האוניברסיטה הפתוחה קמפוס חיפה

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה קמפוס חיפה

האוניברסיטה הפתוחה חיפה - האוניברסיטה הפתוחה סניף חיפה


האוניברסיטה הפתוחה היא מוסד אקדמי המוכר על ידי המל"ג אשר שם לו למטרה להנגיש את האקדמיה לשלל אוכלוסיות. לומדים בה למעלה מ - 46,000 סטודנטים במבחר תחומים ותכניות, כאשר בכל שנה מסיימים אלפי סטודנטים את הלימודים לתואר בוגר או מוסמך.


מבין עשרות שלוחותיה של האוניברסיטה הפתוחה בפרישה ארצית פועל גם קמפוס העיר חיפה, שבו אפשר ללמוד במגוון של תכניות לימודים אקדמיות לתואר ראשון ושני. ניתן ללמוד לתכניות חד חוגיות, בתכניות דו חוגיות או בתכניות תחומיות במסגרת חטיבות לימוד. הלימודים מוצעים בתחומים רבים ובהם מדעי החברה, מדעי הרוח, מדעים מדויקים והנדסה.


הלימודים באוניברסיטה הפתוחה מתקיימים בשיטה ייחודית, אשר משלבת בין לימודים פרונטליים והדרכות בקמפוס חיפה, לבין למידה מקוונת דרך טכנולוגיות מתקדמות שמתקיימת מהבית ומכל מקום. מתכונת לימוד זו מציעה לסטודנטים להתאים את קצב הלימוד ושעות הלמידה לצורכיהם וכך מאפשרת שילוב נוח בין לימודים לבין עבודה.


נוסף על הלימודים האקדמיים ומפגשי ההנחיה המתקיימים בקמפוס חיפה, הוא מציע ייעוץ אישי לסטודנטים. הם יכולים להיעזר גם בהדרכות למידה ובליווי לאורך התואר. הסטודנטים יכולים להיעזר בסדנאות והדרכה בלמידה שבהן הם יכולים לחזק מיומנויות כמותיות וכישורים במתמטיקה ובסטטיסטיקה, לתרגל מיומנויות כתיבה אקדמיות וכן לקבל סיוע לקראת כתיבת עבודות סמינריוניות. כמו כן מוצעים ייעוץ לסטודנטים ומפגשי מידע, שנועדו לסייע לסטודנטים לבחור את מסלול הלימודים שמותאם להם ולצורכיהם ולהתאים את מערכת השעות ללוח הזמנים שלהם.

 

האוניברסיטה הפתוחה חיפה תואר ראשון

 

סטודנטים בקמפוס חיפה של האוניברסיטה הפתוחה יכולים לבחור מבין שלל תכניות לתואר הראשון. אלה ניתנות ללימוד במסגרת שילובים דו חוגיים או חטיבות וכך ניתן ללמוד במקביל על תחומי ידע שונים ולהרחיב את האופקים האקדמיים. בין המסלולים שניתן ללמוד לתואר הראשון:

 

 

  • מדעים: לימודי מדעי המחשב, לימודי מתמטיקה, לימודי פיזיקה, לימודי כימיה, לימודי מדעי החיים, לימודי מדעי הטבע.

 

  • הנדסה: לימודי הנדסת תוכנה, לימודי הנדסת תעשייה וניהול.

 

  • מדעי הרוח: לימודי היסטוריה, לימודי קולנוע, תואר ראשון במוזיקה, לימודי ספרות, לימודי מקרא, לימודי אמנויות, לימודי תולדות האמנות, לימודי המזרח התיכון.

 

האוניברסיטה הפתוחה חיפה לימודי חוץ - קורסים


האוניברסיטה הפתוחה מציעה מגוון רחב של תכניות ללימודי תעודה וקורסים במסגרת היחידה ללימודי חוץ שלה. הקורסים הללו מתאימים בעיקר למעוניינים לרכוש כלים פרקטיים לקידום הקריירה וללמידת כישורים ומיומנויות חדשות, שמותאמות לצורכים של שוק העבודה.
 

תואר שני

 

בקמפוס חיפה פועלות תכניות שונות לתואר שני בתחומים כמדעי החברה, מדעים וניהול. הסטודנטים שלומדים לתואר השני יכולים לבחור בין מסלולים עם או ללא תזה. מסלולי התואר השני מאפשרים לסטודנטים לחקור שלל סוגיות אקדמיות ולפתח את הכלים והמיומנויות המחקריות שברשותם. בין התכניות אותן ניתן ללמוד לתואר שני אפשר למצוא תואר שני במנהל עסקים, תואר שני במדעי המחשב, תואר שני בדמוקרטיה, תואר שני בהיסטוריה, תואר שני בפסיכולוגיה חברתית ומסלולים נוספים.

 

תנאי קבלה


באוניברסיטה הפתוחה אין צורך בהצגה של תעודת בגרות מלאה או ציון בפסיכומטרי כדי להתקבל ללימודים. הדבר מאפשר למגוון רחב של אוכלוסיות להתקבל ללימודים, לרבות חיילים משוחררים, תלמידים בבתי ספר תיכוניים, הורים ומועמדי נוספים שאין ברשותם השכלה תיכונית או אקדמית קודמת. חשוב לציין שהאוניברסיטה הפתוחה שמה דגש רב על מצוינות במהלך הלימודים וכך התכניות שמתקיימות בה דורשות מן הסטודנטים אחריות, התמדה והשקעה. כדי לסייע במהלך הלימודים, האוניברסיטה מציעה הדרכה וייעוץ לסטודנטים, לכל אורך תקופת הלימודים.

 

האוניברסיטה הפתוחה חיפה הרשמה


ההרשמה ללימודים באוניברסיטה הפתוחה סניף חיפה מתבצעת מול מוסד הלימודים עצמו. אנו ממליצים לפנות ישירות אל מוסד הלימוד כדי לקבל את הפרטים המדויקים בנושא תהליך ההרשמה. יש לציין כי האוניברסיטה הפתוחה מעניקה שירותי ייעוץ וסיוע למועמדים ללימודים כדי לסייע להם בבחירת מסלול הלימודים המתאים להם ביותר.
 

האוניברסיטה הפתוחה חיפה כתובת טלפון - מיקום ודרכי הגעה


קמפוס חיפה של האוניברסיטה הפתוחה ממוקם באחוזה, בשדרות אבא חושי 15. ההגעה אל הקמפוס אפשרית באמצעות תחבורה ציבורית כאשר קווי אוטובוס רבים מגיעים אליו ממיקומים מרכזיים בעיר כגון התחנה המרכזית בת גלים או חוף הכרמל. כמו כן, לרשות הסטודנטים שמגיעים ברכב פרטי נמצאת בקמפוס חנייה מוסדרת לסטודנטים. 

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה
חוות דעת של סטודנטים על האוניברסיטה הפתוחה בחיפה
התקבלו 40 דירוגיםבציון ממוצע: 4.2 מתוך 5
דריה

דריה

27/11/2017
5/ 5

האוניברסיטה הפתוחה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את המוסד לימודים מכיוון שהוא היחיד בחיפה חוץ מהטכניון שמאפשר ללמוד הנדסה ולקבל תעודה ראויה

על הקמפוס

הקמפוס ממוקם בבית בירם- סמוך לבית הספר ריאלי חטיבה עליונה

טיפים

ניתן ללמוד ולקבל ציונים גבוהים אבל דורש המון השקעה וכוח רצון אישי

אנה

18/07/2019
5/ 4

האוניברסיטה הפתוחה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

שהמוסד מאפשר לי להתאים את הלימודים ליום-יום שלי. יש לי אפשרות להמשיך לעבוד תוך כדי הלימודים ותוך כדי קרא עוד...

על הקמפוס

אומנם מדובר באוניברסיטה הפתוחה, אך המקום מאוד נעים ומסודר, כולם מאוד מסבירי פנים.

טיפים

לא להתייאש וללכת ללמוד ולשהקיע בעתיד שלכם ! יש הרבה אפשרויות לתמרן בין חיי היום יום לבין לימודים, יש קרא עוד...

אמירה

27/05/2019
5/ 5

האוניברסיטה הפתוחה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת המקום והאנשים שעובדים כמו מזכירות ומנהלים ומרצים ומרצות גם הסטודנטים הכי טובים

על הקמפוס

אני אוהבת הלימודים ויש לי רצון בעזרת השם להגשים את החלום שלי אני עכשיו יש לי טעם בחיים כי אני לומדת

טיפים

אם אפשר תעזרו לי בבקשת המלגה אני אם לשתי ילדים קטנים ואני הגעתי ללימודים למרות להתקדם בחברה ולהגשים  קרא עוד...


לכל חוות הדעת