תואר שני במשפטים .LL.M עם התמחות במשפט מסחרי, הייטק וטכנולוגיה בקריה האקדמית אונו

שירות אישי - צור קשר
תואר שני במשפטים .LL.M עם התמחות במשפט מסחרי, הייטק וטכנולוגיה בקריה האקדמית אונו

תואר שני במשפטים .LL.M עם התמחות במשפט מסחרי, הייטק וטכנולוגיה בקריה האקדמית אונו

 

בקריה האקדמית אונו ניתן ללמוד תואר שני במשפטים עם התמחות במשפט מסחרי, הייטק וטכנולוגיה. המסלול מתאים למעוניינים להשתלב כמשפטנים בתחום ההייטק, להעמיק את הידע המקצועי ולשמור על רלוונטיות בתחום המשפטים הדינמי.


כיום העידן הדיגיטלי הפך לחלק בלתי נפרד מחיי המשפט, המסחר והכלכלה. מערכות בינה מלאכותית חודרות למסחר, אמנות, רפואה וענפים נוספים, והתקשורת והמסחר מתנהלים בשימוש בפלטפורמות בלוקצ'יין, מטבעות דיגיטליים וחוזים חכמים. כלים טכנולוגיים חדשניים אלה מחליפים את הכלים המסחריים והמשפטיים המסורתיים, מה שמעלה שאלות משפטיות אודות מוכנותו של עולם המשפט להתמודדות עם סוגיות אלה.


בעידן של היום, עורכי דין מסחריים נדרשים לרכוש כלים וידע להתמודדות עם אתגרים של חדשנות, כדי להוביל את ענף המשפט קדימה ולא להישאר מאחור. במסגרת התואר השני במשפטים בהתמחות זו, הסטודנטים יכולים לרכוש ידע לעיצוב מחדש של שאלות משפטיות מהותיות בתחום המשפט המסחרי.

 

 

היכן לומדים?


התכנית מתקיימת בקמפוס סביון של מוסד הלימוד (הממוקם בעיר קריית אונו).

 

מה לומדים?


בהתמחות זו רוכשים ידע לגבי השפעתה של המהפכה הטכנולוגית על עולם המשפט, ומתמקדים במשפט מסחרי וחדשנות. כמו כן, רוכשים כלים משפטיים להתמודדות עם אותם אתגרים חדשים וכן העמקה מחקרית ועידוד של חשיבה ביקורתית ויצירתית.


בתואר מחזקים ומעמיקים את הידע בתחום המשפט המסחרי, והוא רלוונטי לתחומי עיסוק שונים ובהם נזיקין, חוזים, עבודה, חברות ועוד. התכנית מכינה עורכי דין לעידן האינטרנט ולעבודה כעורכי דין המלווים את תעשיית ההייטק.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הלימודים ארבעה סמסטרים רצופים. הלימודים מתקיימים ערב בשבוע.


הלימודים נערכים במתכונת היברידית, הסמסטר השלישי נלמד ב - ZOOM. מתכונת הלימוד מאפשרת להמשיך בחיי משפחה ובעבודה במשרה מלאה.


ישנה אפשרות לשלב מסלול עם תזה, בכפוף לתנאים.


קיימת אפשרות לצאת לסמינרים בין לאומיים במוסדות לימוד מובילים בעולם.

 

נושאי הלימוד


בין הקורסים הנלמדים בתכנית:

  • חוזים חכמים
  • דיני פרטיות בעידן הדיגיטלי
  • רגולציה ונכסים קריפטוגרפיים
  • אתגרי קניין רוחני בעידן הרשתות החברתיות
  • היבטים משפטיים ועסקיים של מטבעות דיגיטליים
  • התמודדות המשפט הבין לאומי עם סוגיות חדשנות
  • ועוד

 

סגל הוראה


ראש ההתמחות, פרופסור שלומית יניסקי - רביד, היא מייסדת ומנהלת מרכז אליהו למשפט וטכנולוגיה, ומכון שלום למחקר השוואתי. מחקריה מתמקדים בדיני קניין רוחני ובאתגרים משפטיים ואתיים של העידן הדיגיטלי, בהתמקדות בבינה מלאכותית, בלוקצ'יין, פרטיות ומרחב הסייבר.

 

מהם תנאי הקבלה?


כדי להתקבל לתכנית, יש צורך בתואר ראשון L.L.B במשפטים ממוסד אקדמי מוכר, בממוצע ציונים 80 ומעלה.

 

 

איזו תעודה מקבלים?


בסיום הלימודים בתכנית זכאים המוסמכים לתואר מוסמך LLM וכן לתעודת "אחראי פרטיות בארגון".


על מוסד הלימוד


בקריה האקדמית אונו מתקיימים מסלולים נוספים לתואר שני, ביניהם תכנית לתואר שני ללא תזה בלימודי משפט ללא משפטנים (MA), תואר שני במנהל עסקים במגוון התמחויות, תואר שני בחינוך, תואר שני במדעי הבריאות והשיקום ועוד. במסלולים לתואר המוסמך ניתן להרחיב את הידע המקצועי ולרכוש כלים פרקטיים לקידום הקריירה.

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו