לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום לחרדים בקריה האקדמית אונו

שירות אישי - צור קשר
לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום לחרדים בקריה האקדמית אונו

לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום בקריה האקדמית אונו - קמפוס חרדי


המהפכה הטכנולוגית אפשרה תקשורת בין אנשים ובין מקומות שונים בעולם באופן חסר תקדים לעומת מאות קודמות. חלק מההשפעה של התפתחות זו היא על עולם העסקים כיום, ועליית חשיבותם של פרסום ושיווק, בפרט במדיות הדיגיטליות השונות. שיווק ופרסום מבטיחים את הצמיחה וההתרחבות של חברות וארגונים בענפים השונים, ומסיבה זו קיים ביקוש לאנשי מקצוע מוכשרים בתחום זה.

 

סטודנטים וסטודנטים חרדים שמעוניינים לעסוק בתחום צומח זה, יכולים לרכוש את הבקיאות הרב תחומית בניהול, תקשורת דיגיטלית, שיווק, ופרסום הנדרשת עבור מנהלים ויזמים בתחומי השיווק והפרסום, בלימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום בקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונו.


תכנית הלימודים

 

במסגרת הלימודים, נחשפים הסטודנטים להיבטים השונים של מנהל עסקים, הכוללים את ניהול ההון האנושי, התנהגות ארגונית, סטטיסטיקה, תורת השכנוע ועוד. כמו כן, הסטודנטים שבוחרים בהתמחות בשיווק ופרסום לומדים גם קורסים בנושאי תקשורת וניו מדיה, ניהול פרסום ושיווק דיגיטלי. קיימת גם מעבדת מחקר, לצד תרגול והתנסות מעשיים בהם משתתפים הסטודנטים במהלך לימודיהם. כמו כן, כחלק מתכנית הלימודים מוצעים קורסים המסייעים לסטודנטים בחיזוק מיומנויות אוריינות, כתיבה, יישומי מחשב בדגש על אקסל, וכן בשפה האנגלית.

 

מתכונת הלימודים

 

הלימודים מכילים הן תכנים עיוניים וקורסים בנושאי תיאוריה, והן התנסות מעשית ותרגול. הסטודנטים בהתמחות זו משתתפים בפרויקט בשיווק ופרסום.

 

הלימודים נפרשים על פני 3 שנים, כולל סמסטר קיץ, ומתקיימים בקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונו, בו מתאימים את מתכונת הלימודים לסטודנטים החרדים ועורכים את הקורסים בהפרדה בין גברים לנשים. תכני הלימוד מותאמים במיוחד לסטודנטים ולסטודנטיות החרדים, תוך התחשבות בצרכי ציבור זה ומתן שירותי סיוע בהשלמות בנושאי לימוד נדרשים, התאמת מועדי הלימוד ומתכונות הקורסים, ועוד.

 

במסגרת ההתמחות בשיווק ופרסום נערכים שיתופי פעולה עם ארגונים מובילים מהתחום. כמו כן, הסטודנטים משתתפים בתכנית מחויבות לקהילה.

 

 

נושאי הלימוד

 

 • שיווק דיגיטלי
 • תורת השכנוע
 • התנהגות ארגונית
 • ניהול משאבי אנוש
 • יחסי ציבור ודוברות
 • ניהול תקשורת ופרסום
 • קופירייטינג וניהול מותגים
 • מבוא לניהול תחום השיווק
 • תקשורת כלכלה וממשל בישראל
 • מאחורי הקלעים של טלוויזיה חדשותית
 • ועוד


על סגל ההוראה

 

סגל המרצים כולל אנשי מקצוע מעולמות התקשורת ומהאקדמיה, בעלי ניסיון בתחומם. דקן הפקולטה הוא פרופסור ויועץ כלכלי לארגונים וחברות בתעשייה. מנהלת התכנית היא ד"ר, דירקטורית ויו"ר ועדת רדיו ברשות השנייה לטלוויזיה, וחוקרת בתחומי הקוגניציה, הפרסום, התנהגות הצרכן והקשב הסלקטיבי.

 

על מוסד הלימודים

 

בקריה האקדמית אונו מוצעים מגוון תארים ראשונים ושניים בתחומים כגון משפטים, מנהל עסקים בהתמחויות שונות, ריפוי בעיסוק, חינוך ועוד. המכללה מפעילה קמפוסים במספר ערים ברחבי הארץ: קריית אונו, ירושלים וחיפה. במסגרתה פועלים קמפוסים חרדיים בערים אור יהודה וירושלים, שבין מסלולי הלימוד המוצעים בהם נמנים לימודי משפטים, לימודי חינוך וחברה, ולימודי מנהל עסקים בהתמחויות חשבונאות, ניהול משאבי אנוש, שיווק ופרסום, נדל"ן ותשתיות.

 

המכללה מסייעת לסטודנטים בנושאים שונים, כמו מלגות סיוע כלכלי ושירותי הכוונה תעסוקתית. קיים היצע של מלגות פנימיות מטעם המכללה וכן מטעם גופים וקרנות שונות, כמו משרד החינוך, מפעל הפיס, קרנות שונות, ועוד. היחידה להכוון וניהול קריירה מציעה לסטודנטים סיוע בחיפוש ומציאת עבודה, כולל הכנה לראיונות עבודה ושכתוב קורות חיים, נטוורקינג עם מעסיקים וירידי תעסוקה, סדנאות לקידום קריירה ושירותים נוספים.


תעודה

 

הבוגרים זכאים לתואר ראשון בלימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום, מטעם הקריה האקדמית אונו.

כמו כן, אלו שעוברים בהצלחה סדנת הסמכה בכתיבת תוכן שיווקי ועיתונאי המתקיימת במסגרת הלימודים לתואר, מקבלים תעודת הסמכה.

 

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי התואר במנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום יכולים להשתלב בשוק העבודה בעולמות הניהול, הפרסום והשיווק. רבים מבוגרי התואר מועסקים במשרדים וסוכנויות בתחומי הפרסום, השיווק, יחסי הציבור והדוברות, במקצועות כמו מנהלי שיווק, מנהלי מכירות, מנהלי מותגים, מנהלי תקשורת שיווקית, אנשי מחקר שיווקי וסקרים, וכן הלאה.
 

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו