לימודי משפטים בקריה האקדמית אונו - שלוחת אילת

שירות אישי - צור קשר
לימודי משפטים בקריה האקדמית אונו - שלוחת אילת

לימודי משפטים בקריה האקדמית אונו - שלוחת אילת

 

הלימודים נפתחים בפברואר 2024.


הקריה האקדמית אונו, בשיתוף עם עיריית אילת, הקימה מרכז לימוד מקומי בעיר אילת, שבו יכולים תושבי אילת וסביבתה הקרובה ללמוד במתכונת נוחה, גמישה ונגישה. זאת כחלק מחזונה של הקריה האקדמית אונו להנגיש את הלימודים האקדמיים לכל אזרחי ישראל.


הלימודים מתקיימים בשלושה חלקים:

 1. לימודים במרכז הלימוד המקומי בעיר אילת.
 2. לימודים באופן מקוון (אונליין) באמצעות למידה מרחוק בשימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים.
 3. לימודים פרונטליים בקמפוס הקריה האקדמית אונו, הממוקם בקריית אונו (במרכז הארץ).

 

מה לומדים?


במרכז הלימוד בעיר אילת, ניתן ללמוד קורסים שונים במשפטים, אשר מאפשרים לצבור נקודות זכות לקראת תואר אקדמי ראשון במשפטים (תואר LL.B).


לימודי המשפטים מקנים לסטודנטים הכשרה בענפי המשפט המסחרי, הציבורי והפלילי. התכנית מכינה את תלמידיה להשתלב בשוק העבודה כעורכי דין, וכמו כן, מפתחת כישורי הבנה וניסוח, מיומנויות משא ומתן, ויכולות לזיקוק תובנות מדויקות – כלים אשר חיוניים לכל אזרח לצורך מיצוי זכויותיו.


נוסף על כך, הסטודנטים משתלבים במהלך לימודיהם במערך הקליניקות המשפטיות של הקריה האקדמית אונו, כמסייעים משפטיים. בקליניקות ניתן לעסוק במגוון נושאים לרבות קידום צעירים ובני נוער, תביעות משטרתיות, משפט רפואה ופסיכיאטריה, וענפים נוספים.

 

משך הלימודים ומתכונתם


משך לימודי המשפטים הינו שלוש שנים וחצי.


כאמור, הלימודים מתקיימים במתכונת גמישה, המשלבת לימודים בשלוחה המקומית באילת, לימודים מקוונים, ולימודים בקמפוס קריית אונו.


הלימודים מתנהלים במתכונת נוחה, אשר מותאמת במיוחד גם לאנשים עובדים ולהורים המעוניינים לקחת חלק בלימודים אקדמיים ולהרחיב את השכלתם, במקביל לעיסוקם הנוכחי.

 

 

נושאי לימוד


בין הנושאים הנלמדים במסגרת הקורסים המזכים בנקודות זכות לתואר הראשון במשפטים:

 • דיני חוזים.
 • סדר דין פלילי.
 • תורת המשפט.
 • תורת השכנוע.
 • מקורות המשפט.
 • אתיקה מקצועית.
 • משפט בין לאומי פרטי.
 • ניסוח מסמכים משפטיים.
 • ועוד.

 

איזו תעודה מקבלים?


בוגרים המשלימים בהצלחה את כל חובותיהם, זכאים לקבל תואר ראשון במשפטים LL.B.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?


בסיום לימודי המשפטים, יש להשלים תקופת התמחות על פי חוק ולעבור את מבחני הלשכה. המשלימים את כל השלבים הללו יכולים להשתלב בשוק העבודה כעורכי דין. נוסף על כך, ידע בתחום המשפט הינו רלוונטי גם למי שאינם עוסקים ישירות בתחום, לרבות לבעלי עסקים, לעובדים, ליזמים חברתיים, ועוד.

 

אודות מוסד הלימוד


הקריה האקדמית אונו מאפשרת לתושבי העיר אילת וסביבתה ללמוד גם בתכנית לימודי מנהל עסקים בהתמחות נדל"ן, המשלבת לימודים במרכז המקומי בעיר אילת, בקמפוס בקריית אונו, ובלימודים מקוונים. במסלול זה ללימודי מנהל עסקים, שואפים בקריה האקדמית אונו ליצור התמקצעות בענף הנדל"ן הישראלי, דרך הקניית מבט פנורמי על התחום בכללותו, לרבות היבטים פיננסיים, תכנוניים, שיווקיים, ועוד.


לקריה האקדמית אונו חמישה קמפוסים בפריסה ארצית. מוסד לימודים זה מאמין כי על האקדמיה להיות מעורה בקהילה, וכך שואף להנגיש את האקדמיה לכל אזרחי ישראל ולאפשר להם לרכוש תואר אקדמי בתנאים נוחים וגמישים.

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו