
 • פלייבק - תיאטרון שחזור
 • פרפורמנס במרחב הציבורי
 • חקר הפולקלור והתרבות העממית
 • שווקים אלטרנטיביים ומימון המונים   
 • יסודות במימון
 • תיאטרון קהילתי
 • יצירתיות בעסקים
 • התנהגות ארגונית
 • החוויה האמנותית   
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


באוניברסיטה העברית בירושלים מתקיימים מסלולים נוספים המשותפים ללימודי מנהל עסקים ולימודים בתחומי האמנות. אלה כוללים לימודי מנהל עסקים ותולדות האמנות וכן לימודי מנהל עסקים ומוזיקה. תכניות אלה מתאימות למי שמעוניינים להשפיע על הזירה התרבותית והאמנותית ולהשתלב בתפקידים בכירים במוסדות תרבות. בבית הספר למנהל עסקים ניתן ללמוד גם בתכנית לימודי מנהל עסקים ומזרח אסיה, לימודי חשבונאות, לימודי מנהל עסקים למצטיינים ותכניות נוספות. כמו כן ניתן להמשיך לתואר שני במנהל עסקים שמתקיים בהתמחויות שונות ומאפשר להעמיק את המיומנויות העסקיות והמחקריות.


תנאי קבלה


הקבלה ללימודים מתבססת על ההישגים של המועמדים בבחינות הבגרות ובפסיכומטרי. המועמדים נדרשים לציון בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד ומעלה, בעלי 3 יחידות צריכים להשלים את הידע המתמטי דרך השלמת בגרויות או מכינה מתאימה. מועמדים בעלי ממוצע בגרות של 11 ומעלה יכולים להתקבל גם ללא פסיכומטרי. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד כדי לקבל את הפרטים העדכניים לגבי תנאי הקבלה.

 

 

 

תעודה


לסטודנטים אשר משלימים בהצלחה את הלימודים במסלול מקבלים תואר ראשון במנהל עסקים ותיאטרון מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה העברית בירושלים

עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה העברית בירושלים

כלים שיעזרו לך לבחור