האוניברסיטה הפתוחה ואדי עארה גבעת חביבה

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה ואדי עארה גבעת חביבה

האוניברסיטה הפתוחה ואדי ערה

לאוניברסיטה הפתוחה מגוון של שלוחות ברחבי הארץ, באזור הצפון אפשר למצוא גם את קמפוס ואדי ערה, הממוקם במתחם גבעת חביבה. קמפוס זה מפעיל תכניות רבות ללימודים לתואר הראשון, אשר מתקיימות במתכונת גמישה דרכה ניתן לשלב בין הלימודים לעבודה בנוחות רבה. באוניברסיטה הפתוחה שואפים לפתוח את דלתות האקדמיה למגוון קהלים ואוכלוסיות וכך מציעים תנאי קבלה גמישים ומתכונת נוחה שניתן להתאים לצורכים האישיים.


האוניברסיטה הפתוחה ואדי ערה תואר ראשון


קמפוס ואדי ערה של האוניברסיטה הפתוחה מפעיל מבחר תכניות לימודים שמתקיימות במתכונת גמישה, המותאמת במיוחד למעוניינים לשלב את הלימודים עם עבודה, חיי משפחה ושגרת החיים. הסטודנטים יכולים לתכנן את משך הלימודים וקצב הלמידה, ולהתאים אותם לצורכיהם. הלמידה מתקיימת בשיטה ייחודית אשר בה משלבים בין לימוד מקוון מהבית עם מפגשים פרונטליים להדרכה בקמפוס גבעת חביבה.


הלימודים האקדמיים בשלוחת ואדי ערה מתקיימים במגוון של מחלקות האוניברסיטה הפתוחה. אלה כוללות את המחלקה למדעי החיים ומדעי הטבע, המחלקה לסוציולוגיה, מדעי המדינה ותקשורת, המחלקה לפסיכולוגיה וחינוך, המחלקה לספרות ואמנות, המחלקה להיסטוריה, מדעי היהדות ופילוסופיה והמחלקה לניהול וכלכלה. כמו כן, בקמפוס נערכים קורסים לסיווג רמת האנגלית האקדמית, ברמות השונות.


הקמפוס בוואדי ערה מפעיל גם שירותי ייעוץ והדרכה אקדמיים לטובת הסטודנטים. צוות היועצים של הקמפוס זמין לכל ארך השבוע, והוא מציע גם מפגשי מידע למועמדים חדשים במהלך יומיים בשבוע, שבו ניתן לקבל מידע אודות המסלולים השונים שנלמדים בקמפוס ולבחור את התכנית המתאימה ביותר לצורכים ולמטרות האישיות. הסטודנטים יכולים לקחת חלק בהדרכות פרטניות או קבוצתיות ובסדנאות לפיתוח מיומנויות למידה שמתקיימות הן בשפה העברית והן בשפה הערבית. בקמפוס זה מתקיימים גם מבחני אמירם לכל אורך השנה, למועמדים שנדרשים למבחן מיון בשפה האנגלית.


האוניברסיטה הפתוחה ואדי ערה לימודי חוץ קורסים


נכון להיום, קמפוס ואדי ערה של האוניברסיטה הפתוחה איננו מציע מערך לימודי תעודה. עם זאת, באזור הצפון ישנם מרכזי לימוד נוספים שבהם אפשר ללמוד בקורסים, כגון בקמפוס חיפה. לימודי התעודה של האוניברסיטה הפתוחה מתמקדים בענפים שיש להם ביקוש בשוק העבודה והם מעניקים לסטודנטים כלים לקידום מקצועי. בין בתי הספר להכשרה מקצועית שמופעלים על ידי האוניברסיטה הפתוחה אפשר למצוא את בית הספר "דיאלוג" לשפות, בית הספר "דיפלומה" ללימודי תעודה ובית הספר "תפנית" למקצועות הניהול.


האוניברסיטה הפתוחה ואדי ערה טלפון כתובת דרכי הגעה


שלוחת ואדי ערה של האוניברסיטה הפתוחה ממוקמת במרכז "גבעת חביבה". זהו מרכז ששואף לקדם את ערכי החברה והדמוקרטיה, נוסף על היותו קמפוס של האוניברסיטה הפתוחה הוא עורך קורסים והשתלמויות למגוון קהלי יעד בתחומי החינוך, הדמוקרטיה ובענפים נוספים. הקמפוס נגיש בתחבורה הציבורית מאזורים שונים בצפון הארץ, כגון מחיפה, מחדרה ומערים נוספות דרך קווי אוטובוס שונים שמגיעים למקום. הקמפוס פעיל בכל ימי השבוע וכן בימי שישי, משעות הבוקר ועד אחר הצהריים.


האוניברסיטה הפתוחה ואדי ערה תנאי קבלה


תנאי הקבלה ללימודים בשלוחת ואדי ערה של האוניברסיטה הפתוחה הם גמישים במיוחד, אין צורך בציון בפסיכומטרי או בתעודת בגרות מלאה כדי להתקבל ללימודים לתואר ראשון. במקום להתמקד ברקע הלימודי הקודם של המועמדים, באוניברסיטה הפתוחה בוחרים לשים דגש על ההישגים שלהם במהלך התואר עצמו, תוך דרישה לגילוי מצוינות, אחריות ורצינות במהלך הלמידה.


האוניברסיטה הפתוחה ואדי ערה הרשמה


למועמדים שברצונם להירשם ללימודים בשלוחת ואדי ערה יש אפשרות להרשמה לכל אורך שנת הלימודים כחלק מן המתכונת הגמישה של האוניברסיטה הפתוחה. ישנה אפשרות להרשמה בסמסטר חורף, בסמסטר אביב ובסמסטר קיץ וכך ניתן להתאים את הלמידה לצורכים האישיים ללא צורך לפספס שנת לימודים.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה