האוניברסיטה הפתוחה שלוחת ערד

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה שלוחת ערד

האוניברסיטה הפתוחה ערד


שלוחת ערד של האוניברסיטה הפתוחה נוסדה כיוזמה של מוסד הלימוד ושל מרכז הצעירים בעיר, במטרה לאפשר לתושבים בעיר ללמוד לתארים אקדמיים קרוב לבית ובמתכונת נוחה דרכה ניתן לשלב בין לימודים לבין עבודה. הקמפוס פתוח למגוון רחב של אוכלוסיות ולסטודנטים ממגוון גילים, גם ללא רקע לימודי קודם. חלק מן הסטודנטים בשלוחת ערד לומדים באופן עצמאי וחלקם לומדים בהנחיה מוגברת.


האוניברסיטה הפתוחה ערד טלפון כתובת דרכי הגעה


שלוחת ערד של האוניברסיטה הפתוחה ממוקמת במרכז הצעירים של ערד ברחוב יאשיהו 25. מרכז הצעירים בא לסייע לקידום צעירי העיר במגוון מישורים לרבות לימודים ותעסוקה, הוא מציע לסטודנטים עזרה בארגון של קבוצות למידה, סיוע במציאת מלגות וכן מפעיל חללי למידה עבור תקופות מבחנים. שעות הפעילות של הקמפוס הן בימי השבוע משעות הבוקר ועד הערב, כאשר יש צורך לתאם מראש כדי להיעזר בשירותי הייעוץ וההדרכה.


האוניברסיטה הפתוחה ערד תואר ראשון


בקמפוס ערד של האוניברסיטה הפתוחה ניתן ללמוד לתואר כללי בהדגשת חברה ותרבות וכן במסלולים נוספים של האוניברסיטה הפתוחה. הסטודנטים יכולים ללמוד במסלולים גמישים אשר מאפשרים לבצע שילוב בין לימודים לבין עבודה וחיי משפחה, באפשרותם לבחור את ימי הלימוד ולקבוע את קצב הלמידה כך שיותאם לצורכים האישיים. הלמידה משלבת בין לימודים פרונטליים והדרכות בקמפוס שבערד לבין לימוד מקוון בעזרת טכנולוגיות מתקדמות.


באוניברסיטה הפתוחה מתקיימות עוד מבחר תכניות לימודים לתואר ראשון. בין היתר, ניתן ללמוד את מקצועות מדעי החברה, הנדסה, מדעי החיים, ניהול, מדעי הרוח, אמנויות וענפי ידע נוספים. כמו כן, באפשרות הסטודנטים לשלב בין שני ענפים דרך לימודים דו חוגיים או חטיבת ידע.


האוניברסיטה הפתוחה ערד קורסים לימודי חוץ


מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה מציע שלל תכניות להכשרה מקצועית אשר באו לאפשר לתלמידיהן לקדם את הקריירה ולרכוש מיומנויות חדשות ומבוקשות. תלמידי הקורסים השונים משלבים לרוב בין לימוד עיוני לבין תרגול פרקטי שבא לסייע לצבור ניסיון מעשי. הקורסים מתקיימים בענפים שונים, לרבות קורסים ללימוד שפות, קורסי ניהול וקורסים מקצועיים בתחום הפיננסים, העיצוב, השיווק וענפים נוספים. יש לציין כי הקורסים של האוניברסיטה הפתוחה אינם פעילים בשלוחה בערד, אך ניתן ללמוד אותם במרכזי לימוד אחרים שפועלים באזור הדרום, לרבות בשלוחות באשדוד ובבאר שבע.


האוניברסיטה הפתוחה ערד הרשמה


ההרשמה לאוניברסיטה הפתוחה קמפוס ערד מתבצעת ישירות מול מוסד הלימוד. ישנה אפשרות להירשם במועדים שונים לאורך השנה, כגון בסמסטר סתיו, בסמסטר אביב או בסמסטר קיץ וכך להתאים את הלמידה ומועדיה לצורכים האישיים מבלי לפספס שנת לימודים.


האוניברסיטה הפתוחה ערד תנאי קבלה


אין צורך בבגרות מלאה או בציון בפסיכומטרי כדי להירשם ללימודים לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה שלוחת ערד. תנאי קבלה גמישים אלה באים לפתוח את שערי האקדמיה בפני מגוון אוכלוסיות ללא תלות ברקע הלימודי הקודם, כאשר האוניברסיטה הפתוחה שמה דגש על ההישגים במהלך התואר. חשוב לציין כי האוניברסיטה הפתוחה מתמקדת בקידום מצוינות אקדמית וכך נדרש מן הסטודנטים להפגין רצינות, השקעה והתמדה כדי לעמוד בלימודים ולהצליח בהם.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה