האוניברסיטה הפתוחה סניף שפרעם

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה סניף שפרעם

האוניברסיטה הפתוחה שפרעם


שלוחת שפרעם של האוניברסיטה הפתוחה נותנת מענה לתושבי העיר והסביבה, אשר מעוניינים בלימודים אקדמיים שמתכונת גמישה שנוחה לשילוב עם שגרת החיים. מרכז הלימוד מציע לסטודנטים להתאים את הלימודים לצורכיהם מבחינת משך וקצה הלימוד וכך התכניות השונות של האוניברסיטה הפתוחה יכולות להתאים לאנשים עובדים, להורים ולעוד מגוון של קהלי יעד.


האוניברסיטה הפתוחה שפרעם טלפון כתובת דרכי הגעה


שלוחת שפרעם של האוניברסיטה הפתוחה נמצאת בבניין אלוליד, שממוקם סמוך ללשכת התעסוקה בעיר. שלוחה זו פתוחה לקהל הסטודנטים בימי השבוע בשעות הבוקר ואחר הצהריים, וכן בימי שישי בשעות הבוקר. בשעות הפעילות הסטודנטים יכולים לקחת חלק במבחר מסלולי הלימוד שפועלים בקמפוס וכן להיעזר ביועצים האקדמיים שמסייעים בבניית מערכת השעות, בבחירת מסלול הלימודים ובהתמודדות עם קשיים לימודיים שונים.


האוניברסיטה הפתוחה שפרעם תואר ראשון


תכניות הלימוד שנלמדות בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה בשפרעם הן מגוונות מאוד. הסטודנטים יכולים לבחור מתוך מסלולים בענפי מדעי החברה, מדעי המדינה, סוציולוגיה, דמוקרטיה, תואר ראשון בתקשורת, תואר ראשון בניהול וענפי לימוד רבים נוספים. השלוחה עורכת גם קורסים באנגלית אקדמית שמיועדים לקביעת רמת הפטור בשפה האנגלית. בקמפוס זה ניתן ללמוד בהנחיה מוגברת או בהנחיה רגילה.


האוניברסיטה הפתוחה מציעה תכניות לימודים במתכונת ייחודית, שבאה לאפשר לסטודנטים לשלב בנוחות בין הלימודים לשגרת החיים. הסטודנטים יכולים לשלב בין לימודים לעבודה או חיי משפחה בלי להתפשר על רמת לימוד. מתכונת ייחודית זו מתבססת על השילוב שבין מפגשים פרונטליים להדרכה ולמידה שמתקיימים בקמפוס שבשפרעם יחד עם לימוד עצמאי מקוון שהסטודנטים מבצעים בסיוע טכנולוגיות מתקדמות של האוניברסיטה הפתוחה. באופן זה הם יכולים להתאים לעצמם את קצב הלימוד הרצוי, את שעות הלימוד ואת כמות הקורסים הנלמדים בכל סמסטר.


האוניברסיטה הפתוחה שפרעם קורסים לימודי חוץ


לימודים במערך החוץ של האוניברסיטה הפתוחה אינם מתקיימים נכון להיום בשלוחת הלימוד בשפרעם. סטודנטים משפרעם שמעוניינים ללמוד בקורסים ותכניות לימודי תעודה של האוניברסיטה הפתוחה יכולים למצוא מסלולים אלה בשלוחות לימוד קרובות באזור הצפון, בהן שלוחות בערים חיפה וכרמיאל. מרכזי לימוד אלה מציעות מגוון של תכניות ללימודי תעודה שבהן יכולים המשתתפים לרכוש מיומנויות לקידום מקצועי או למעבר של הסבה מקצועית לענף חדש ומבוקש. בין היתר, האוניברסיטה הפתוחה עורכת קורסי ניהול, קורסי שיווק, קורסים בעיצוב וקורסים ללימוד שפות.


האוניברסיטה הפתוחה שפרעם הרשמה


מועמדים שמעוניינים להירשם ללימודים בשלוחת שפרעם של האוניברסיטה הפתוחה יכולים לבחור בין כמה מעדי הרשמה שפזורים לאורך שנת הלימודים, בין היתר ניתן להירשם בסמסטר קיץ, בסמסטר סתיו או בסמסטר אביב וכך לא לפספס שנת לימודים. מועדי הרשמה אלה הם חלק ממתכונת הלימודים הגמישה של האוניברסיטה הפתוחה שאה לסייע לסטודנטים להתאים את הלימודים לשגרת חייהם ולצורכים האישיים שלהם.


האוניברסיטה הפתוחה שפרעם תנאי קבלה


המעוניינים להתקבל ללימודים לתואר ראשון שמתקיימים בקמפוס שפרעם אינם נדרשים להציג את הציונים בבגרות או את הציון בפסיכומטרי. האוניברסיטה הפתוחה איננה מתמקדת בהישגים הלימודיים של הסטודנטים שלה בעבר, אלא שמה דגש על המצוינות במהלך הלימודים עצמם ודורשת מהם רצינות, התמדה והשקעה. היא מציעה סיוע לסטודנטים לכל אורך תקופת הלימודים, כדי לסייע להם להצליח.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה