האוניברסיטה הפתוחה סניף חולון

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה סניף חולון

האוניברסיטה הפתוחה חולון


לאוניברסיטה הפתוחה מרכזי לימוד בכל רחבי הארץ. באזור המרכז ניתן למצוא כמה שלוחות ובהן גם מרכז הלימוד בחולון. במרכז לימוד זה יכולים עובדים של קרן ידע לאקדמאים של הסתדרות המח"ר ללמוד בתכניות לימודים אקדמיות גמישות שמותאמות במיוחד לשילוב עם קריירה ושגרת החיים. בעזרת הידע הנרכש במסלולים הנלמדים הסטודנטים יכולים לצבור ידע אקדמי חשוב ליישום בעבודתם וכך לקדם עצמם מבחינה מקצועית ואישית.


האוניברסיטה הפתוחה חולון כתובת טלפון דרכי הגעה


קמפוס חולון של האוניברסיטה פתוחה ממוקם ברחוב רמז 13. השלוחה פועלת במסגרת קרן ידע לאקדמאים במח"ר (הסתדרות האקדמאים למדעי החברה והרוח). קרן זו פועלת לפיתוח עובדים אקדמאים מענפי מדעי החברה ומדעי הרוח השונים והיא שואפת להעניק להם כלים להתמודדות עם אתגרים בשוק העבודה הדינמי של ימינו.


שלוחת חולון נמצאת במקום מרכזי בעיר, בסמוך לאיילון צפון ודרום. ניתן להגיע אל הקמפוס באמצעות קווים שונים בתחבורה הציבורית וכמו כן, הוא נמצאת בסמוך לתחנת הרכבת יוספטל. לרשות הסטודנטים במקום חנייה. כמו כן, המבנה נגיש לאנשים עם מוגבלויות.


האוניברסיטה הפתוחה חולון שעות קבלה


שלוחת חולון של האוניברסיטה הפתוחה זמינה לקהל הסטודנטים בחלק מן הימים במהלך השבוע. היא פתוחה משעות הבוקר ועד הצהריים.


האוניברסיטה הפתוחה חולון תואר ראשון


בין התכניות שנלמדות בשלוחת חולון של האוניברסיטה הפתוחה, אפשר למצוא קורסים של התכנית ללימודי שלטון מקומי, שמתקיימים במסגרת מגמת ממשל ומדיניות ציבורית. תכנית זו חושפת את הסטודנטים לסוגיות ברגולציה ובממשל ומקנה הבנה של תהליכים חברתיים ופוליטיים במוסדות השלטון המקומי.


בשלוחות נוספות של האוניברסיטה הפתוחה, שפועלות בפרישה ארצית, אפשר למצוא לימודים בענפים כגון מדעי החברה, מדעים מדויקים, הנדסה, מדעי הרוח ואמנויות. הלימודים מתקיימים במתכונת ייחודית המשלבת בין לימודים פרונטליים במרכז הלימוד לבין שיעורים מקוונים שהסטודנטים לומדים מהבית או מכל מקום כרצונם, בעזרת טכנולוגיות למידה מתקדמות. שילוב זה מאפשר להם להתאים את קצב הלימוד ואת משך הלימודים לצורכיהם ולשלב בנוחות בין הלימודים לבין העבודה.


סטודנטים שלומדים בקמפוס חולון של האוניברסיטה הפתוחה יכולים להיעזר בשירותי היחידה להדרכה בלמידה וכן בשירותיהם של יועצי הלימודים של השלוחה. יועצים אלה מסייעים לסטודנטים בתכנון לוח הזמנים ובבחירת הקורסים וכן עוזרים להם בהתמודדות עם סוגיות אקדמיות שונות לאורך הלימודים.


האוניברסיטה הפתוחה חולון קורסים


מרכז הלימוד בחולון של האוניברסיטה הפתוחה אינו מציע קורסים ולימודי תעודה ממערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה. עם זאת, סטודנטים שמעוניינים ללמוד בקורסים השונים של האוניברסיטה הפתוחה יכולים לעשות זאת בשלוחות נוספות שפזורות ברחבי אזור המרכז, כגון בשלוחה בתל אביב. בשלוחות אלה ניתן למצוא קורסים בניהול שמתקיימים במסגרת בית הספר "תפנית" לניהול, קורסים ללימוד שפות בבית הספר "דיאלוג" ומסלולים נוספים להכשרה מקצועית שנלמדים בבית הספר "דיפלומה" ללימודי תעודה. הקורסים הללו מתאימים למבקשים להשתלב בתחום קריירה חדש ומבוקש וכן למעוניינים בהסבה מקצועית.


האוניברסיטה הפתוחה חולון הרשמה


ההרשמה לשלוחת חולון של האוניברסיטה הפתוחה אפשרית רק למי שעובדים או לומדים בקרן ידע לאקדמאים של המח"ר. ההרשמה מתבצעת ישירות מול מוסד הלימוד, אנו ממליצים לפנות ישירות אל המוסד כדי לקבל את הפרטים המדויקים לגבי הרשמה ללימודים.


האוניברסיטה הפתוחה חולון תנאי קבלה


כדי להתקבל ללימודים באוניברסיטה הפתוחה קמפוס חולון אין צורך בתעודת בגרות מלאה או בהצגה של הציון בפסיכומטרי. האוניברסיטה הפתוחה מתמקדת בהישגים של הסטודנטים במהלך התואר עצמו ולא ברקע הלימודי הקודם שלהם. זאת במסגרת שאיפתה של האוניברסיטה הפתוחה להנגשת האקדמיה למגוון רחב של אוכלוסיות וקבוצות.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה