האוניברסיטה הפתוחה שלוחת טמרה

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה שלוחת טמרה

האוניברסיטה הפתוחה טמרה


לאוניברסיטה הפתוחה שלוחות בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום. תושבי הגליל התחתון שמחפשים ללמוד מסלולים רבים ומגוונים במתכונת גמישה יכולים לפנות לשלוחה שבעיר טמרה. מרכז הלימוד שבטמרה מפעיל תכניות לתואר ראשון שמתקיימות במסלולים שניתן לשלב עם עבודה בנוחות רבה.


האוניברסיטה הפתוחה טמרה טלפון כתובת דרכי הגעה


מרכז הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה בעיר טמרה ממוקם במרכז הקהילתי על שם שיך זכי דיאב. המרכז נמצא בסמיכות לכניסה הראשית לעיר, בקרבת כיכר השעון. מרכז זה מציע נוסף על תכניות הלימודים של האוניברסיטה הפתוחה מגוון פעילויות לטובת תושבי העיר, לרבות השתלמויות, כנסים וסמינרים בתחומים רבים. שלוחת הלימוד פעילה בימי השבוע בשעות הבוקר ועד הצהריים, כאשר סטודנטים שמעוניינים להיעזר בשירותי הייעוץ בקמפוס נדרשים לתאם זאת מראש.


האוניברסיטה הפתוחה טמרה תואר ראשון


ישנם מגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון שמתקיימים בשלוחת הלימוד בטמרה. הלימודים אפשריים בענפים כגון מדעי החברה, מדעי החיים, מדעים מדויקים, הנדסה, מדעי הרוח ואמנויות, הסטודנטים יכולים גם לשלב בין שני ענפים קרובים או שונים דרך חטיבת ידע או תכנית לימודים דו חוגית. בין המסלולים שנלמדים באוניברסיטה הפתוחה נכללים לימודי חשבונאות, לימודי כלכלה, לימודי היסטוריה, לימודי פילוסופיה, לימודי מדעי המדינה, לימודי מדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, תואר ראשון בניהול, לימודי פסיכולוגיה, לימודי סוציולוגיה ועוד מנעד רחב של תחומי לימוד.


האוניברסיטה הפתוחה מתייחדת בשיטת הלימוד שלה, אשר מורכבת משילוב של מפגשי לימוד פרונטליים במרכז הלימוד לבין לימוד מקוון מהבית בעזרת טכנולוגיה מתקדמת. בעזרת מתכונת זו הסטודנטים יכולים לשלב בנוחות רבה בין הלימודים לבין העבודה וחיי המשפחה, דרך תכנון של קצב הלימוד, שעות הלמידה וכמות הקורסים הנלמדים בכל סמסטר.


האוניברסיטה הפתוחה טמרה קורסים לימודי חוץ


קמפוס טמרה אינו מפעיל יחידה ללימודי חוץ במסגרתו, עם זאת באזור הצפון פועלות שלוחות נוספות של האוניברסיטה הפתוחה אשר בהן אפשר ללמוד לקורסים מגוונים, כגון בקמפוס בחיפה. לימודי התעודה של האוניברסיטה הפתוחה מותאמים לצורכים של שוק העבודה הישראלי והם מתקיימים במגוון של תחומים כגון ניהול, שיווק, עיצוב, טכנולוגיה ומחשבים. מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה מפעיל מספר בתי ספר, לרבות בית ספר לשפות, בית ספר להכשרה מקצועית ובית ספר לקורסי ניהול.


האוניברסיטה הפתוחה טמרה תנאי קבלה


אין צורך בתעודת בגרות או בציון בפסיכומטרי כדי להתקבל ללימודים באוניברסיטה הפתוחה בשלוחת טמרה. מועמדים שמעוניינים להתקבל ללימודים יכולים לעשות זאת ללא תלות ברקע הלימודי הקודם שלהם, שכן האוניברסיטה הפתוחה מתמקדת בהישגי הסטודנטים לאורך התואר עצמו. יחד עם זאת, חשוב לציין כי במסגרת שאיפתה של האוניברסיטה הפתוחה לעידוד מצוינות אקדמית, יש צורך ברצינות, השקעה והתמדה מצד הסטודנטים כדי להצליח בלימודים.


מועמדים שמעוניינים לקבל סיוע בבחירת מסלולי הלימוד, בתכנון מערכת השעות ובקביעת קצב הלימוד יכולים להיעזר בשירותיהם של היועצים הלימודיים שפועלים בקמפוס. הם זמינים לסטודנטים בשאלות אקדמיות ומנהלתיות ובאים לסייע להם במהלך ההרשמה ללימודים וכן במהלך התואר.


האוניברסיטה הפתוחה טמרה הרשמה


ההרשמה לאוניברסיטה הפתוחה שלוחת טמרה נערכת מול מוסד הלימודים עצמו. מועמדים שמעוניינים להירשם לתכניות הלימודים השונות יכולים לעשות זאת בכמה מועדים במהלך השנה, שכן האוניברסיטה הפתוחה מפעילה רישום לסמסטר אביב, לסמסטר קיץ או לסמסטר חורף כדי להקל על הסטודנטים ולאפשר להם לא לפספס שנה ולהתאים את הלמידה לצורכים האישיים.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה