האוניברסיטה הפתוחה קרית גת

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה קרית גת

האוניברסיטה הפתוחה קריית גת - האוניברסיטה הפתוחה סניף קריית גת

 

האוניברסיטה הפתוחה מפעילה עשרות מרכזי לימוד בכל רחבי הארץ. באזור הדרום, יכולים תושבי קריית גת והסביבה ללמוד בקמפוס קריית גת של האוניברסיטה הפתוחה, שבו מתקיימות תכניות לימודים רבות ומגוונות. הלימודים נערכים במסלולים גמישים שמותאמים במיוחד לאנשים עובדים ולמעוניינים לשלב את התואר עם שגרת החיים ללא צורך להתפשר על רמת הלימוד.


האוניברסיטה הפתוחה קריית גת תואר ראשון


בקמפוס קריית גת פועלים מסלולים לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה במקצועות שונים כגון מדעי הרוח והחברה, משאבי אנוש וענפים נוספים. כמו כן, הקמפוס מפעיל כיתה בתכנית לשלטון מקומי, זהו מסלול שמעניק לסטודנטים ידע נרחב במדעי החברה ומתמקד בהיבטים מגוונים של מדיניות ציבורית. מדובר בתכנית מובנית שנקבעת על ידי המרכז לשלטון מקומי ומתאימה בעיקר לעובדי מדינה אך פתוחה לקהל ידע רחב של סטודנטים.


תכניות התואר הראשון של האוניברסיטה הפתוחה נערכות במתכונת לימוד גמישה וייחודית, אשר באה לסייע לסטודנטים לשלב בין הלימודי לבין העבודה. המסלולים השונים משלבים בין לימוד פרונטלי והדרכה בקמפוס בקריית גת לבין לימוד מקוון שאותו עורכים הסטודנטים מהבית ומכל מקום בשילוב טכנולוגיה מתקדמת. שיטה זו מאפשרת לסטודנטים להתאים את הלימודים לצורכיהם ולקבוע את קצב וזמני הלמידה.


האוניברסיטה הפתוחה קריית גת קורסים לימודי תעודה


שלוחת האוניברסיטה הפתוחה בקריית גת אינה מציעה נכון להיום מערך לימודי חוץ. יחד עם זאת, המעוניינים ללמוד בקורסים ותכניות לימודי תעודה של האוניברסיטה הפתוחה יכולים לעשות זאת בשלוחות אחרות של האוניברסיטה הפתוחה באזור הדרום, כגון בערים באר שבע ואשדוד. בשלוחות אלה ישנה אפשרות ללמוד בקורסי ניהול במסגרת בית הספר "תפנית", בקורסים ללימודי שפות בבית הספר "דיאלוג" וכן בקורסים המכינים את המשתפים לקבל תעודת מקצוע במסגרת הקורסים של בית הספר "דיפלומה". קורסים אלה מתאימים למגמות עכשוויות של שוק העבודה והם מציעים לסטודנטים לרכוש ידע וכלים פרקטיים לקידום מקצועי.


האוניברסיטה הפתוחה קריית גת טלפון כתובת דרכי הגעה


מרכז הלימוד בקריית גת ממוקם במרכז הקהילתי "נביאים" שנמצא ברחוב מבוא ישעיהו1 שבמרכז העיר. הקמפוס פתוח לקהל הסטודנטים בימי השבוע משעות הבוקר ועד הערב, כאשר בשעות אלה ניתן גם להיעזר בשירותי הייעוץ האקדמי של האוניברסיטה הפתוחה אשר מסייע לסטודנטים בבחירה של קורסים ובתכנון של לוח הזמנים.


האוניברסיטה הפתוחה קריית גת תנאי קבלה


תנאי הקבלה ללימודים באוניברסיטה הפתוחה שלוחת קריית גת הם גמישים ובאים לפתוח את דלתות האקדמיה בפני קהל ידע נרחב של סטודנטים. כדי להתקבל ללימודים אין צורך בציון בפסיכומטרי או בתעודת בגרות מלאה. האוניברסיטה הפתוחה אינה מתמקדת בהישגי המועמדים בעבר וברקע הלימודי שלהם אלא שמה דגש על ההישגים שלהם במהלך הלימודים לתואר.


האוניברסיטה הפתוחה קריית גת הרשמה


ניתן להירשם ללימודים בקמפוס קריית גת במספר מועדים במהלך השנה. האוניברסיטה הפתוחה מפעילה הרשמה לסמסטר חורף, לסמסטר קיץ ולסמסטר אביב וזאת כדי להקל על הסטודנטים להתאים את הלימודים ולוח הזמנים לצורכים האישיים. תהליך ההרשמה מתבצע מול מוסד הלימוד ישירות.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה