האוניברסיטה הפתוחה סחנין - האוניברסיטה הפתוחה שלוחת סחנין

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה סחנין - האוניברסיטה הפתוחה שלוחת סחנין

האוניברסיטה הפתוחה סחנין - מרכז לימוד סחנין האוניברסיטה הפתוחה


האוניברסיטה הפתוחה שלוחת סחנין מציעה לסטודנטים תושבי הצפון ללמוד בתכניות אקדמיות מגוונות, בתנאים גמישים שבעזרתם ניתן לשלב בנוחות בין הלימודים לבין העבודה. קמפוס זה של האוניברסיטה הפתוחה בצפון הארץ מפעיל שלל מסלולים לתואר ראשון שאותם יכולים הסטודנטים להתאים לצורכים האישיים.


האוניברסיטה הפתוחה סחנין תנאי קבלה


האוניברסיטה הפתוחה בסחנין מציעה תנאי קבלה גמישים ונוחים לסטודנטים. אין צורך בבגרות מלאה או בהצגה של הציון בפסיכומטרי כדי להתקבל ללימודים לתואר הראשון. במקום להסתמך על הרקע הלימודי הקודם של המועמדים, האוניברסיטה הפתוחה מתמקדת בהישגים שלהם בזמן התואר עצמו וכך שואפת להנגיש את האקדמיה למנעד רחב ומגוון של אוכלוסיות. חשוב לציין כי הלימודים באוניברסיטה הפתוחה מצריכים מן הסטודנטים לגלות התמדה, אחריות ושקדנות כדי להצליח, מוסד הלימודים שם דגש על מצוינות אקדמית. הוא מציע לסטודנטים שזקוקים לכך תגבורים והדרכות וכן ייעוץ אקדמי שדרכו הם יכולים להעלות שאלות בנוגע לבניית מערכת השעות ומבנה התואר.

 

האוניברסיטה הפתוחה סחנין תואר ראשון


מגוון של תכניות לימודים לתואר ראשון מתקיימות בשלוחת האוניברסיטה הפתוחה שבסחנין. הסטודנטים יכולים לבחור ללמוד במסלולים חד חוגיים או לשלב בין שני ענפי ידע במסגרת לימודים דו חוגיים. בין התחומים הנלמדים באוניברסיטה הפתוחה אפשר למנות תואר בניהול, לימודי הנדסה, לימודי מדעים, לימודי מדעי החברה והרוח ואמנויות.


כדי לסייע לסטודנטים לשלב בנוחות בין הלימודים לבין עבודה וחיי המשפחה, הקמפוס מאפשר להם להתאים את קצב הלימוד ואת שעות הלימודים לצורכים האישיים. הלימודים משלבים למידה מקוונת מהבית עם מפגשים פרונטליים שמתקיימים בקמפוס בסחנין, שבהם מתקיימות הרצאות וכן הדרכות ותרגולים.


הסטודנטים בשלוחה זו יכולים גם להיעזר בשירותיהם של יועצים אקדמיים שמסייעים להם בבחירת מסלול הלימודים ובתכנון מערכת השעות והקורסים בכל סמסטר. פועלות גם הדרכות למידה שמטרתן לסייע לסטודנטים בהתמודדות עם קשיים ובעיות במהלך הלימודים.


האוניברסיטה הפתוחה סחנין קורסים לימודי חוץ


בשלוחת סחנין של האוניברסיטה הפתוחה לא מתקיימים מסלולים ללימודי תעודה, עם זאת, אפשר למצוא מגוון קורסים במרכזי מערך החוץ של האוניברסיטה הפתוחה באזור הצפון, בהם בשלוחה בעיר חיפה. הקורסים של האוניברסיטה הפתוחה מוצעים במסגרת מספר בתי ספר, בהם בית הספר "דיאלוג" ללימודי שפות, בית הספר "תפנית" בו נערכים קורסים בניהול ובית הספר "דיפלומה" להכשרות מקצועיות בשלל תחומים. בכל בתי הספר הללו אפשר למצוא מגוון של קורסים שדרכם יכולים עובדים לשדרג את סל הכלים המקצועי וכך לקדם את הקריירה.


האוניברסיטה הפתוחה סחנין הרשמה


סטודנטים שברצונם להירשם ללימודים בקמפוס סחנין של האוניברסיטה הפתוחה יכולים לעשות זאת במועדים שונים לאורך שנת הלימודים, בין היתר בסמסטר אביב, בסמסטר סתיו או בסמסטר קיץ. הגמישות האפשרית בקביעת לוח הזמנים היא חלק מחזונה של האוניברסיטה הפתוחה לפתיחת שערי האקדמיה למעוניינים לשלב לימודים עם עבודה וחיי משפחה ללא פגיעה ברמת הלימודים. ההרשמה ללימודים באוניברסיטה הפתוחה מתבצעת ישירות מול מוסד הלימוד.


האוניברסיטה הפתוחה סחנין כתובת טלפון דרכי הגעה


שלוחת סחנין של האוניברסיטה הפתוחה ממוקמת ברחוב הגליל 162, בסמוך למרכז המסחרי עומר על מוכתר. הקמפוס נגיש לסטודנטים שמגיעים אליו מרחבי העיר בתחבורה הציבורית וכמו כן פועל במקום חניון עבור הסטודנטים.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה