האוניברסיטה הפתוחה שלוחת מצפה רמון

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה שלוחת מצפה רמון

האוניברסיטה הפתוחה מצפה רמון


באזור דרום הארץ פועלות כמה שלוחות של האוניברסיטה הפתוחה, אחת מהן היא מרכז הלימוד שבמצפה רמון. היום לומדים עשרות סטודנטים בקמפוס מצפה רמון, כאשר הם יכולים ללמוד במסגרת גמישה שמציע להם לשלב את הלימודים עם שגרת החיים ולהתאים בנוחות בין התואר לעבודה ולמשפחה.


האוניברסיטה הפתוחה מצפה רמון כתובת טלפון דרכי הגעה


מרכז הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה במצפה רמון ממוקם במרכז הצעירים, שבשדרות בן גוריון 2. מרכז הצעירים מציע שירותים רבים לצעירי המועצה המקומית, בתחום החברתי, הסביבתי והלימודי והוא מעודד יזמות עסקית וקהילתית במצפה רמון. בין היתר, הוא מעניק ייעוץ לגבי בחירת לימודים אקדמיים וקורסים, מנגיש מידע אודות פיתוח קהילות וצמיחה דמוגרפית ביישוב, ופועל לסייע לצעירים ביישוב למצוא מלגות לימודים. כמו כן, הוא עוסק בליווי של יוזמות חברתיות ועסקיות של צעירים במצפה רמון ובייזום של אירועי תרבות במקום.


האוניברסיטה הפתוחה מצפה רמון תואר ראשון


שלוחת מצפה רמון של האוניברסיטה הפתוחה עורכת תכנית ללימודי מדעי החברה והרוח. תכנית זו מתקיימת בשילוב בין לימוד מקוון לבין מפגשי הנחייה פרונטליים שמתקיימים בקמפוס והרצאות של מרצים בתחום. המפגשים מתקיימים כפעמיים במהלך השבוע.


בשלוחות אחרות של האוניברסיטה הפתוחה באזור הדרום ובפרישה ארצית, מתקיימות עוד מבחר של תכניות ללימודים אקדמיים לתואר ראשון. בין המסלולים הללו ניתן למנות לימודים במקצועות ההנדסה, במדעי החברה, במדעי החיים, במדעי הרוח, במדעים המדויקים ובאמנויות. באפשרות סטודנטים ללמוד גם בשילובים דו חוגיים המכילים שני מקצועות שונים.


האוניברסיטה הפתוחה מצפה רמון קורסים לימודי חוץ

 

קמפוס האוניברסיטה הפתוחה שבמצפה רמון אינו מפעיל מערך לימודי חוץ, עם זאת, סטודנטים שמתגוררים באזור שמעוניינים ללמוד במסלולי לימודי התעודה המגוונים של האוניברסיטה הפתוחה יכולים לעשות זאת בשלוחות נוספות, בהם השלוחות הדרומיות בבאר שבע או באשדוד. מרכזי הלימוד הללו מציעים קורסים במקצועות כגון ניהול, לימודי שפות ותכניות נוספות להכשרה מקצועית בענפים שיש להם ביקוש בשוק העבודה. הקורסים באים להקנות מיומנויות מקצועיות פרקטיות וכך הם משלבים במהלכם מטלות ותרגולים מעשיים שחושפים את הסטודנטים לתהליכים ולהיבטים מן השטח.


האוניברסיטה הפתוחה מצפה רמון שעות קבלה


הקמפוס במצפה רמון פתוח לקהל הסטודנטים בימי השבוע, משעות הבוקר ועד הצהריים. בשעות אלה מתקיימים קורסים בקמפוס וכן ניתן להיעזר בשירותיהם של היועצים האקדמיים שפועלים בו, אשר באים לסייע לסטודנטים בתכנון מערכת השעות ובבחירת הקורסים שמתאימים להם.


האוניברסיטה הפתוחה מצפה רמון תנאי קבלה


תנאי הקבלה לאוניברסיטה הפתוחה שלוחת מצפה רמון הם גמישים במיוחד במטרה לפתוח את שערי האקדמיה בפני מגוון רחב של אוכלוסיות. כדי להתקבל, הסטודנטים אינם נדרשים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה ולא להציג ציון פסיכומטרי. האוניברסיטה הפתוחה מביאה בחשבון את ההישגים של הסטודנטים במהלך הלימודים עצמם ולא את הרקע הלימודי שלהם בעבר. כך יכולים להתקבל ללימודים מועמדים כגון חיילים משוחררים, הורים, תלמידים בזמן הלימודים בתיכון ועוד שלל אוכלוסיות.


האוניברסיטה הפתוחה מצפה רמון הרשמה


ניתן להירשם לאוניברסיטה הפתוחה בכמה מועדים, לפי פתיחת הסמסטרים השונים לאורך השנה. אלה כוללים את סמסטר הסתיו, סמסטר האביב וסמסטר הקיץ, שבכולם ישנה אפשרות להצטרף ולהירשם ללימודים. ההרשמה מתבצעת מול מוסד הלימוד ישירות, מומלץ לפנות אל המוסד לקבלת המידע העדכני ביותר בנוגע לתהליך ההרשמה.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה