האוניברסיטה הפתוחה סניף בית ברל

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה סניף בית ברל

האוניברסיטה הפתוחה בית ברל - האוניברסיטה הפתוחה מכללת בית ברל


לאוניברסיטה הפתוחה מגוון שלוחות בפרישה ארצית, בין מרכזי הלימוד הללו אפשר למצוא באזור השרון גם את שלוחת בית ברל. במרכז לימוד זה יכולים סטודנטים ועובדים בבית ברל לקחת חלק בתכניות לימודים מגוונות לתואר ראשון, שנערכות במתכונת גמישה וייחודית שמסייעת לסטודנטים לשלב בין הלימודים והעבודה בנוחות ובקלות, ללא צורך להתפשר על רמת הלימוד.


האוניברסיטה הפתוחה בית ברל טלפון כתובת דרכי הגעה


קמפוס בית ברל של האוניברסיטה הפתוחה ממוקם בסמוך לעיר כפר סבא. למרכז לימוד זה מספר קמפוסים שכולם פועלים במסגרת המכללה האקדמית בית ברל - קמפוס הלימוד הראשי, שלוחת המכללה הקהילתית של בית ברל, וכן שלוחת המרכז הטכנולוגי.


שלוחות הלימוד בבית ברל נגישות מרחבי אזור השרון באמצעות התחבורה הציבורית ונוח להגיע אליהם בקווי אוטובוס ממקומות מרכזיים כגון התחנה המרכזית של כפר סבא, רעננה או הרצליה. הקמפוס פעיל בשעות הבוקר והצהריים במרבית הימים בשבוע.


האוניברסיטה הפתוחה בית ברל תואר ראשון


בשלוחת בית ברל של האוניברסיטה הפתוחה מתקיימות תכניות לימוד לתואר ראשון במבחר תחומים כגון מדעי החברה, לימודי מזרח תיכון, לימודי חינוך, תואר ראשון בתיאטרון, לימודי סוציולוגיה, לימודי ספרות, לימודי מדעי המדינה וענפים נוספים.


תכניות הלימודים של האוניברסיטה הפתוחה נערכות במתכונת ייחודית אשר מסייעת לסטודנטים לערוך את השילוב שבין לימודים ועבודה. המסלולים השונים מתקיימים תוך שילוב בין למידה פרונטלית והנחיה בקמפוס בית ברל לבין לימוד מקוון, אותו הסטודנטים יכולים לבצע מהבית או ממקומות רבים נוספים לבחירתם בעזרת טכנולוגיות למידה מתקדמות. באופן זה הם יכולים להתאים את קצב הלמידה, משך הלימודים וכמות הקורסים הנלמדים בכל סמסטר כך שיתאימו לצורכיהם.


נוסף על כך, פועלת בקמפוס תכנית ללימודי תואר במדעי החברה והרוח, במסגרת הפקולטה לחברה ותרבות של המכללה האקדמית בית ברל. מסלול זה מתאים במיוחד לעובדים במגזר הציבורי והוא מסייע להם לרכוש כלים מקצועיים וידע לקידום בתחומם.


חלק מן התכניות שמתקיימות בקמפוס בית ברל נערכות בהנחיה מוגברת וחלקן בהנחיה רגילה. בין התכניות הנלמדות בקמפוס זה, אפשר למצוא גם מסלולים מסוימים בקמפוס המכללה הקהילתית אשר נלמדים בשפה הערבית. כמו כן, בשלוחת בית ברל אפשר ללמוד בקורסים באנגלית אקדמית, לסיווג רמת האנגלית לתואר הראשון.


האוניברסיטה הפתוחה בית ברל קורסים לימודי חוץ


נכון להיום בקמפוס בית ברל של האוניברסיטה הפתוחה לא פועלים קורסים ממערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה. עם זאת, תלמידים בקמפוס בית ברל שמעוניינים ללמוד בקורסים של האוניברסיטה הפתוחה יכולים לעשות זאת בשלוחות נוספות של לימודי החוץ שממוקמים ברחבי אזור השרון, כגון השלוחה בנתניה או השלוחה ברעננה. בשלוחות אלה מתקיימות תכניות לימודי תעודה בענפים מבוקשים שונים במשק הישראלי, לרבות קורסי ניהול, לימודי שפות זרות וקורסים שמעניקים לבוגריהם תעודת הסמכה ממשלתית בענפים מגוונים.


האוניברסיטה הפתוחה בית ברל תנאי קבלה


האוניברסיטה הפתוחה מקבלת מועמדים ללימודים גם ללא צורך בהצגה של ציון בפסיכומטרי או תעודת בגרות מלאה. היא אינה שמה דגש על הרקע הלימודי הקודם של המועמדים אלא מתמקדת בהישגיהם במהלך הלימודים עצמם וזאת כחלק משאיפתה לפתוח את שערי האקדמיה למגוון רחב של אוכלוסיות וקבוצות.


האוניברסיטה הפתוחה בית ברל הרשמה


ההרשמה לקמפוס בית ברל של האוניברסיטה הפתוחה אפשרית רק לסטודנטים שלומדים בפועל במכללה האקדמית בית ברל או לעובדים במכללה זו. ההרשמה אפשרית בכמה מועדים לאורך שנת הלימודים במטרה לאפשר לסטודנטים לבנות לעצמם מערכת לימודים באופן גמיש שמותאם לצורכיהם. כדי לקבל מידע נוסף ועדכני לגבי ההרשמה ללימודים אנו מציעים לפנות ישירות אל מוסד הלימוד.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה