האוניברסיטה הפתוחה בנס ציונה

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה בנס ציונה

האוניברסיטה הפתוחה נס ציונה


שלוחת האוניברסיטה הפתוחה בנס ציונה נוסדה כשירות עבור אזרחי העיר והיא באה לאפשר למנעד רחב של סטודנטים ללמוד לתואר אקדמי קרוב לביתם. הקמפוס מפעיל מגוון של תכניות לימודים במתכונת הגמישה והייחודית של האוניברסיטה הפתוחה וכן מסלולים ללימודי תעודה. השלוחה מציעה שירותים שונים לסטודנטים כדי לסייע להם במהלך הלימודים ובמטרה להכין אותם לקראת המשך דרכם המקצועית.


האוניברסיטה הפתוחה נס ציונה כתובת טלפון דרכי הגעה


שלוחת נס ציונה של האוניברסיטה הפתוחה ממוקמת ברחוב אוסקר שינדלר 1, בבניין אשכול הפיס. הקמפוס קרוב למרכז העיר והוא נגיש בתחבורה הציבורית ממקומות שונים בסביבה. כמו כן, לרשות הסטודנטים שלומדים בשלוחה קיימת חנייה.


האוניברסיטה הפתוחה נס ציונה שעות פתיחה


שעות קבלת הקהל של השלוחה בנס ציונה נפרשות על פני שעות הבוקר והצהריים בימות השבוע. בחלק מימי השבוע, בשעות הצהריים, הסטודנטים יכולים להיעזר ביועצים האקדמיים, את שעות הייעוץ יש לתאם מראש באופן טלפוני.


האוניברסיטה הפתוחה נס ציונה תואר ראשון


מרכז הלימוד בנס ציונה מציע שלל תכניות לתואר ראשון. בין התחומים שאפשר ללמוד בקמפוס נכללים לימודי כלכלה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי סוציולוגיה, לימודי חשבונאות, לימודי מדעי המדינה, לימודי היסטוריה, לימודי חינוך, לימודי מדעי היהדות, לימודי לשון עברית, לימודי ספרות ועוד מגוון רחב של מקצועות. ישנה אפשרות לשלב בין שני תחומי ידע במסגרת תכנית לימודים דו חוגית.
עובדי רשויות מקומיות יכולים ללמוד בתכנית ייעודית במדעי החברה והרוח, שכוללת גם לימודי תעודה בשלטון מקומי. תכנית זו מותאמת לעולם המקצועי של עובדי הרשויות המקומיות ומאפשרת להם להרחיב את הידע שברשותם ולזכות בכלים אקדמיים.


הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה לומדים במתכונת גמישה במיוחד, אשר נועדה להקל עליהם את השילוב בין לימודים לעבודה. התכנית משלבת בין מפגשים פרונטליים להנחיה בשלוחה בנס ציונה לבין לימוד מקוון המשולב טכנולוגיות מתקדמות. הסטודנטים יכולים לבחור ולתכנן את קצב הלימוד בהתאם לצורכיהם, לקבוע את כמות הקורסים בסמסטר ואת שעות הלימוד.


האוניברסיטה הפתוחה נס ציונה קורסים לימודי חוץ


לימודי החוץ של קמפוס נס ציונה מציעים תכניות רבות ללימודי תעודה המאפשרים לסטודנטים לקדם עצמם מבחינה מקצועית דרך הרחבת סל המיומנויות והידע שברשותם. הקורסים משלבים בין ידע עיוני להתנסות פרקטית וכך מסייעים לצבור ניסיון לקראת ההשתלבות בשוק העבודה. חלק מן הקורסים מוכרים למימוש הפיקדון לחיילים משוחררים.


האוניברסיטה הפתוחה נס ציונה הרשמה


בקמפוס נס ציונה ניתן להירשם לסמסטר סתיו או לסמסטר קיץ., ההרשמה מתבצעת ישירות מול מוסד הלימוד. מועמדים שמעוניינים בכך יכולים לקחת חלק במפגש מידע לסטודנטים חדשים או לתאם מפגש ייעוץ ובו לבחון את בחירת הקורסים הראשונים ללימודים או לבחור את תחום הלימודים המתאים להם. שירותי הייעוץ של קמפוס נס ציונה באים לסייע לסטודנטים לתאם ביו השאיפות מהלימודים לבין הדרישות האקדמיות של תכניות הלימוד.


האוניברסיטה הפתוחה נס ציונה תנאי קבלה


תנאי הקבלה ללימודים באוניברסיטה הפתוחה הם גמישים ובאים לאפשר לשלל אוכלוסיות להתקבל ללימודים. האוניברסיטה הפתוחה אינה מביאה בחשבון את הרקע הלימודי או הגיל של המועמדים או את התעודות וההכשרה הקודמת שברשותם ובמקום זאת מתמקדת בהישגים שלהם במהלך התכנית עצמה. בהתאם לכך, אין צורך בתעודת בגרות מלאה או בציון בפסיכומטרי כדי להתקבל ללימודים.

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה