האוניברסיטה הפתוחה סניף נצרת

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה סניף נצרת

האוניברסיטה הפתוחה נצרת - האוניברסיטה הפתוחה נצרת עילית


לאוניברסיטה הפתוחה מגוון של שלוחות וביניהן גם מרכז לימוד בעיר נצרת. סניף נצרת של האוניברסיטה הפתוחה הוא בין הסניפים החדשים יותר של האוניברסיטה הפתוחה, הוא נחנך בשנת 2016 ומאז מפעיל מגוון של תכניות לימודים בשלל תחומים. תכניות אלה מוצעות במתכונת גמישה וייחודית אשר מסייעת לסטודנטים לשלב בין לימודים לעבודה.


האוניברסיטה הפתוחה נצרת תואר שני


באוניברסיטה הפתוחה נצרת אפשר למצוא מסלולים שונים לתואר שני, אשר דרכן יכולים בוגרי לימודים להמשיך ולהרחיב את הידע שברשותם ולבנות מיומנויות מחקריות מתקדמות. חלק מתכניות התואר השני של האוניברסיטה הפתוחה מתקיימות במתכונת ללא תזה ואחרות, המיועדות לסטודנטים מצטיינים, נערכות במסלול מחקרי עם תזה.


האוניברסיטה הפתוחה נצרת טלפון מפה כתובת דרכי הגעה


מרכז הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה בנצרת ממוקם ברחוב נמסאווי, בבניין מועצת הפועלים של נצרת ובסמוך לסינמטק נצרת. ישנם מגוון של קווי אוטובוס אשר מגיעים לשלוחה זו וכן הגישה אליה נוחה ברכב פרטי.


האוניברסיטה הפתוחה נצרת שעות פתיחה


מרכז לימוד נצרת של האוניברסיטה הפתוחה פועל בימי השבוע משעות הבוקר ועד אחר הצהריים. בימי שישי, הקמפוס פתוח בשעות הבוקר. במהלך שעות הפעילות ניתן ללמוד בקורסים השונים בקמפוס וכן להיעזר ביועצי הלימודים של השלוחה.


האוניברסיטה הפתוחה נצרת תואר ראשון


הלימודים לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה סניף נצרת מתקיימים במגוון של תחומים. בין היתר ניתן ללמוד לימודי מדעי המדינה, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי חינוך, לימודי מתמטיקה, לימודי ספרות, לימודי לשון, לימודי היסטוריה, לימודי פילוסופיה, לימודי כלכלה ותואר בניהול.


תכניות התואר הראשון של האוניברסיטה הפתוחה מתקיימות במתכונת לימוד גמישה, אשר נועדה לסייע לסטודנטים לשלב בנוחות בין הלימודים לבין עבודה. הסטודנטים יכולים לתכנן את קצב הלימוד, את מספר הקורסים הנלמדים בכל סמסטר ואת שעות הלימוד ולהתאים את הלימודים לצורכים האישיים שלהם. המתכונת הייחודית של האוניברסיטה הפתוחה משלבת בין לימודים מרחוק לבין מפגשים פרונטליים להדרכה וללימוד אשר מתקיימים בשלוחה שבנצרת.


נוסף על כך, מתקיימים בקמפוס זה קורסים באנגלית אקדמית. השלוחה מציעה לסטודנטים שירותים שונים כדי לסייע להם במהלך הלימודים. בין היתר, הם יכולים להיעזר בצוות היועצים של השלוחה וכן לקחת חלק בקורסים להקניית כישורי למידה ובקורסים המכינים את הסטודנטים לקראת כתיבת עבודה סמינריונית.


האוניברסיטה הפתוחה נצרת קורסים לימודי חוץ


לאוניברסיטה הפתוחה מערך לימודי חוץ שבו מתקיימים קורסים רבים ומגוונים. בין נושאי הקורסים הללו אפשר למצוא קורסים ללימוד שפות, קורסי ניהול וכן תכניות לימודי תעודה שמכינות את המשתתפים בהן לקראת השתלבות בתפקידים מבוקשים בשוק העבודה הישראלי. הקורסים שמתקיימים בשלוחה זו מותאמים במתכונתם לאנשים עובדים והם מציעים כלי פרקטיים שדרכם ניתן לקדם את הקריירה.


האוניברסיטה הפתוחה נצרת הרשמה


ההרשמה לאוניברסיטה הפתוחה בנצרת מתבצעת מול מוסד הלימוד עצמו. הסטודנטים יכולים לבחור להירשם במספר מועדים לאורך השנה, ביניהם בסמסטר אביב, בסמסטר קיץ או בסמסטר סתיו. באופן זה הם יכולים להתאים את הלימודים לצורכים וללוחות הזמנים שלהם, מבלי לפספס שנת לימודים.


האוניברסיטה הפתוחה נצרת תנאי קבלה


תנאי הקבלה לאוניברסיטה הפתוחה נצרת הם גמישים, אין צורך בציון פסיכומטרי או בתעודת בגרות כדי להתקבל ללימודים במוסד זה. על המועמדים להוכיח את ההישגים שלהם במהלך הלימודים ולא להציג הישגים לימודיים קודמים. תנאי הקבלה הגמישים של האוניברסיטה הפתוחה באים לפתוח את שערי האקדמיה למגוון אוכלוסיות רחב ולאפשר לרבים ללמוד לתואר אקדמי.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה