לימודי מנהל עסקים התמחות בנדל"ן בקריה האקדמית אונו שלוחת אשדוד

שירות אישי - צור קשר
לימודי מנהל עסקים התמחות בנדל"ן בקריה האקדמית אונו שלוחת אשדוד

לימודי מנהל עסקים עם התמחות נדל"ן בקריה האקדמית אונו שלוחת אשדוד


הקריה האקדמית אונו מקימה בימים אלו מרכז לימוד מקומי בעיר אשדוד, אשר בו יתקיימו קורסים במנהל עסקים, המאפשרים לסטודנטים לצבור נקודות זכות לתואר אקדמי וכך להפוך את הלימודים לנגישים ולנוחים יותר, בעזרת פלטפורמות דיגיטליות ללמידה מרחוק.


הלימודים מתאימים לתושבי אשדוד וסביבתה הקרובה, אשר מעוניינים ללמוד מנהל עסקים במתכונת גמישה ונוחה לשילוב עם עבודה.


הקורסים המוצעים לתושבי אשדוד מתבצעים ב – 3 חלקים:

  • חלק 1 – לימודים במרכז הלימוד המקומי באשדוד.
  • חלק 2 – למידה מקוונת (מרחוק) תוך שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים.
  • חלק 3 – לימודים בקמפוס הקריה האקדמית אונו, אשר ממוקם במרכז הארץ (בקריית אונו).

 

מה לומדים?


הלימודים מאפשרים לסטודנטים להרחיב את האופקים בתחום מנהל העסקים, במקביל לעיסוקם הנוכחי ובמתכונת גמישה. ההתמחות בנדל"ן מותאמת לתמורות בשוק הנדל"ן הישראלי, מתוך חזונו של בית הספר לנדל"ן בקריה האקדמית אונו למסד את מקצוע ניהול הנדל"ן באקדמיה, ככל מקצוע אחר. הסטודנטים יכולים לרכוש את הכלים והידע הנחוצים להשתלבות בקהילת אנשי המקצוע בתחום הנדל"ן, וכן להוביל את מהפכת ההתמקצעות בענף זה, בתור הדור הבא של אנשי המקצוע.


במהלך לימודי מנהל עסקים עם התמחות בנדל"ן רוכשים הסטודנטים נקודת מבט פנורמית ומלאה על ענף הנדל"ן הישראלי ונחשפים לענפים רלוונטיים כגון ניהול, פיננסים, שיווק, ותכנון – היבטים אשר מלווים כל עסקת נדל"ן בישראל.


נוסף על כך, במהלך לימודיהם יכולים הסטודנטים לבחור במיקוד מקצועי. המיקוד מקנה תעודה נוספת על תעודת התואר ותעודת ההתמחות נדל"ן. אלו הם המיקודים שבהם ניתן לבחור:

  • יזמות ושיווק נדל"ן – במיקוד רוכשים ידע בתחום היזמות בהתחדשות עירונית. הוא כולל קורסים בתחום ניהול הפרויקטים בהתחדשות עירונית, וקורסים הנוגעים בהיבטים פיננסיים, תכנוניים, קהילתיים ומשפטיים של ענף זה. כמו כן, לומדים קורס ייעודי בתחום שיווק הנדל"ן. לקראת סיום הלימודים, עורכים פרויקט גמר בתחום יזמות ושיווק הנדל"ן בהתחדשות עירונית.

 

  • ניהול נכסים - מיקוד זה מתרכז בענף מבוקש במיוחד בשוק הנדל"ן הישראלי – ניהול נכסים. מדובר על מקצוע העוסק בטיפול שוטף בנכסיהן של חברות, בהשבחת נכסים, בחידוש חוזים, במכירת נכסים, בניהול היבטים תכנוניים ומשפטיים, ועוד. נוסף על כך, נוגע המיקוד גם בהכשרה מעשית לתחום ניהול המבנים, שגם בו קיים כיום ביקוש רב. במובן זה, מכשיר המיקוד לניהול מכלול ההיבטים הנדל"ניים, הכספיים והמשפטיים הנוגעים לניהולם של מבנים.

 

  • שמאות מקרקעין - מיקוד זה כולל תוספת של סמסטר השלמה בשנה ג' (סמסטר ב'), שבו נלמדים התכנים הנדרשים בתחום השמאות וכן קורס הכנה למבחן החיצוני של מועצת שמאי המקרקעין. המיקוד כולל הכנה למבחנים הפנימיים, אשר נערכים במסגרת הלימודים. כמו כן, תלמידי המיקוד מקבלים ליווי מרכז מיוחד לצורך הכנה למבחנים החיצוניים. סטודנטים מצטיינים יכולים להשתלב במשרדי שמאים ולצבור ניסיון פרקטי, וכן לפתוח דלת לאיתור מקומות התמחות.


כמה זמן לומדים?


התכנית נפרסת על פני שבעה סמסטרים רצופים.


שנה א' כוללת שלושה סמסטרים – א', ב', וקיץ. שנה ב' כוללת שני סמסטרים ושנה ג' כוללת סמסטר אחד (סמסטר א'). כך מקדימים הסטודנטים את לימודי השנה השלישית לשני סמסטרים בקיץ, ויכולים לצאת אל שוק העבודה מוקדם ככל הניתן. מתכונת התכנית מותאמת לאנשים עובדים ומתאפיינת בגמישות ונגישות לסטודנטים.

 

אילו תעודות מקבלים?


לבוגרי תכנית זו מוענקות מספר תעודות:

  • תואר ראשון B.A. במנהל עסקים.
  • תעודת ההתמחות בנדל"ן.
  • תעודת מיקוד (בהתאם למיקוד הנבחר).

 

מהן אפשרויות התעסוקה?


בבית הספר לנדל"ן של הקריה האקדמית אונו שואפים לבנות את תחום הנדל"ן הישראלי כדיסציפלינה בעלת מתודה אקדמית סדורה, ומנחילים את הידע הנדרש למעוניינים לעסוק בתחום זה. מבנה התכנית מותאם להכשרה מהירה ככל הניתן של הבוגרים להשתלבות בשוק התעסוקה המקומי.


הלימודים מכינים את הסטודנטים לתפקידים מבוקשים בשוק הנדל"ן הישראלי (בהתאם למיקוד שבו בוחרים). בין התפקידים שבהם יכולים להשתלב בוגרי המיקודים השונים נכללים יזמים בהתחדשות עירונית, משווקי נדל"ן, מנהלי נכסים, מנהלי מבנים, שמאי מקרקעין, ועוד. מדובר על ענף הנמצא בתנופה אדירה, וקיים בו ביקוש נרחב לעובדים, הן בחברות קטנות, והן בארגונים גדולים.

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו