קורס מנהל עבודה בתעשייה במכללת עתיד

שירות אישי - צור קשר
קורס מנהל עבודה בתעשייה במכללת עתיד

קורס מנהל עבודה בתעשייה - מכללת עתיד

 

לומדים איך להוביל ולנהל


כשהוא מחזיק בתפקיד מוביל ויוקרתי, מנהל העבודה אחראי על פיקוח של מחלקה או קבוצת עובדים בארגון או בחברה ספציפיים. ישנו צורך במנהל מוסמך בכל מגזר תעסוקתי כשהמודל העסקי מסתמך על מנהיגותם ויכולתם להפעיל את מבנה הניהול ואת כל מה שמשתמע ממנו. עבודה כמנהל היא הישג מקצועי משום שהוא חושף את יכולתו של אחד להוביל ולהדריך בהצלחה, לפקח על פעולות עסקיות מרובות, לעבוד תחת לחץ ולתקשר בצורה יעילה עם העמיתים לעבודה. בכל סקטור, מנהלים תורמים לעסקים בדרכים משמעותיות, המשתקפים ברווחי החברה, בארגון ובמורל העבודה באופן כללי.


אם כבר הספקתם לצבור לעצמכם ניסיון בתפקידים שונים וכעת ברצונכם להשתלב בתפקיד ניהולי אשר ישקף את ההתקדמות המקצועית שלכם – קורס מנהל עבודה במכללת עתיד יענה על הדרישות שלכם. הקורס יכשיר אתכם לשלל עבודות ניהול שונות ונוסף על כך יקנה בעבורכם את הכלים הנדרשים על מנת שתוכלו להתמודד עם האתגרים הרבים שעולים מתפקיד ניהולי בתעשייה.


רוב מנהלי העבודה עובדים שעות רבות ומגדילים לעשות כאשר מוסיפים עוד שעות עבודה אל לוח הזמנים שלהם, במקרים בהם צריך להוציא אל הפועל פרויקטים גדולים או בתקופות של שינוי במבנה הארגוני. בשל חשיבות התפקיד להצלחתו של ארגון ולצמיחה עסקית, מנהלי עבודה יכולים למצוא עצמם בלא מעט תפקידים בתעשייה. התפקיד טומן בתוכו אפשרויות קידום רבות לצד אופק מקצועי ותעסוקתי רחב. הסטודנטים אשר מתקבלים למסלול הלימודים נדרשים להחזיק בכמה כישורים בסיסיים, בראשם היכרות עם מערכות ייצור, תפעול במפעלי תעשייה, כישורי מנהיגות מפותחים ויחסי אנוש, כל אלה הן דרישות מפתח לעבודה יעילה של מנהל העבודה בשלל התעשיות.

 

היכן לומדים?

 

מתקיים בשלוחות - מעלות, באר שבע וירכא

 

 • רוצים לרכוש עוד מיומנויות ניהול? קראו על קורס ניהול


תכנית הלימודים

 

תכנית הלימודים בקורס מנהל עבודה בתעשייה מטעם מכללת עתיד היא עשירה ומגוונת. מטרתה לספק בעבור הסטודנטים הכשרה איכותית שתקנה להם את מירב הידע, המיומנויות והכלים שבתחום. בעזרת שילוב של לימודים תיאורטיים לצד תרגולים והתנסויות על ידי צוות הוראה מוסמך ומוכח בתחומו, בוגרי הקורס נהנים מהשכלה מקיפה שפותחת בפניהם דלת רחבה ביותר בשוק העבודה. מסלול הלימודים שמציעה מכללת עתיד נועד בכדי להעמיד בוגרים מקצועיים ואיכותיים כאחד אשר יוכלו לענות על הדרישות הרבות שיש בתעשייה. תכנית הלימודים כוללת בתוכה הדרכות מעולם התוכן הריאלי, מתמטיקה שימושית וסטטיסטיקה וחישובים אנליטיים המהווים מרכיב עיקרי בתחום הנלמד. כמו כן, הסטודנטים לומדים על התקנים והנהלים בשטח עבודה תעשייתי. נוסף על כך, מתקיימת הכשרה כוללת בנושא ארגון וניהול עובדים, בקרה וחקר של תהליכי ייצור ותקנות עבודה תעשייתית. הלימודים בקורס יכוונו אתכם אל תוך הבנה עמוקה של יעדי ארגונים ויישומם בפועל בצורה רווחית ויעילה ככל הניתן.

 

 

מתכונת לימוד


המסלול נפרש על פני 420 שעות לימוד אקדמיות במשך שנת לימודים אחת, במפגשי לימוד שנערכים בשעות הערב.


נושאי לימוד

 

 • כלכלה ותמחיר
 • בקרת תהליכים
 • ארגון וניהול עובדים
 • מתמטיקה שימושית
 • תכנון ופיקוח של ייצור
 • בטיחות וגהות בעבודה    
 • דיני עבודה
 • בקרת איכות
 • סטטיסטיקה
 • יישומי מחשב
 • אנגלית טכנית    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


כשהיא מכהנת כרשת ארצית למכללות בהן לומדים מדעים וטכנולוגיה מתקדמת, מכללת עתיד היא רשת הנותנת מענה לאוכלוסיית סטודנטים המגיעה מכלל שכבות החברה הישראלית. ניתן למצוא לא מעט בוגרים שקיבלו את הכשרתם במכללה וכעת מקבלים גם את ההכרה בגין יכולתם המקצועית והאיכותית אותה הם רכשו במסלול הלימודים שלהם.

 

במסגרת תכניות הלימודים השונות שמציעה המכללה משולבים לימודים עיוניים ביחד עם התנסות בשטח, באמצעות כך, הסטודנטים זוכים להשתלבות קלה ומהירה יותר בשוק העבודה עם סיום הלימודים במכללה.

 

תנאי קבלה


תנאי הקבלה למסלול הלימודים של מכללת עתיד דורשים לפחות 10 שנות לימודים לצד אישור העסקה שמעיד על לפחות שלוש שנות ניסיון בתעשייה. נוסף על כך, על המועמדים לעבור ראיון אישי על ידי ועדת הקבלה של המכללה.

 

תעודה


הסטודנטים שיסיימו את חובותיהם בהצלחה יזכו לתעודת גמר מטעם המכללה והתמ"ת.


אפשרויות תעסוקה


ישנה דרישה למנהלי עבודה בכל ארגון ומפעל פרטי, יצרני או תעשייתי. בוגרי הקורס זוכים לביקוש רב והם יוכלו להשתלב במגוון רחב של תפקידים בתעשייה כמנהלי עבודה או כממונים על הבטיחות בשטח הפרויקטים. כמו כן הם יוכלו למצוא עבודה במשרד הבינוי, רשויות מקומיות, ארגונים העוסקים בתשתיות ועסקים פרטיים.

עוד מסלולי לימוד - מכללת עתיד - לימודי תעודה