קורס שרטוט ממוחשב - אוטוקאד במכללת עתיד

שירות אישי - צור קשר
קורס שרטוט ממוחשב - אוטוקאד במכללת עתיד

קורס שרטוט ממוחשב - אוטוקאד במכללת עתיד


במכללת עתיד מציעים קרוס שרטוט ממוחשב - אוטוקאד. בקורס זה יכולים עובדים להכיר את תוכנת השרטוט הבין לאומית וללמוד כיצד להשתמש בה להפקת שרטוטים מקצועיים.


הקורס מותאם במיוחד לעובדים מנוסים בענפים כגון בניין, עיצוב פנים, אדריכלות ושרטוט, ובמסגרתו יכולים אנשי המקצוע להרחיב את סל הכלים שברשותם וללמוד כיצד ניתן להשתמש בתוכנת אוטוקאד כדי לייעל את העבודה השוטפת.


כיום מהווה אוטוקאד תוכנה מבוקשת שבה משתמשים ברבים מבתי הסטודיו וחברות הבנייה והאדריכלות. בין יתרונותיה של תוכנה זו נכללים הגמישות שלה ומגוון הכלים הנמצאים בה המאפשרים לאנשי המקצוע ליצור הדמיות מדויקות בצורה יעילה. שיפור ושכלול יכולות השרטוט וההדמיה יכולים לסייע לאנשי המקצוע להתאים את הפרויקטים לצורכי הלקוחות, לבצע איתור מוקדם של כשלים ותקלות ולהבטיח תוצרים איכותיים ומקוריים.

 

מה לומדים?


במהלך הקורס המשתתפים רוכשים ידע נרחב אודות השימוש בתוכנת השרטוט אוטוקאד. הם רוכשים כלים פרקטיים לעבודה בתוכנה זו שאותו הם יכולים ליישם במסגרת עבודתם השוטפת.


בתכנית מתמקדים בטכניקות לעבודה יעילה בתוכנה. המשתתפים לומדים כיצד להשתמש בה למגוון מטרות בהן שרטוט תעשייתי, בניית מודלים תלת ממדיים וכן תכנון והדמיה של מבנים. הם מתוודעים לפורמטים מקצועיים שונים המוצעים בתוכנה וכן לשלבי העבודה בה, תוך היכרות עם מושגים כלליים ודרכים להתמודדות עם בעיות העולות במהלך העבודה.

 

 

כמה זמן לומדים?


היקפו של הקורס הוא חודשיים וחצי, הוא כולל 65 שעות לימוד אקדמיות. הקורס מתקיים במתכונת ערב הנוחה לאנשים עובדים. במסגרתו משולבים שיעורים עיוניים עם תרגילים פרקטיים שבהם המשתתפים יכולים להתנסות בפועל בתהליכי העבודה על תוכנת אוטוקאד.

 

נושאי הלימוד


הנה כמה מן הנושאים שאותם לומדים המשתתפים במהלך הקורס:

 

  • פתרון בעיות
  • שרטוט לתעשייה
  • מודלים בתלת ממד
  • פורמטים מקצועיים
  • תהליכי עבודה באוטוקאד
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


"עתיד" היא רשת מכללות בפרישה ארצית, שבה ניתן לקחת חלק בלימודי תעודה וכן בלימודי הנדסאים במגוון תחומים. במסגרת ההכשרות המקצועיות לתעודה של מכללת עתיד, ניתן למצוא קורסים בענפים כגון בניין, חשמל, מכונות, תעשייה, חשבונאות, מינהל, בטיחות ועוד. בחלק מאותם קורסים ניתן גם לקבל הכנה לקראת מבחנים ממשלתיים שנערכים על ידי גורמים כגון משרד העבודה והרווחה, לצורך קבלת תעודות מוכרות.


בתחום הבניין והאחזקה, ניתן למצוא מסלולים נוספים לתעודה, ביניהם הכשרת מנהלי עבודה בבניין, קורס להכשרת ראש צוות מדידות ועוד. נערכים גם קורסים להיכרות עם תוכנות נוספות, כגון קורס סולידוורקס שבו נרכשות מיומנויות שרטוט מכני בתלת ממד, וכן קורסים בתחום התיב"מ והתכנון בעזרת מחשב.

 

מהם תנאי הקבלה?


קורס זה מיועד לעובדים מקצועיים אשר עוסקים בשרטוט ממוחשב במסגרת עבודתם השוטפת. הוא יכול להתאים לעובדים בענפי התמחות מגוונים כגון אדריכלות, בנייה, עיצוב ופנים, שרטוט טכני ועוד. מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע העדכני ביותר לגבי תנאי הקבלה לקורס.

 

איזו תעודה מקבלים?


משתתפים המשלימים בהצלחה את הקורס זכאים לקבל תעודת גמר המוענקת על ידי "עתידטק" מרשת המכללות עתיד.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?


כאמור, קורס זה מיועד לאנשי מקצוע מנוסים בענפי הבניין, השרטוט, האדריכלות ועיצוב הפנים. הם יכולים לרכוש ידע וכלים פרקטיים במהלך ההכשרה, שאותם הם יכולים ליישם בעבודתם השוטפת. בעזרת תוכנת אוטוקאד הם יכולים להפיק שרטוטים באופן יעיל ומהיר יותר, וכן באפשרותם לדייק את התוצרים שהם מספקים ללקוחותיהם.


אנשי מקצוע המעוניינים להמשיך להרחיב את הידע שברשותם יכולים לפנות להכשרות מקצועיות נוספות, ובהן להכיר תוכנות הדמיה ושרטוט, ללמוד על חידושים טכנולוגיים בתחום העיסוק שלהם, לפתח מיומנויות ניהוליות ועוד.

עוד מסלולי לימוד - מכללת עתיד - לימודי תעודה