האוניברסיטה הפתוחה קמפוס באר שבע

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה קמפוס באר שבע

האוניברסיטה הפתוחה באר שבע - האוניברסיטה הפתוחה סניף באר שבע


קמפוס באר שבע של האוניברסיטה הפתוחה הוא אחד מעשרות מרכזי הלימוד שמפעילה האוניברסיטה הפתוחה בפרישה ארצית. זהו קמפוס מרחבי לאזור הנגב ובו לומדים יותר מ - 1,800 סטודנטים בשלל תחומי דעת ומסלולי לימוד.


האוניברסיטה הפתוחה שואפת להנגיש את עולם האקדמיה לקהל יעד נרחב ומגוון וכך מציעה תנאי קבלה נוחים במיוחד וכן מתכונות לימודים גמישות, שמסייעות להתאים את הלמידה לצורכים האישיים ולשילוב עם העבודה. הקמפוס פעיל בכל ימי השבוע והוא מציע מגוון של שירותים לסטודנטים שלומדים בו. סטודנטים יכולים להיעזר בנציגי האוניברסיטה לצורכי ייעוץ וקבלת מידע וכן לקבל סיוע בבחירת מסלול הלימודים שמתאים להם במסגרת ייעוץ אקדמי למתעניינים בלימודים. כמו כן, מוצע לסטודנטים סיוע קבוצתי או פרטני בפיתוח של מיומנויות למידה ובהכנה לקראת מבחנים והגשת עבודות סמינריוניות.


האוניברסיטה הפתוחה באר שבע תואר ראשון


בקמפוס באר שבע אפשר למצוא שלל מסלולי לימוד לתואר הראשון. אלה מוצעים במסגרת המחלקות השונות, לרבות המחלקה לניהול ולכלכלה, המחלקה למדעי הטבע והחיים, המחלקה לפסיכולוגיה וחינוך, המחלקה למתמטיקה ולמדעי המחשב, המחלקה לסוציולוגיה, תקשורת ומדעי המדינה, המחלקה להנדסה והמחלקה להיסטוריה ופילוסופיה.


הסטודנטים שלומדים בקמפוס זה יכולים ללמוד במסלול חד חוגי ובו להתמקד בתחום דעת אחד, או לשלב בין שני תחומי ידע במסגרת לימודים דו חוגיים או לימודי חטיבת ידע.


מתכונת הלימוד הייחודית של האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לסטודנטים לתכנן את קצב ומשך הלימודים לפי צורכיהם האישיים וכך לשלב בין הלימודים לבין עבודה וחיי משפחה. ניתן לפרו את התואר הראשון על פני כשלוש שנים או ללמוד במשך זמן ממושך יותר.

 

האוניברסיטה הפתוחה באר שבע קורסים ולימודי חוץ - לימודי חוץ בבאר שבע


באוניברסיטה הפתוחה פועל מערך לימודי חוץ אשר מציע מגוון של קורסים ותכניות ללימודי תעודה בתחומים מבוקשים במשק, במסגרת "מכללות בית יציב". כחלק מן המערך ללימודי חוץ פועל בקמפוס באר שבע בית הספר למנהלים תפנית, שבו אפשר ללמוד בקורסים לפיתוח של כישורי הניהול והיזמות. נלמדים בו קורסי ניהול כגון קורס מנהל עסקים, קורס הנחיית קבוצות וקורסים בתחום משאבי האנוש, ההתנהגות הארגונית וניהול הפרויקטים. כמו כן, לימודי החוץ כוללים קורסים ברפואה משלימה, קורסים להכשרה מקצועית וקורסי שפות. האוניברסיטה הפתוחה באה לסייע לסטודנטים שלומדים במערך לימודי החוץ שלה בבחירת הקורסים שמתאימים להם וכך מציעה שירותי ייעוץ והדרכה לסטודנטים.


האוניברסיטה הפתוחה באר שבע תואר שני


נוסף על התכניות לתואר הראשון שניתן ללמוד בקמפוס באר שבע, אפשר למצוא בו גם מסלולים שונים לתואר שני. חלקם מתקיימים במסלול מחקרי ואחרים במסלול שאינו מחקרי ובו כותבים עבודת גמר. בין התכניות לתואר שני שאפשר ללמוד בקמפוס באר שבע ניתן למנות תואר שני במדעי המחשב, תואר שני בחינוך, תואר שני במנהל עסקים, תואר שני בלימודי תרבות ותואר שני בלימודי דמוקרטיה.


האוניברסיטה הפתוחה באר שבע תנאי קבלה


האוניברסיטה הפתוחה איננה דורשת מן המועמדים ללימודים להציג תעודת בגרות מלאה וגם לא את הציון בפסיכומטרי. מוסד הלימוד מתמקד בהישגים של הסטודנטים בזמן הלימודים עצמם ולא ברקע הלימודי הקודם שהם מחזיקים בו. עם זאת, היא שמה דגש ניכר על מצוינות בזמן הלימודים ודורשת מן הסטודנטים אחריות, התמדה ורצינות כדי להצליח בלימודים, וכן מציעה להם סיוע וייעוץ במהלך התואר כדי לסייע להם בכך. תנאי הקבלה הגמישים של האוניברסיטה הפתוחה קמפוס באר שבע מאפשרים לסטודנטים ממגוון של אוכלוסיות וקבוצות גיל ללמוד במסלולים אקדמיים.


האוניברסיטה הפתוחה באר שבע הרשמה


ההרשמה ללימודים בקמפוס באר שבע מתבצעת מול מוסד הלימודים עצמו. אנו ממליצים לפנות היישר אל מוסד הלימודים כדי לקבל את כל המידע המדויק ביותר לגבי תהליך ההרשמה.


האוניברסיטה הפתוחה באר שבע דרכי הגעה טלפון וכתובת


קמפוס באר שבע של האוניברסיטה הפתוחה ממוקם באזור העיר העתיקה. הוא נמצא בבית יציב, שברחוב העצמאות 79. דרכי הגישה אל הקמפוס הן נוחות וניתן להגיע אליו ממקומות מרכזיים בעיר באמצעות תחבורה ציבורית, פועלים קווי אוטובוס אשר מגיעים אל הקמפוס מתחנות הרכבת ומהתחנה המרכזית. כמו כן, בקמפוס ישנה חנייה המיועדת לסטודנטים.

 

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה
חוות דעת של סטודנטים על האוניברסיטה הפתוחה בבאר שבע
התקבלו 20 דירוגיםבציון ממוצע: 4.2 מתוך 5
גלית

גלית

16/12/2018
5/ 5

האוניברסיטה הפתוחה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מרצים מקצועיים אדיבים ישנם הסברים גם מעבר לשעות הלימודים דרך מייל או בנייד. כמו כן ישנן מצגות ושיעור קרא עוד...

על הקמפוס

קמפוס שמאובזר בכל הציוד הנדרש לקיום שעור תקין. שרותי משרד תקינים ואדיבים צוות מיומן. מכללה נעימה נקי קרא עוד...

טיפים

ממליצה בחום על האוניברסיטה הפתוחה. מקום אדיב סובלני נעים ללמידה סביבת לימודים חיונית מרצים מקצועיים

ריחב

18/11/2019
5/ 4

האוניברסיטה הפתוחה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

הסדר הזמן גם הנוכחות לא חובה

על הקמפוס

יפה

שירן

01/04/2019
5/ 4

האוניברסיטה הפתוחה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את האפשרות שאפשר ללמוד בשעות שאני בוחרת וכך אני מצליחה להתמודד גם עם העבודה וגם עם הילדה ש קרא עוד...

על הקמפוס

כיתות הלימוד נוחות ומרווחות והקמפוס מושקע מאוד ונעים לשבת בחוץ בזמו ההפסקות

טיפים

לא לוותר ולמרות הקושי של לשלב בין תואר לחיים לנסות


לכל חוות הדעת