האוניברסיטה הפתוחה שלוחת קמפוס רהט

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה שלוחת קמפוס רהט

האוניברסיטה הפתוחה רהט - מרכז לימוד רהט של האוניברסיטה הפתוחה

 

תושבי רהט והנגב ששואפים ללמוד לתואר אקדמי בתנאים נוחים, שמותאמים לשילוב בשגרת החיים ללא התפשרות על רמת לימודים יכולים לפנות לקמפוס רהט של האוניברסיטה הפתוחה. בשלוחה זו של האוניברסיטה הפתוחה אפשר למצוא מסלולי לימוד שונים לתואר הראשון אשר מאפשרים לשלב בין לימודים, עבודה וחיי משפחה דרך התאמת קצב ומשך הלימודים לצורכים האישיים.


האוניברסיטה הפתוחה רהט טלפון כתובת דרכי הגעה


שלוחת האוניברסיטה הפתוחה בעיר רהט נמצאת במכללת מרכז הנגב, בשכונה 3. השלוחה נגישה ממקומות מרכזיים שונים בעיר באמצעות התחבורה הציבורית. המכללה מציעה לתושבים ברהט ובכפרים באזור הנגב ללמוד לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה, בסמיכות לביתם ובתנאים נוחים. דרך מסלולי הלימוד האקדמיים שבה, שואפים במכללה זו לקדם ולהעצים את אוכלוסיית הסטודנטים ולסייע להם להשתלב בתפקידים מבוקשים בשוק העבודה.


האוניברסיטה הפתוחה רהט שעות קבלה


הקמפוס בעיר רהט פתוח לקהל הסטודנטים בימי השבוע, בשעות הבוקר והצהריים וכן בימי שישי בשעות הבוקר. בשעות קבלת הקהל יכולים הסטודנטים גם להיעזר בשירותי הייעוץ שפועלים בקמפוס, אשר באים לסייע להם בבחירת קורסים, בתכנון מערכת הלמידה ובהתמודדות עם נושאים לימודיים נוספים.


האוניברסיטה הפתוחה רהט תואר ראשון


האוניברסיטה הפתוחה שלוחת רהט מפעילה מסלולים שונים לתואר ראשון BA של האוניברסיטה הפתוחה. בקמפוס זה, כמחצית מן הקורסים וחומרי הלמידה מועברים בשפה הערבית. תכניות הלימודים משלבות לימוד פרונטלי בקמפוס שברהט לבין לימוד מקוון אותו יכולים הסטודנטים לבצע מהבית ומכל מקום בעזרת טכנולוגיות מתקדמות. מתכונת גמישה זו באה לסייע לסטודנטים להתאים את קצב הלימוד וזמני הלמידה לצורכיהם, וכך לשלב בין התואר לבין שגרת החיים לרבות קריירה וחיי משפחה. קמפוס רהט מציע לסטודנטים שלו ליווי אישי לאורך תקופת הלימודים, מתחילתם ועד לסיום התואר, במטרה לסייע להם בהתמודדות עם קשיים ואתגרים לימודיים לאורך הדרך.


באוניברסיטה הפתוחה ניתן ללמוד מגוון רחב של ענפי ידע, כאשר קיימת גם אפשרות לשלב בין שני תחומים במסגרת לימודים דו חוגיים או חטיבת ידע. הסטודנטים יכולים לבחור מגוון של ענפים מבין התחומים הנדסה, מדעי הרוח, מדעי החיים, אמנויות, ניהול ומדעי החברה.


האוניברסיטה הפתוחה רהט קורסים לימודי חוץ


נכון לעתה קמפוס רהט של האוניברסיטה הפתוחה אינו עורך קורסים מתוך מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה. עם זאת, תושבי רהט ויישובי הסביבה אשר מעוניינים ללמוד בתכניות ללימודי מקצוע ותעודה יכולים לפנות לשלוחות של האוניברסיטה הפתוחה בערים סמוכות בדרום, כגון לשלוחה בבאר שבע. במסגרת לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה נערכות הכשרות מקצועיות רבות בתחומים מבוקשים כגון ניהול, שיווק, עיצוב, טכנולוגיה ולימודי שפות. קורסים אלה מותאמים לדרישות של שוק העבודה העכשווי והם מקנים ידע ומיומנויות פרקטיות שנחוצים לעובדים המעוניינים לקדם ולמנף את הקריירה או להשתלב בתחום חדש במסגרת הסבה מקצועית.


האוניברסיטה הפתוחה רהט הרשמה


הרשמה לקמפוס רהט של האוניברסיטה הפתוחה אפשרית במועדים שונים במהלך שנת הלימודים, סטודנטים יכולים לבחור להתחיל את לימודיהם בסמסטר סתיו, בסמסטר קיץ או בסמסטר אביב וכך להתאים את שגרת הלימודים לצורכים האישיים.


האוניברסיטה הפתוחה רהט תנאי קבלה


בקמפוס רהט, בדומה לכל מרכזי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה, מקבלים מועמדים גם ללא ציון פסיכומטרי או תעודת בגרות מלאה. מוסד הלימוד שם דגש על ההישגים של הסטודנטים במהלך הלימודים ולא על הרקע הלימודי הקודם שלהם, כך שהוא דורש התמדה ורצינות מצד הלומדים כי לעמוד במטלות ולהצליח בלימודים. תנאי הקבלה הנוחים של האוניברסיטה הפתוחה נובעים ממדיניות האוניברסיטה הפתוחה להנגשת העולם האקדמי למבחר אוכלוסיות וקהלים.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה