תואר שני במנהל עסקים למנהלים IMBA בקריה האקדמית אונו

שירות אישי - צור קשר
תואר שני במנהל עסקים למנהלים IMBA בקריה האקדמית אונו

תואר שני במנהל עסקים למנהלים IMBA - הקריה האקדמית אונו

 

 

הלימודים מתקיימים בקמפוס סביון (קריית אונו), ימי הלימוד הם ד + ו.


ישנם כלים רבים בעזרתם מנהלים יכולים לייעל ולקדם את העסק שלהם. הם נדרשים להבין בהתפתחויות כלכליות במשק ובתהליכי מימון, בגישות שיווקיות שיכולות לסייע להם לקדם את שירותיהם ולבלוט מול מתחרים וכן להכיר טכנולוגיות חדשות שפורצות בשוק. יותר מכל, עליהם לדעת כיצד ליצור אינטגרציה בין שלל האלמנטים הללו, כדי לדאוג לצמיחה הכוללת של החברה.


מנהלים בכירים שמעוניינים להרחיב את סל המיומנויות הניהולי יכולים ללמוד בתכנית לתואר שני במנהל עסקים למנהלים - IMBA של הקריה האקדמית אונו. מסלול זה מותאם במיוחד למנהלים ולמנהלות עסוקים ומאפשר להם לפתח כישורי ניהול מתקדמים שחיוניים במשק של היום.

 

תכנית הלימודים


תכנית זו לתואר שני במנהל עסקים מעניקה למשתתפיה כלים להעצמת יכולות הניהול, להופעה יעילה בפני קהל ולקבלה נבונה של החלטות עסקיות ופיננסיות. במהלכה, הם יכולים לפתח קשרים עסקיים משמעותיים להמשך דרכם באמצעות ההזדמנויות לביצוע נטוורקינג שנפתחות בפניהם, כגון השתתפות במפגשים עם מנכ"לים ובכירים דרכם הם נחשפים לתהליכים עדכניים במשק.


משתתפים בתכנית לומדים בהרחבה על שלל סוגיות שיווקיות, כלכליות ואתיות שנוגעות למנהלים בכירים. הם סוקרים טכניקות לפיתוח אסטרטגיה ארגונית יעילה, לומדים על שיטות לניהול שיווקי ולניהול משא ומתן מוצלח וסוקרים כלים לניהול פיננסי מושכל של חברות. כמו כן, מתוודעים ליישומים טכנולוגיים מתקדמים בעזרתם מנהלים יכולים להגיע ליתרון עסקי בעידן הדאטה.

 


מתכונת הלימוד


היקפה של התכנית לתואר שני הוא כ - 15 חודשים. היא בנויה במיוחד כדי להתאים למנהלים וללוח הזמנים העמוס שלהם, שיעורים מתקיימים אחת לחודש בשעות אחר הצהריים ובערבים, וכן בימי שישי. כמו כן נערכים עוד מספר מפגשים לאורך התכנית. מסלול זה מתקיים בכיתה קטנה של עד שלושים וחמישה סטודנטים, מה שמאפשר למשתתפים לקבל סיוע אישי מן המרצים ולקחת חלק בדיונים ושיתופי פעולה עסקיים.


לצד הקורסים השונים בתכנית, הסטודנטים לוקחים חלק בסדנה לליווי מנהלים ופיתוח מנהיגות. התכנית כוללת גם מפגשים עם מומחים ומנכ"לים וכן קורס דירקטורים.


נושאי הלימוד

 

 • דיני תאגידים וחברות
 • ממשל וכלכלת ישראל
 • קבלת החלטות עסקיות
 • יעילותו של הדירקטוריון
 • גיוס כספים ביזמות עסקית
 • אתיקה עסקית בעידן הסייבר
 • תכנון אסטרטגי לשיווק דיגיטלי   
 • ניהול שיווק
 • ניהול סיכונים
 • דאטה אנליטיקס
 • ניהול משא ומתן
 • שוק ההון בישראל
 • יסודות בניהול פיננסי   
 • ועוד


סגל הוראה


בין המרצים בתכנית זו: חוקר בעל תואר פרופסור המשמש יועץ כלכלי לחברות וכותב חוות דעת כלכליות למשרדי הממשלה; פרופסור ששימש יושב ראש הרשות לניירות ערך; חוקר שכיהן בעברו כחשב הכללי וכראש תחום הכלכלה בלשכת ראש הממשלה; חוקרת בעלת תואר פרופסור שבוחנת תהליכי קבלת החלטות בעולם הרפואי; בעלת תואר דוקטור ששימשה דירקטורית במסגרות מגוונות בעולם התקשורת הישראלי; ועוד.


על מוסד הלימוד


בקריה האקדמית אונו מתקיימות עוד שלל התמחויות במסגרת התואר השני במנהל עסקים. סטודנטים יכולים ללמוד לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות אסטרטגיה ויזמות, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון ושוק ההון, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מערכות מידע ויזמות טכנולוגית ומסלולים נוספים. כמו כן, נערך במוסד זה מסלול לתואר שני במשפטים.

 

תנאי קבלה


תכנית זו מיועדת למנהלים מנוסים בלבד, יכולים להתקבל בעלי תואר ראשון לפחות בממוצע ציונים גבוה שברשותם גם ניסיון נרחב בניהול. יש לעבור ראיון אישי. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד כדי לקבל את המידע המדויק לגבי תנאי הקבלה לתכנית.


תעודה


לסטודנטים שמשלימים בהצלחה את כל הדרישות במסלול ניתן תואר שני IMBA במנהל עסקים מטעם הקריה האקדמית אונו.

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו