קורס Solidworks למתקדמים במכללת עתיד

שירות אישי - צור קשר
קורס Solidworks למתקדמים במכללת עתיד

קורס סולידוורקס למתקדמים במכללת עתיד


במכללת עתיד מציעים קורס Solidworks למתקדמים. מסלול זה מתאים לבעלי ניסיון בשימוש בתוכנת סולידוורקס לשרטוט מכני ממוחשב, המעוניינים להכיר את התוכנה לעומק וללמוד כיצד להשתמש באפשרויות מתקדמות המוצעות בה כדי לייעל את עבודתם.


קורס זה מתאים במיוחד לעוסקים בענפי המכונות וההנדסה המכנית. במסגרתו נכללים תרגילים פרקטיים שבהם המשתתפים יכולים לתרגל בפועל את אפשרויות השרטוט המתקדמות הנלמדות וכך לצבור ניסיון. במוסד הלימוד שמים דגש על שכלול וחיזוק יכולות השרטוט הממוחשב של המשתתפים, כדי לסייע להם לייעל את עבודתם וליצור שרטוטים מתקדמים באופן קל ומהיר יותר, בהתאם לצורכיהם.


תוכנת סולידוורקס היא יישום פופולרי בתעשייה וכיום משתמשים בה במגוון מפעלים וארגונים עסקיים בתחום המכני. אנשי המקצוע משתמשים בה למטרות הצגת תכניות בתלת ממד לאורך תהליך התכנון. לתוכנה זו יתרונות שונים ובהם אפשרות לשרטט חלקים גדולים ומורכבים בפשטות, שיתוף מידע בין משתמשים רבים בפרויקט ועוד. הידע המתקדם הנרכש במהלך הקורס יכול לתרום לתפקוד המקצועי של משתתפיו ולעזור להם להציע שירותי שרטוט איכותיים יותר לפי צורכיהם המקצועיים.

 

מתקיים בשלוחת קריית מוצקין בלבד

 

מה לומדים?


במהלך הכשרה זו לומדים עקרונות מתקדמים הרלוונטיים לשימוש בתוכנת Solidworks לשרטוט מכני ממוחשב בתלת ממד. מטרת ההכשרה היא שיפור יכולות התפעול של האפשרויות השונות בתוכנה כדי להשתמש בהן בתהליכי העיצוב והתכנון השוטפים במסגרת עבודתם.


משתתפי הקורס לומדים על כלים מתקדמים לבנייה ועריכה של דגמים תלת ממדיים בתוכנת סולידוורקס וכן מתנסים בתהליכים אלה הלכה למעשה. נרכשות מיומנויות מתקדמות בשרטוט בעזרת מחשב המותאמות להתפתחויות ולדרישות עכשוויות בענף ההנדסה המכנית.

 

 

כמה זמן לומדים?


הקורס נפרש על פני פרק זמן של כ - 3 חודשים. הוא כולל 80 שעות לימוד. שיעורים מתקיימים בשעות הערב אחת לשבוע. לצד הלימוד העיוני מתקיימים גם תרגולים פרקטיים שבהם מתנסים המשתתפים בשימוש בכלים המתקדמים הנלמדים ומתרגלים הפקה של שרטוטים טכניים בעזרת התוכנה.

 

על מוסד הלימוד


ברשת המכללות עתיד מתקיים קורס סולידוורקס נוסף, המיועד גם למתחילים העוסקים במקצועות הנדסיים המעוניינים להכיר את התוכנה וללמוד כיצד להשתמש בה להפקת שרטוטים בעזרת מחשב. במוסד הלימוד ניתן ללמוד קורסים נוספים להיכרות עם תוכנות שימושיות כגון רוויט, אוטוקאד ועוד. הכשרות אלה מותאמות לצורכיהם של אנשי מקצוע בתעשייה וכוללות תרגולים מעשיים שבהם ניתן לצבור ניסיון פרקטי בשימוש בתוכנות המחשב.


הכשרות נוספות המתקיימות ברשת המכללות כוללות לימודי הנדסאי וכן לימודי תעודה במגמות וענפים שונים. ניתן לקחת חלק בקורסים במקצועות חשמל, מכונות, בניין, בטיחות, חשבונאות, מינהל ועוד. בחלקן ניתן לקבל הכנה לקראת בחינות ממשלתיות שהעוברים אותן זכאים לקבל דיפלומות מוכרות.

 

מהם תנאי הקבלה?


זהו קורס למתקדמים, המתאים לבוגרי קורס סולידוורקס ברמת הבסיס. המסלול מיועד למהנדסים ולבעלי מקצועות טכניים נוספים בתחום ההנדסה המכנית, המעוניינים להרחיב את הידע שברשותם ולהכיר יישומים מתקדמים בתוכנת השרטוט סולידוורקס למטרות יישום בעבודתם השוטפת. מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע המלא והעדכני אודות תנאי קבלה למסלול.

 

איזו תעודה מקבלים?


בתום הקורס מקבלים משתתפים העומדים בכל דרישות הנוכחות והלימודים תעודת גמר Solidworks המוענקת על ידי רשת המכללות עתיד.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?


קורס מתקדם זה מיועד לעוסקים במקצועות הנדסת המכונות. בעזרת הכלים הנלמדים יכולים אנשי המקצוע לייעל את תהליכי הפקת השרטוטים הטכניים וכך לשפר את תהליכי העבודה השוטפת.


בוגרים שברצונם לפתח את הידע שברשותם ולהכיר תוכנות נוספות יכולים להמשיך ללימודי תעודה להיכרות עם יישומים להפקת שרטוטים ותרשימים. כמו כן, נערכות הכשרות מקצועיות בענף המכונות שיכולים לסייע ברכישת ידע עדכני ופיתוח מיומנויות מקצועיות חדשות.

עוד מסלולי לימוד - מכללת עתיד - לימודי תעודה