האוניברסיטה הפתוחה שלוחת שדרות

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה שלוחת שדרות

האוניברסיטה הפתוחה שדרות


שלוחות רבות של האוניברסיטה הפתוחה פועלות באזור הדרום וברחבי הארץ, בהן אפשר למצוא את מרכז הלימוד בשדרות. שלוחה זו, הסטודנטים יכולים ללמוד במגוון של תארים, בתכניות שמשתלבות בנוחות בשגרת החיים, אותן ניתן לשלב עם עבודה והורות ללא צורך להתפשר על רמת הלימודים. השלוחה בשדרות מציעה תכניות מגוונות לתואר ראשון, שמתקיימות בתנאים גמישים ותוך סיוע צמוד של מוסד הלימוד, במטרה לסייע לסטודנטים להגיע להצלחה ולרכוש כלים אקדמיים חשובים להמשך דרכם.


האוניברסיטה הפתוחה שגרות כתובת טלפון דרכי הגעה


שלוחת האוניברסיטה הפתוחה בשדרות פועלת במתנ"ס שדרות, שממוקם ברחוב ברלב 4 בעיר. קמפוס זה נגיש לתושבי העיר וכן לתושבים נוספים באזור באמצעות תחבורה ציבורית ורכב פרטי. מתנ"ס שדרות מופעל על ידי העירייה והוא מציע מגוון של שירותים בתחום התרבות והפנאי לתושבי העיר. בין היתר מתקיימים בו קורסים נוספים לתושבים ופעילויות שונות.


האוניברסיטה הפתוחה שדרות שעות קבלה


קמפוס שדרות של האוניברסיטה הפתוחה פתוח לקהל הסטודנטים במשך כל ימי החול בשבוע. הוא פעיל משעות הבוקר ועד לשעות הערב, בשעות אלה הסטודנטים יכולים ללמוד בקורסים שונים וכן לקבל שירותי סיוע אקדמי ולימודי מצוות הקמפוס. יועצי הקמפוס גם מסייעים למועמדים לגבי בחירת מסלול הלימודים שמותאם להם ותכנון הקורסים הנלמדים בכל סמסטר.


האוניברסיטה הפתוחה שדרות תואר ראשון


מרכז הלימוד שדרות של האוניברסיטה הפתוחה מציע תכניות שונות לתואר הראשון. בין היתר, הסטודנטים יכולים ללימוד בתכניות לימודי חינוך, לימודי ניהול לתואר ראשון ומסלול לימודי מדיניות ומנהל ציבורי.


באפשרות הסטודנטים שלומדים בקמפוס שדרות להתאים את הלימודים לצורכיהם וללוח הזמנים שלהם. הם יכולים לבחור את קצב הלימוד ואת כמות הקורסים הנלמדים בכל סמסטר וכן לקבוע לעצמם את שעות הלימוד. מתכונת הלימוד כוללת שילוב של לימודים פרונטליים שמתקיימים בקמפוס שבשדרות יחד עם לימודים מקוונים אותם הסטודנטים מבצעים מהבית או ממקומות נוספים כרצונם, בסיוע טכנולוגיות למידה מתקדמות של האוניברסיטה הפתוחה. האופי הגמיש של תכניות הלימודים בא לאפשר לסטודנטים לשלב בנוחות בין הלימודים לבין שגרת חייהם.


האוניברסיטה הפתוחה שדרות קורסים לימודי חוץ


מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה לא פועל נכון להיום בקמפוס שדרות. עם זאת, סטודנטים שמעוניינים ללמוד בקורסים השונים ללימודי תעודה של האוניברסיטה הפתוחה יכולים לעשות זאת במרכזי לימוד נוספים שפועלים באזור הדרום, כגון בשלוחה בבאר שבע או בשלוחת הלימוד באשדוד. הלימודים בשלוחות אלה אפשריים גם במגוון של קורסים, בתחומים מבוקשים שיש להם דרישה בשוק העבודה היום. בין היתר, התלמידים יכולים ללמוד בקורסי ניהול, בקורסים ללימוד שפות זרות ובתכניות נוספות שמעניקות למשתתפים דיפלומה מקצועית לתחום עיסוק נדרש.


האוניברסיטה הפתוחה שדרות תנאי קבלה


לאוניברסיטה הפתוחה שדרות תנאי קבלה נוחים וגמישים, המועמדים אינם נדרשים לתעודת בגרות מלאה או חלקית והם לא נדרשים להציג ציון במבחן הפסיכומטרי כדי להתקבל ללימודים. תנאי קבלה אלה הם חלק משאיפתה של האוניברסיטה הפתוחה לפתוח את דלתות האקדמיה בפני מגוון נרחב של קבוצות ואוכלוסיות, ללא תלות ברקע הלימודי הקודם שברשותן שכן הלימודים שמים דגש על ההישגים במהלך התואר עצמו ולא על ההישגים בעבר.


האוניברסיטה הפתוחה שדרות הרשמה


ההרשמה למרכז הלימוד בשדרות אפשרית במועדים שונים לאורך שנת הלימודים, כאשר הסטודנטים יכולים להתאים את לוח הזמנים לצורכיהם האישיים. ישנה אפשרות להירשם בין היתר לסמסטר אביב, לסמסטר קיץ או לסמסטר סתיו וכך הסטודנטים אינם צריכים לפספס שנת לימודים.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה