האוניברסיטה הפתוחה סניף רמלה - קמפוס האוניברסיטה הפתוחה רמלה

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה סניף רמלה - קמפוס האוניברסיטה הפתוחה רמלה

האוניברסיטה הפתוחה רמלה - האוניברסיטה הפתוחה מרכז לימוד רמלה


תושבי רמלה והסביבה אשר מעוניינים בלימודים אקדמיים במתכונת נוחה וגמישה יכולים ללמוד באוניברסיטה הפתוחה קמפוס רמלה. שלוחת רמלה של האוניברסיטה הפתוחה מפעילה מבחר תכניות ללימודים אקדמיים וכן מסלולים ללימודי תעודה, אשר דרכם יכולים הסטודנטים לרכוש כלים לקידום הקריירה ולהשתלבות בתפקידים מבוקשים. תכניות הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה מותאמות במיוחד למעוניינים לשלב את הלימודים עם עבודה או חיי משפחה ומאפשרי לבצע את השילוב מבלי לפגוע ברמת הלימוד.


האוניברסיטה הפתוחה רמלה כתובת טלפון דרכי הגעה


סניף רמלה של האוניברסיטה הפתוחה ממוקם ברחוב הזית 4. הגישה אל הקמפוס נוחה בתחבורה הציבורית וברכב פרטי ממקומות מרכזיים ברחבי רמלה.


השלוחה ממוקמת בקמפוס השפלה, מרכז ללימודים אשר נוסד בשנת 2009 על ידי עיריית רמלה בשיתוף עם קרן רמלה לחינוך ופיתוח. קמפוס זה פועל לקידום לימודים אקדמיים ולימודי תעודה בקרב תושבי רמלה והוא מציע מגוון של תכניות לימוד של האוניברסיטה הפתוחה ולצדם גם תכניות הכשרה למבוגרים וקורסים לתעודה, שמתקיימים בפיקוח של גורמים ממשלתיים מוכרים. המרכז גם עורך קורסים המוכרים לגמול השתלמות אשר מתאימים לעובדים ברשויות המקומיות.


האוניברסיטה הפתוחה רמלה שעות פתיחה


האוניברסיטה הפתוחה שלוחת רמלה פתוחה לקהל בכל ימי השבוע, משעות הבוקר ועד אחר הצהריים. בימי שישי, הקמפוס פתוח בשעות הבוקר. צוות היועצים של הקמפוס זמין לסטודנטים בימים אלה.


האוניברסיטה הפתוחה רמלה הרשמה


הרשמה לסניף רמלה של האוניברסיטה הפתוחה אפשרית במועדים שונים, ניתן להירשם לכל אחד מן הסמסטרים שמתקיימים לאורך השנה, בהם סמסטר סתיו, סמסטר אביב וסמסטר קיץ, כדי להתאים את הלימודים לצורכים וללוח הזמנים האישיים. הקמפוס מאפשר להתחיל ללמוד בכל אחד מן הסמסטרים הללו ולגשת בסיומם למבחנים. ההרשמה עצמה נערכת מול האוניברסיטה הפתוחה, מומלץ לפנות הישר אל מוסד הלימוד כדי לקבל פרטים מדויקים ועדכניים לגבי תהליך ההרשמה.


האוניברסיטה הפתוחה - קרן רמלה לחינוך


קרן רמלה לחינוך היא בין המפעילים של קמפוס השפלה שבו ממוקמת שלוחת רמלה של האוניברסיטה הפתוחה. הקרן פועלת בשיתוף פעולה עם עיריית רמלה במטרה לקדם את תחום ההשכלה והחינוך בעיר ולעודד את התושבים לפתח עצמם מבחינה מקצועית.


האוניברסיטה הפתוחה רמלה קורסים


בקמפוס רמלה של האוניברסיטה הפתוחה אפשר ללמוד במגוון של קורסים בתחומים כגון ניהול, חשבונאות, מחשבים, שיווק וטיפול. הקורסים מיועדים הן לעובדים שמעוניינים לקדם את הקריירה ולצבור מיומנויות חדשות והן למי שברצונם לעבור הסבה מקצועית לתחום מבוקש.


האוניברסיטה הפתוחה רמלה תואר ראשון


הקמפוס ברמלה עורך שלל תכניות לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה, אשר מוכרים על ידי המל"ג. מסלולים אלה כוללים בין היתר תואר ראשון בניהול, לימודי חינוך, לימודי כלכלה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי היסטוריה של המזרח התיכון ועוד מבחר מסלולים. נוסף על כך, סטודנטים יכולים ללמוד בתכנית ללימודי מדעי החברה והרוח, זוהי תכנית רב תחומית אשר מיועדת בעיקר לעובדי עירייה אך מתאימה גם לסטודנטים מאוכלוסיות אחרות. תכנית זו מעניקה מיומנויות המאפשרות לעובדים לקדם ולשדרג את הקריירה.


שלוחת רמלה עורכת לימודים בתכנית גמישה, שכוללת שילוב של לימודים מקוונים עם מפגשים פנים אל פנים בכיתות בקמפוס, המפגשים נערכים בדרך כלל אחת לשבוע בשעות הערב, כדי להתאים לצורכים של אנשים עובדים, אך הסטודנטים יכולים לתכנן באופן מותאם אישית את קצב הלימודים כדי להתאים אותם לצורכיהם ולשילוב נוח עם העבודה. נוסף על כך, הסטודנטים יכולים לקחת חלק בסדנאות לשיפור אסטרטגיות הלמידה ולהדרכות אישיות של יועצי הקמפוס.


האוניברסיטה הפתוחה רמלה תנאי קבלה


מועמדים המעוניינים להתקבל ללימודים בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה ברמלה אינם נדרשים להציג את הציון בפסיכומטרי או את ציוני תעודת הבגרות. באופן זה יכולות להתקבל מגוון של אוכלוסיות ללימודים, זאת כחלק משאיפתה של האוניברסיטה הפתוחה לפתוח את שערי האקדמיה בפני קהל יעד נרחב ומגוון.

 

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה