האוניברסיטה הפתוחה שלוחת דימונה

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה שלוחת דימונה

האוניברסיטה הפתוחה דימונה - סניף דימונה של האוניברסיטה הפתוחה


תושבי העיר דימונה אשר מעוניינים ללמוד לתכניות לימודים אקדמיות במתכונת שמותאמת במיוחד לאנשים עובדים, יכולים לעשות זאת במסגרת שלוחת האוניברסיטה הפתוחה שפועלת בעיר. קמפוס דימונה של האוניברסיטה הפתוחה מציע תכניות לימוד מגוונות שאותן אפשר להתאים לחיים האישיים ולצורכים של הסטודנטים, מה שמאפשר לשלב בנוחות את התואר בשגרת החיים, בלי להתפשר על רמת הלימוד.


האוניברסיטה הפתוחה דימונה טלפון כתובת דרכי הגעה


מרכז הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה בעיר דימונה ממוקם במרכז "יעדים", מרכז הצעירים של דימונה אשר נמצא בשדרות יגאל אלון 5, בסמוך למרכז המסחרי החדש. "יעדים" הוא המרכז לפיתוח ההון האנושי בעיר והוא מציע שירותים שונים לתושביה הצעירים. נוסף על הפעלת שלוחת האוניברסיטה הפתוחה, במרכז זה עורכים גם יוזמות בתחום המעורבות החברתית, מציעים סיוע וייעוץ לחיילים משוחררים ומעניקים מידע לגבי לימודים בהיבטים כגון בחירת לימודים, מציאת מלגות ואיתור קורסי פסיכומטרי.


האוניברסיטה הפתוחה דימונה תואר ראשון


סטודנטים בקמפוס דימונה של האוניברסיטה הפתוחה יכולים ללמוד במבחר תכניות לימודים לתואר ראשון. בין היתר, האוניברסיטה הפתוחה מציעה תכניות בענפי מדעי החברה, מדעים מדויקים, מדעי הרוח, הנדסה, אמנויות ומדעי החיים. באפשרות הסטודנטים לשלב בין תחומי לימוד שונים במסגרת תכנית דו חוגית.


הלימודים באוניברסיטה הפתוחה מתאפיינים בגמישות רבה וכך מתאפשר לסטודנטים לתכנן את מערכת השעות בהתאם לצורכים האישיים. סטודנטים שמעוניינים לשלב בין לימודים לבין עבודה או חיי המשפחה יכולים לבחור את ימי הלימוד, את קצב הלמידה ואת הקורסים הנלמדים מדי סמסטר. שיטת הלימוד הייחודית של האוניברסיטה הפתוחה מתבססת על שילוב לימוד פרונטלי והדרכות בשלוחה שבדימונה עם לימוד מקוון אותו עורכים הסטודנטים באופן עצמאי בסיוע של טכנולוגיה מתקדמת.


האוניברסיטה הפתוחה דימונה קורסים לימודי חוץ


שלוחת דימונה אינה מציעה נכון להיום תכניות ללימודי תעודה ממערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה. סטודנטים בעיר שמעוניינים ללמוד בקורסים השונים יכולים לפנות לשלוחות האוניברסיטה הפתוחה בערים נוספות בדרום הארץ, כגון באשדוד או בבאר שבע. בשלוחות אלה אפשר למצוא מגוון של תכניות הכשרה וקורסים, בענפים שיש להם ביקוש בשוק העבודה הישראלי. במסגרת תכניות אלה, ניתן למצו מסלולים ללימודי שפות זרות, קורסים להכשרת מנהלים ותכניות תעודה בענפים כגון עיצוב ושיווק שבאות להעניק כלים למעוניינים לקדם את הקריירה.


האוניברסיטה הפתוחה דימונה תנאי קבלה


אין צורך בתעודת בגרות מלאה כדי להתקבל ללימודים באוניברסיטה הפתוחה וגם לא בציון פסיכומטרי. המועמדים אינם נדרשים להציג לימודים קודמים כדי ללמוד בתכניות השונות לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה וזאת כחלק מן השאיפה שלה לפתוח דלת לאקדמיה עבור מבחר אוכלוסיות. יחד עם זאת, חשוב לציין כי האוניברסיטה הפתוחה מנהיגה רמת לימודים גבוהה מתוך מטרה לעודד מצוינות אקדמית וכך יש צורך בהתמדה ורצינות כדי להצליח בלימודים ולעמוד בכל הדרישות במהלכם.


האוניברסיטה הפתוחה הרשמה


מי שברצונם להירשם ללימודים בשלוחת דימונה של האוניברסיטה הפתוחה יכולים לעשות זאת במועדים מגווני לאורך השנה כחלק מתנאי ההרשמה הגמישים של האוניברסיטה הפתוחה. מוסד הלימוד מאפשר הרשמה במועד סתיו, אביב או קיץ במטרה לסייע לסטודנטים להתאים את לוח זמני הלמידה לצורכיהם. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד כדי לקבל מידע מלא לגבי הרשמה ללימודים.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה