תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול טכנולוגיות בקריה האקדמית אונו

שירות אישי - צור קשר
תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול טכנולוגיות בקריה האקדמית אונו

תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול טכנולוגיות MBA בקריה האקדמית אונו

 

הלימודים נפתחים בנובמבר 2024.

 

המסלול מתקיים במתכונת דו יומית בקמפוס סביון (בקריית אונו), ימי הלימוד - ד + ו

 

הזירה הטכנולוגית הן בארץ והן בעולם היא שוקקת במיוחד. חברות גדולות, ארגונים מקומיים וסטארט אפים שואפים כולם לפתח מוצרים חדשניים ופורצי דרך שיכולים להקל על חיי היום יום. כדי להוביל מיזמים ופרויקטים בהצלחה, חשוב להכיר את הצורכים של השוק הטכנולוגי מחד ולהחזיק בסל נרחב של כלים ניהוליים מאידך.


במסגרת התואר השני במנהל עסקים בקריה האקדמית אונו, פועלת תכנית לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול טכנולוגיות. התמחות זו מותאמת במיוחד למהנדסים ולמנהלים בתחום הפרויקטים הטכנולוגיים והיא שואפת להקנות להם כלים ניהוליים, שיווקיים וארגוניים שממוקדים בעולם הטכנולוגי הדינמי.


תכנית הלימודים


הסטודנטים במסלול ההתמחות רוכשים הבנה מעמיקה של ארגונים ושל סביבת הפיתוח הטכנולוגי וכן סוקרים הזדמנויות שונות לפיתוח יכולות מקצועיות בענף זה. בהמשך, הם דנים בהרחבה בתחומי ניהול הפרויקטים הטכנולוגיים ובוחנים יישומים מתקדמים במערכות מידע ניהוליות. באופן זה הם רוכשים כלים ניהוליים פרקטיים וכן ידע ניהולי תיאורטי שיכול לסייע להם להתקדם בתחום הטכנולוגי.

 


מתכונת הלימוד


תכנית זו לתואר שני נפרשת על פני כשנתיים. הסטודנטים לומדים במתכונת דו יומית. לצד קורסי הליבה של התואר השני במנהל עסקים, הסטודנטים בהתמחות זו לומדים בקורסים ייעודיים וכן בסמינר בתחום הטכנולוגיות.


סגל הוראה


ראש התכנית הוא פרופסור למנהל עסקים ויועץ כלכלי בחברות וארגונים במשק. כמו כן עוסק בכתיבת חוות דעת כלכליות עבור משרדי ממשלה וחברות מסחריות. תחומי המחקר שלו כוללים בין היתר את יישומי תורת המשחקים, שיווק, מכרזים וניהול של מערכות בריאות.


מנהל התכנית הוא בעל תואר דוקטורט במדעי המחשב שמומחה בתכנון , בפיתוח ובשילוב של טכנולוגיות תוכנה מתקדמות וטכנולוגיות ביג דאטה, ווב ומובייל ליצירת ערך עסקי. הוא מנוסה בתחום הניהול הטכנולוגי וניהול של פרויקטים טכנולוגיים גדולים ובינלאומיים לצד ניהול של חברות סטארט אפ.


על מוסד הלימוד


במסגרת התואר השני במנהל עסקים שנערך בקריה האקדמית אונו, פועלות התמחויות נוספות ומגוונות. אלה כוללות תואר שני במנהל עסקים בהתמחות יזמות טכנולוגית ומערכות מידע, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות אסטרטגיה ויזמות עסקית, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון ושוק ההון, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול איכות הסביבה ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול פארמה ומערכות בריאות.


תנאי קבלה


התמחות זו מיועדת למנהלי פרויקטים טכנולוגיים ולמהנדסים וכן לבוגרי לימודים בתחומי המדעים המדויקים. יש צורך בממוצע ציונים של לפחות 80 בתואר הראשון וכן ברקע כמותי מספק בתואר. נוסף על כך, עליהם להציג ניסיון מקצועי או ניהולי מוכח.


תעודה


תואר שני במנהל עסקים MBA ניתן לבוגרי ההתמחות על ידי הקריה האקדמית אונו לאחר השלמת כל חובותיהם.

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו