האוניברסיטה הפתוחה מרכז לימוד טבריה

שירות אישי - צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה מרכז לימוד טבריה

האוניברסיטה הפתוחה טבריה - סניף טבריה של האוניברסיטה הפתוחה


בעיר טבריה שלחופי הכנרת אפשר ללמוד במגוון תכניות לימודים של האוניברסיטה הפתוחה, אשר נערכות במרכז לימוד של האוניברסיטה. היום לומדים בקמפוס טבריה מאות סטודנטים מן העיר טבריה ומיישובים בסביבה. מסלולים אלה פועלים במתכונת ייחודית אשר מאפשרת לסטודנטים שמעוניינים לשלב בין לימודים ועבודה לעשות זאת בנוחות ובהתאם לצורכים האישיים.


האוניברסיטה הפתוחה טבריה כתובת טלפון דרכי הגעה


קמפוס טבריה של האוניברסיטה הפתוחה ממוקם בדרך המרחצאות, ברחוב קפלן 22. הקמפוס נמצא במתחם מלון רימונים. ניתן להגיע אל מוסד הלימוד באמצעות מספר קווי אוטובוס בעיר, בעזרת מוניות שירות וכן בסיוע של תחבורה לכיוון עמק הירדן.


תואר שני באוניברסיטה הפתוחה טבריה


מסלולי התואר השני שנלמדים באוניברסיטה הפתוחה מסייעים לסטודנטים לפתח מיומנויות מחקריות מתקדמות. במהלך התואר השני, אפשר ללמוד בתכנית ללא כתיבת תזה או במסלול עם זה. המסלולים לתואר שני מוצעים בענפי ידע שונים, בהם תואר שני במנהל עסקים, תואר שני בחינוך, תואר שני בלימודי דמוקרטיה, תואר שני במחשבה ביולוגית ותואר שני במדעי המחשב.


האוניברסיטה הפתוחה טבריה שעות קבלה


שעות הקבלה של קמפוס טבריה כוללות פעילות בשעות הצהריים והערב בימי השבוע, וכמו כן, הקמפוס פעיל בשעות הבוקר בימי שישי. במהלך הפעילות הסטודנטים יכולים להיעזר ביועצי הלימודים של הקמפוס, לקחת חלק בקורסים ולהשתתף בסדנאות אסטרטגיות למידה שעורכת האוניברסיטה הפתוחה.


האוניברסיטה הפתוחה טבריה תואר ראשון


בשלוחת טבריה פועלות מגוון תכניות לימודים לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה. הלימודים נערכים במתכונת גמישה במיוחד שמאפשרת שילוב נוח של עבודה עם הלימודים. הסטודנטים בוחרים את משך הלימודים, את קצב הלימוד, את שעות הקורסים וכן את מספק הקורסים הנלמדים מדי סמסטר. הם לומדים במסגרת שילוב בין למידה מקוונת מהבית לבין מפגשים פרונטליים להדרכה בקמפוס שבטבריה שבהם יכולים גם להתייעץ ולבנות אסטרטגיות אקדמיות יעילות דרך מפגשים עם יועצים אקדמיים של השלוחה.


נוסף על כך, בקמפוס טבריה של האוניברסיטה הפתוחה מפעילים תכנית לימודי שלטון מקומי שפועלת בתכנית לימודים לעובדי עיריות ורשויות מקומיות. מסלול זה מתקיים במתכונת גמישה שמותאמת לצורכים של עובדי המדינה המעוניינים לשלב את הקריירה עם הלימודים האקדמיים.


הלימודים בשלוחה זו אפשריים במגוון רחב של תחומים. בין היתר, אפשר למצוא למודים בתחום מדעי הרוח, מדעי החברה, מדעים מדויקים, הנדסה, מדעי הטבע, מדעי החיים, ניהול וענפים נוספים. מלבד תכניות לימודים חד חוגיות שמתמקדות בענף ידע יחיד, הסטודנטים יכולים ללמוד במסלול דו חוגי וכך לשלב בין שני ענפים קרובים, או ללמוד בשילוב של חטיבת ידע.


האוניברסיטה הפתוחה טבריה קורסים לימודי חוץ


באוניברסיטה הפתוחה פועלים מסלולים שונים ללימודי תעודה, בין היתר בתחומי הניהול, קורסים ללימודי שפות ומסלולים נוספים להכשרה מקצועית. הקורסים הללו מאפשרים למשתתפים בהם לצבור ידע וכלים חדשים דרכם הם יכולים לשדרג את הקריירה.


האוניברסיטה הפתוחה טבריה תנאי קבלה


המעוניינים להתקבל ללימודים בשלוחת טבריה של האוניברסיטה הפתוחה אינם צריכים להציג את הציון בפסיכומטרי או להחזיק בתעודת בגרות מלאה כדי להתקבל ללימודים. האוניברסיטה הפתוחה מתמקדת בהישגיהם של הסטודנטים במהלך הלימודים עצמם ולא ברקע הלימודי הקודם שלהם וזאת כחלק משאיפתה לפתוח את עולם האקדמיה בפני שלל אוכלוסיות, מתלמידי תיכון וחיילים משוחררים ועד הורים וסטודנטים ללא השכלה פורמלית קודמת.


האוניברסיטה הפתוחה טבריה הרשמה


סטודנטים שמעוניינים להירשם ללימודים בתכניות השונות בקמפוס טבריה יכולים לעשות זאת בכמה מועדים - מועד סתיו, מועד אביב ומועד קיץ. מועדים אלה מסייעים ליצירה של מערכת לימודים גמישה שמותאמת לצורכים האישיים.

 

למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה
עוד מסלולי לימוד - האוניברסיטה הפתוחה