האוניברסיטה הפתוחה שלוחת עכו

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה שלוחת עכו

האוניברסיטה הפתוחה קמפוס עכו - מרכז לימוד האוניברסיטה הפתוחה עכו

 

בין מגוון השלוחות שמפעילה האוניברסיטה הפתוחה ברחבי הארץ ניתן למצוא באזור הצפון את שלוחת עכו. שלוחה זו מציעה תכניות לימודים שונות שמאפשרות לסטודנטים לבצע בנוחות את השילוב בין לימודים לבין עבודה, דרך תכניות לימודים גמישות ושירותים מגוונים לסטודנטים. נכון להיום, שלוחת עכו מציעה את שירותיה רק לסטודנטים שלומדים במכללה למדעי הספורט ולעובדי מכללה זו. הם יכולים לבחור תכניות שונות ולהיעזר ביועצי בקמפוס, שמסייעים לסטודנטים לכל אורך לימודיהם בנושאים אקדמיים.


האוניברסיטה הפתוחה עכו טלפון כתובת דרכי הגעה


שלוחת עכו של האוניברסיטה הפתוחה ממוקמת במכללה למדעי הספורט, שברחוב החרושת 4. מרכז הלימוד ממוקם במקום מרכזי בעיר ונגיש בנוחות מאזורים שונים באמצעות תחבורה ציבורית או ברכב הפרטי.


האוניברסיטה הפתוחה עכו שעות פתיחה


מרכז הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה בעיר עכו פעיל בימי השבוע משעות הבוקר ועד אחר הצהריים. כמו כן, הוא פתוח לקהל הסטודנטים בימי שישי בבקרים.


האוניברסיטה הפתוחה עכו תואר ראשון


סטודנטים שלומדים בקמפוס עכו של האוניברסיטה הפתוחה יכולים לבחור בין מגוון של תכניות לימוד לתואר ראשון. באוניברסיטה הפתוחה מתקיימות תכניות ללימודי מדעי החברה, לימודי ניהול לתואר, לימודי מדעי החיים, לימודי מדעים מדויקים, לימודי הנדסה ולימודי מדעי הרוח. הסטודנטים יכולים גם ללמוד תכניות דו חוגיות שבהן משלבים בין שני ענפי ידע.


במהלך הלימודים בשלוחה זו, הסטודנטים יכולים לתכנן לעצמם את קצב הלמידה ואת שעות הלימוד בהתאם לצורכיהם וכך להתאים אותם לשילוב עם עבודה או חיי משפחה. הלימודים כוללים הן מפגשים פרונטליים בקמפוס שבעכו והן למידה מקוונת עצמאית שהסטודנטים יכולים לערוך מהבית או מכל מקום בעזרת טכנולוגיות הלמידה של האוניברסיטה הפתוחה.


הסטודנטים בשלוחת עכו יכולים להיעזר גם בצוות היועצים שפועל בקמפוס. יועצים אלה מסייעים לסטודנטים בתכנון מערכת השעות ובבחירת הקורסים וכן מציעים סיוע בעניינים אקדמיים שונים לאורך תקופת התואר.


האוניברסיטה הפתוחה עכו קורסים


קמפוס עכו של האוניברסיטה הפתוחה איננו מציע נכון לעתה קורסים ממערך לימודי החוץ. סטודנטים שלומדים בשלוחת עכו ומעוניינים ללמוד בתכניות לימודי תעודה של האוניברסיטה הפתוחה סמוך למקום מגוריהם יכולים לעשות זאת בשלוחות נוספות באזור הצפון, כגון בשלוחה בחיפה או השלוחה בכרמיאל. שלוחות אלה מציעות קורסים מגוונים בנושאים מבוקשים כגון שפות, קורסים בניהול ותכניות הכשרה מקצועית בענפים כגון שיווק, עיצוב ופיננסים.


האוניברסיטה הפתוחה עכו תנאי קבלה


כדי להתקבל ללימודים במרכז הלימוד עכו של האוניברסיטה הפתוחה אין צורך בציון בפסיכומטרי או בתעודת בגרות. האוניברסיטה הפתוחה מקבלת סטודנטים ללימודים ללא שימת דגש על הרקע הלימודי הקודם שהם מחזיקים בו, אלא מתמקדת בהישגים שלהם במהלך הלימודים עצמם. היא דורשת מהם התמדה, רצינות והשקעה לצורך הצלחה בלימודים כחלק משאיפתה למצוינות אקדמית ולשם כך מציעה להם גם שירותי סיוע ותמיכה לכל אורך התואר.


האוניברסיטה הפתוחה עכו הרשמה


ההרשמה למרכז הלימוד בעכו אפשרית לסטודנטים שלומדים במכללה למדעי הספורט ולעובדי מכללה זו בלבד. ההרשמה מתבצעת מול מוסד הלימוד ישירות ונערכת בכמה מועדים לאורך שנת הלימוד, לנוחותם של הסטודנטים. אנו ממליצים לפנות ישירות אל מוסד הלימודים כדי לקבל את המידע המדויק לגבי אופן ההרשמה.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה