האוניברסיטה הפתוחה ירושלים

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה ירושלים

האוניברסיטה הפתוחה ירושלים - קמפוס מלחה


בין עשרות מרכזי הלימוד אשר מפעילה האוניברסיטה הפתוחה ברחבי הארץ פועל קמפוס ירושלים - מלחה. הקמפוס מציע מגוון רחב של תכניות לימודים לתואר ראשון, לתואר שני וללימודי תעודה. תכניות אלה מתקיימות במתכונת הגמישה של האוניברסיטה הפתוחה, שבאמצעותה ניתן לשלב בנוחות רבה את הלימודים עם קריירה מבלי צורך להתפשר על רמת לימודים ולהתאים את הלימודים לצורכים האישיים של הסטודנטים.


האוניברסיטה הפתוחה ירושלים תואר ראשון


לימודים לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה - קמפוס ירושלים פועלים במגוון רחב של מחלקות ומסלולים. ניתן ללמוד לתואר ראשון במחלקה למדעי החיים והטבע, במחלקה לסוציולוגיה, מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים, במחלקה לפסיכולוגיה ולחינוך, במחלקה למדעי המחשב, במחלקה למתמטיקה, במחלקה לספרות, אמנות ולשון, במחלקה לפילוסופיה, היסטוריה ומדעי היהדות ובמחלקה לניהול ולכלכלה.


סטודנטים יכולים לבחור ללמוד בתכניות חד חוגיות או לשלב בין שני תחומי דעת במסגרת לימודים דו חוגיים או כחלק מחטיבת ידע שבה נלמדים קורסים בתחום נוסף במקביל ללימודים בתחום ראשי. ישנם מגוון של שילובים שהאוניברסיטה הפתוחה מאפשרת ללמוד כחלק מן המחלקות השונות שפועלות בה.


התואר הראשון של האוניברסיטה הפתוחה מתקיים במתכונת ייחודית וגמישה, שבאה לסייע לסטודנטים לשלב בנוחות בין הלימודים לבין עבודה וחיי משפחה. במסגרת מתכונת זו, הסטודנטים יכולים לקבוע את קצב הלימוד ולפרוש את הלימודים על פני מספר שנים לפי צורכיהם. הלימודים מתקיימים תוך שילוב של מפגשים פרונטליים להנחיה אישית או קבוצתית בקמפוס בירושלים ושל למידה מקוונת מהבית, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות מגוונות.


האוניברסיטה הפתוחה ירושלים קורסים ולימודי חוץ


קמפוס ירושלים של האוניברסיטה הפתוחה מציע ללמוד בקורסים ותכניות שונות ללימודי תעודה במסגרת מספר בתי ספר במערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה. אלה כוללים את בית הספר ללימודי תעודה "דיפלומה", בית הספר "תפנית" בו נלמדים קורסים בניהול, בית הספר לשפות "דיאלוג" ומסגרות נוספות.


בתי הספר ללימודי תעודה על קמפוס ירושלים מסייעים לסטודנטים בבחירת הלימודים באמצעות צוות היועצים שפועל בו. הם מעניקים לסטודנטים הסבר על המסלולים השונים שפועלים בקמפוס ועוזרים להם לבחור את התכנית שמתאימה ביותר להם ולשאיפותיהם.


האוניברסיטה הפתוחה ירושלים תואר שני


בקמפוס ירושלים של האוניברסיטה הפתוחה אפשר ללמוד במגוון של תכניות לתואר שני. חלק מהתכניות מתקיימות במסלול ללא תזה וחלקן נערכות במסלול מחקרי עם כתיבת תזה, תכניות מחקריות אלה מתאימות לסטודנטים מצטיינים במיוחד. בין המסלולים לתואר מוסמך שאפשר למצוא בקמפוס נמנים תואר שני במנהל עסקים, תואר שני במדעי המחשב, תואר שני במדיניות ומנהל בחינוך, תואר שני בלימודי דמוקרטיה, תואר שני בלימודי תרבות, תואר שני בהיסטוריה, תואר שני בפסיכולוגיה חברתית, תואר שני במחשבה ביולוגית ותכניות נוספות.


האוניברסיטה הפתוחה ירושלים הרשמה


בשל תכנית הלימודים הגמישה של האוניברסיטה הפתוחה, ההרשמה ללימודים בקמפוסים השונים ובהם גם קמפוס ירושלים אפשרית במספר מועדים במהלך השנה. ניתן להירשם למועד קיץ, למועד סתיו או למועד אביב של תכניות הלימוד השונות. כדי לקבל את המידע המלא לגבי הרשמה לקמפוס ירושלים של האוניברסיטה הפתוחה מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד.


האוניברסיטה הפתוחה ירושלים שעות פתיחה


קמפוס ירושלים של האוניברסיטה הפתוחה פועל בימי השבוע בשעות הבוקר וכן בשעות אחר הצהריים והערב. כמו כן, בימי שישי הקמפוס פועל בשעות הבוקר עד הצהריים.


נוסף על כך, מתקיימים מועדים מיוחדים לקיום של סדנאות לפיתוח מיומנויות למידה, לסדנאות להכנה לכתיבת עבודות סמינריוניות ולסיוע באופן פרטני בתחום מיומנויות הלמידה. ברוב המקרים, המועדים ושעות הפעילות של מסגרות אלה מתפרסמים במהלך הסמסטר.


האוניברסיטה הפתוחה ירושלים תנאי קבלה


אין צורך בציון בפסיכומטרי או בתעודת בגרות מלאה כדי להתקבל ללימודים באוניברסיטה הפתוחה. מוסד הלימוד שם דגש על ההישגים של הסטודנטים במהלך הלימודים ולא על ההישגים הלימודיים הקודמים שלהם. באופן זה יכולים להתקבל ללימודים מועמדים ממגוון של אוכלוסיות ושכבות גיל וזאת כחלק משאיפתה של האוניברסיטה הפתוחה להנגיש את האקדמיה לקהל יעד נרחב ומגוון.


האוניברסיטה הפתוחה ירושלים דרכי הגעה טלפון וכתובת


קמפוס ירושלים ממוקם בשכונת מלחה, הוא נמצא בגן הטכנולוגי, בניין 9, מול קניון מלחה. הגן הטכנולוגי ירושלים הוא פארק הייטק והוא קרוב לנקודות ציון מרכזיות בעיר וכן לתחנת הרכבת ירושלים מלחה. ישנם קווי אוטובוס רבים שמגיעים אל הקמפוס מכל רחבי העיר וגם מחוצה לה.

 

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה
חוות דעת של סטודנטים על האוניברסיטה הפתוחה בירושלים
התקבלו 24 דירוגיםבציון ממוצע: 3.8 מתוך 5

נתנאל

12/06/2023
5/ 4

האוניברסיטה הפתוחה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב שמוקלט אפשר ללמוד מהעבודה או מהבית ומכל מכשיר שרוצים…

על הקמפוס

קטן אך איכותי אין קפיטריה או משו דומה יש רק מכונות כיתות ישנות אבל נעים שם…

טיפים

לאט ובזהירות אין מה למהר. צריך להיות בטוחים שאוהבים את המקום והמקצוע

אהרן

08/09/2019
5/ 3

האוניברסיטה הפתוחה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא נתנו לי מסלול מוגדר מראש כלומר מה לקחת בכל סמסטר הדבר יצר בלבול וגרם לי לקחת קורס דומה למה בהייתי קרא עוד...

על הקמפוס

אחד הדברים הטובים באו"פ הוא שאני יכול ללמוד מהבית דבר שחוסך זמן רב

תמי

27/10/2018
5/ 4

האוניברסיטה הפתוחה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את זה שכל אחד יכול ללמוד בקצב שלו ושאפשר ללמוד גם בלי להגיע לכיתה . יחס אישי ומענה מהיר

על הקמפוס

הקמפוס הוא מקום שבו יש אווירה ביתית יש אכפתיות ודאגה תמיד יש מענה ועזרה אם זה מהמורים או מהתלמידים

טיפים

אם למישהו קשה ללמוד במסגרת ויותר קל לו ללמוד לבד האוניברסיטה הפתוחה זה המקום


לכל חוות הדעת