האוניברסיטה הפתוחה קמפוס מגאר

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה קמפוס מגאר

האניברסיטה הפתוחה מגאר - קמפוס האוניברסיטה הפתוחה מע'אר


מגאר (או מע'אר) ממוקמת סמוך לערים כגון כרמיאל וחיפה, על הגבול בין הגליל התחתון לגליל העליון. תושבי היישוב וסביבתו שמעוניינים ללמוד לתואר אקדמי במסלולים שונים יכולים לפנו לקמפוס האוניברסיטה הפתוחה מגאר, שמציע תכניות אקדמיות גמישות שאותן אפשר לשלב בנוחות רבה עם שגרת החיים ועם העבודה.


האוניברסיטה הפתוחה מגאר כתובת טלפון דרכי הגעה


שלוחת מגאר של האוניברסיטה הפתוחה ממוקמת במכללת "הר חזון" שביישוב. מכללה זו פועלת כמלכ"ר והיא באה להנגיש את עולם האקדמיה וההכשרה המקצועית לכלל תושבי הסביבה. היא מציעה תכניות לימוד שונות וכן באה לקדם פעילות בתחום התרבות והחברה בקרב התושבים, בין היתר היא עורכת מסלולים ללימוד השפה העברית, הערבית והאנגלית, מסלולים להשלמת השכלה ותכניות העשרה לעובדים, להורים ולצעירים. בני נוער וצעירים שמעוניינים בהכנה לקראת לימודים אקדמיים יכולים להיעזר בשירותים כגון השלמת בגרויות וכן בשירותי הייעוץ וההדרכה של המכללה לבחירת מסלול הלימודים המתאים ביותר.


האוניברסיטה הפתוחה מגאר תואר ראשון


התואר הראשון אשר מתקיים במרכז הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה במגאר מוצע בתכניות בתחומי מדעי החברה ומדעי הרוח או בתחום השלטון המקומי. בין היתר, אפשר ללמוד בקורסים במסגרת המחלקות לסוציולוגיה, מדעי המדינה ותקשורת ובמחלקה להיסטוריה, פילוסופיה ומדעי היהדות.


מתכונת הלימודים הייחודית של האוניברסיטה הפתוחה מורכבת משילוב של מפגשים להדרכה והנחיה פרונטלית בקמפוס שבמגאר לבין לימודים מקוונים אותם הסטודנטים יכולים לבצע בכל מקום בעזרת טכנולוגיות למידה. באופן זה הם יכולים לתכנן את קצב הלמידה ואת כמות הקורסים הנלמדים בכל סמסטר ולהתאים אותם לצורכים שלהם.


האוניברסיטה הפתוחה מגאר קורסים


בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה במגאר אין נכון להיום היצע קורסים של מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה פתוחה, סטודנטים שמתגוררים במגאר או בסביבה שמחפשים ללמוד בקורסים הללו יכולים למצוא אותם בקמפוסים אחרים באזור הצפון, כגון בקמפוס בכרמיאל או בקמפוס חיפה. בשלוחות אלה אפשר למצוא קורסים בענפים מבוקשים כגון קורסי ניהול, שיווק, לימודי שפות וכן תכניות שמקנות לבוגריהן תעודות מקצוע מוכרות על ידי גורמים ממשלתיים.


יחד עם זאת במרכז הלימוד במגאר אפשר ללמוד בקורסים והכשרות שונות שאינן קשורות לאוניברסיטה הפתוחה ומתקיימות במכללת הר חזון כגון קורסים בתחום הנהלת החשבונות, קורסי מחשבים, קורסים בגרפיקה ממוחשבת, קורס אימון ומסלולים נוספים להכשרה מקצועית.


האוניברסיטה הפתוחה מגאר תנאי קבלה


תנאי קבלה של האוניברסיטה הפתוחה קמפוס מגאר אינם דורשים תעודת בגרות מלאה או הצגת ציון במבחן הפסיכומטרי מן המועמדים, כך יכולים להתקבל מועמדים ממגוון של קבוצות ואוכלוסיות ללא תלות ברקע הלימודי הקודם שלהם שכן האוניברסיטה הפתוחה מתמקדת בהישגים של הסטודנטים במהלך התואר עצמו ולא בהישגים שלהם לפניו. חשוב לציין כי האוניברסיטה הפתוחה מקנה חשיבות רבה למצוינות אקדמית ודורשת מן הסטודנטים שלה להפגין רצינות והשקעה כדי להצליח בלימודים.


האוניברסיטה הפתוחה מגאר הרשמה


בהתאם לנהלי הקבלה הגמישים של האוניברסיטה הפתוחה, המועמדים יכולים להירשם ללימודים בכמה מועדים לאורך שנת הלימודים. ישנה אפשרות הרשמה לסמסטר סתיו, לסמסטר קיץ או לסמסטר אביב בהתאם לצורכים האישיים וללוחות הזמנים של הסטודנטים. ההרשמה מתבצעת ישירות מול מוסד הלימוד, אנו ממליצים לפנות הישר אל המוסד כדי לקבל את כל הפרטים המדויקים לגבי תהליך ההרשמה.

 

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה