לימודי מנהל עסקים בשנתיים בקריה האקדמית אונו

שירות אישי - צור קשר
לימודי מנהל עסקים בשנתיים בקריה האקדמית אונו

לימודי מנהל עסקים במסלול דו שנתי מואץ בקריה האקדמית אונו


הידע שמנהלים צריכים


עסקים קטנים, ארגוני הייטק, תאגידי ענק וחברות ממשלתיות, המשק של היום מורכב ממגוון רחב של ארגונים וחברות משלל סוגים, שלכולם מטרת על משותפת והיא מציאת הדרך להגיע אל הצלחה ושגשוג מרביים, תוך הענקת השירותים האיכותיים ביותר ללקוחות. מנהלים שמחפשים לנווט את דרכם לעבר ההצלחה מתמודדים עם לא מעט דילמות ואתגרים, שכדי לצלוח אותם יש צורך להחזיק בנקודת מבט רב תחומית ועשירה ובהבנה של היבטים בפיננסים, בטכנולוגיה ובניהול של המשאב האנושי.


בקריה האקדמית אונו ניתן ללמוד במסלול מיוחד ומואץ ללימודי מנהל עסקים, שמאפשר לסיים את הלימודים תוך שנתיים בלבד. המסלול הדו שנתי המואץ מציע התמחויות מגוונות לסטודנטים והוא מעניק שלל כלים ארגוניים וניהוליים חשובים שרלבנטיים למשק הדינמי והתחרותי של היום. דרך הידע והמיומנויות שנרכשות הסטודנטים יכולים לפתוח דלתות להשתלבות בתפקידי מפתח בעולם הארגוני, בענפי הטכנולוגיה, משאבי האנוש והפיננסים.

 

בשנת הלימודים הבאה מתקיימים הלימודים במסלול זה בקמפוס סביון (השדרה האקדמית 1, קריית אונו).


תכנית הלימודים


תכנית התואר הראשון בשנתיים חושפת את הסטודנטים למבחר היבטים של תחום הניהול העסקי. הם מתוודעים לסוגיות חשבונאיות, כמותיות, פיננסיות והתנהגותיות שרלבנטיות לעולם הארגוני של היום. כמו כן, הם מפתחים מיומנויות יזמות עסקית וכישורים טכנולוגיים שחשובים למנהלים שמעוניינים לקדם ולהצמיח את הארגונים שלהם.


במסגרת לימודיהם בתכנית ללימודי מנהל עסקים בשנתיים, הסטודנטים בוחרים בהתמחות מתוך ההתמחויות הבאות: לימודי מנהל עסקים בהתמחות ניהול משאבי אנוש, לימודי מנהל עסקים בהתמחות מערכות מידע או לימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון ושוק ההון. ההתמחות במימון מאפשרת לסטודנטים להעמיק בנושאים כגון השקעות, כספים, נדל"ן וביטוח ובמסגרתה לומדים גם על ענפים כגון פינטק, דיני ניירות ערך ויישומי תוכנה שרלבנטיים לעולם המימון.


סטודנטים שבוחרים בהתמחות ניהול משאבי אנוש עוסקים בסוגיות בפסיכולוגיה תעסוקתית ובכלים מחקריים שחיוניים למנהלי משאבי אנוש. הם דנים במאפיינים של ניהול שינוי בזירה הארגונית ובוחנים טכניקות וכלים להדרכת עובדים, לקליטתם, להערכתם ולהתמודדות עם מצבים קבוצתיים שונים.


ההתמחות במערכות מידע משלבת מגוון של היבטים טכנולוגיים מתקדמים שחשובים בסביבה הארגונית עתירת הנתונים והאינפורמציה. הסטודנטים עוסקים בטכנולוגיות כגון מערכות ERP, יישומי ביג דאטה ואבטחת איכות. כמו כן, הם רוכשים מיומנויות יסוד בתכנות, בעבודה עם מערכות הפעלה ומערכות כריית נתונים, ובסוגיות מתקדמות בעולם הסייבר וההגנה מפני מתקפות.


מתכונת הלימוד


הלימודים במסלול זה נמשכים שנתיים, הם כוללים שישה סמסטרים שנלמדים ברצף, כולל לימודים בחודשי הקיץ. הסטודנטים בוחרים באחת מן ההתמחויות המוצעות, ההתמחויות השונות משלבות תרגולים מעשיים שונים, שדרכם הסטודנטים יכולים להעמיק בחומר הנלמד ולצבור ניסיון פרקטי.


בהתמחות במימון מתקיים פרויקט במימון וכן סדנה בחדר עסקאות בו מתרגלים מיומנויות BI. הסטודנטים בהתמחות משאבי אנוש לוקחים חלק בסדנה להסמכה בראיון טלפוני ולהסמכה במבחן מצב קבוצתי, הם מתנסים בסימולציה במרכז הסימולציות של מוסד הלימוד וגם לוקחים חלק בפרויקט מעשי ובסמינר. במסגרת ההתמחות מערכות מידע הסטודנטים מבצעים פרויקט בתחום מערכות המידע וגם משתתפים בסמינר בענף זה. כמו כן, הם מתנסים בעבודה מעשית בתחום הגנת הסייבר.


נושאי הלימוד


בין מגוון הנושאים אשר נלמדים במהלך התכנית:

 

 • פיתוח אפליקציות מובייל
 • הערכת עובדים ותגמולם
 • למידה והדרכה בארגונים
 • אסטרטגיה וניהול השיווק
 • אינטליגנציה רגשית בעבודה
 • שוק הנדל"ן והכספים בישראל
 • ניתוחי נתונים בעידן הביג דאטה
 • אבטחה ברשתות תקשורת ומערכות מידע    
 • ניהול פרויקטים
 • ניהול שינוי ארגוני
 • התנהגות ארגונית
 • מחויבות קהילתית
 • ניהול משאבי אנוש
 • יסודות כריית נתונים
 • שיטות כמותיות לניהול    
 • ועוד


סגל הוראה


ראש המסלול הוא חוקר בכיר בעל תואר דוקטור, בין תחומי המחקר שלו אפשר למנות ביו -אינפורמטיקה, מערכות מידע, קבלת החלטות ומדיניות בריאות לצד טכנולוגיה. הוא פרסם מאמרים רבים בענפי הניהול והביו אינפורמטיקה. כמו כן, הוא משמש יועץ טכנולוגי ועסקי בתחום תפעול הטכנולוגיות.


על מוסד הלימוד


הקריה האקדמית אונו מציעה שלל תכניות לתואר ראשון ולתואר שני, דרכן שואפים לקדם מודל לשינוי פני החברה וליצירתה של חברה משגשגת ומשלבת. במוסד זה פועלות מספר פקולטות כגון הפקולטה למשפטים, הפקולטה למקצועות הבריאות, הפקולטה למנהל עסקים והפקולטה למדעי הרוח וכמו כן פועל חוג לפרסום ולתקשורת שיווקית. תכניות הלימודים המגוונות אשר מתקיימות בקריה האקדמית אונו מותאמות לדרישות העדכניות של המשק והן משלבות עשייה מעשית ותכנים אקטואליים ויישומיים במטרה להכין את הסטודנטים לקראת אתגרי שוק העבודה.


תעודה


תואר ראשון BA במנהל עסקים ניתן לסטודנטים אשר משלימים בהצלחה את כל הדרישות במהלך לימודיהם בתכנית זו, על ידי הקריה האקדמית אונו.

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו