לימודי מנהל עסקים התמחות בנדל"ן בקריה האקדמית אונו שלוחת אילת

שירות אישי - צור קשר
לימודי מנהל עסקים התמחות בנדל"ן בקריה האקדמית אונו שלוחת אילת

לימודי מנהל עסקים התמחות בנדל"ן בקריה האקדמית אונו - שלוחת אילת


כחלק מתפיסתה כי על האקדמיה להיות נגישה לכלל האוכלוסייה, הקימה הקריה האקדמית אונו מרכז לימוד מקומי בעיר אילת, בשיתוף עם עיריית אילת. במרכז הלימוד ניתן לקחת חלק בלימודי מנהל עסקים B.A. עם התמחות בנדל"ן, המתקיימים במתכונת גמישה המותאמת גם לאנשים עובדים, באופן המביא את האקדמיה עד אליהם.


הסטודנטים הלומדים במרכז הלימוד המקומי צוברים נקודות זכות לתואר האקדמי במנהל עסקים.


הלימודים מתקיימים בשלושה חלקים, באופן הבא:

  • חלק ראשון: במרכז הלימוד המקומי באילת.
  • חלק שני: בלימודים מקוונים, המתקיימים באמצעות למידה מרחוק בשילוב טכנולוגיה.
  • חלק שלישי: בקמפוס הקריה האקדמית אונו בעיר קריית אונו.

 

מה לומדים?


במהלך הלימודים במרכז הלימוד המקומי באילת, הסטודנטים משלימים קורסים המזכים אותם בנקודות זכות אקדמיות לתואר הראשון במנהל עסקים עם התמחות בנדל"ן.


בית הספר לנדל"ן של הקריה האקדמית אונו הוקם מתוך מטרה למסד את מקצועות ניהול הנדל"ן כתחום אקדמי, בעל מאפיינים ייחודיים. הלימודים מקנים ידע רלוונטי למעוניינים לעסוק בענף הנדל"ן בישראל, ומאפשרים לסטודנטים לקבל מבט מלא על התחום. הם נחשפים לענפי הניהול, הפיננסים, השיווק, התכנון, והיבטים משפטיים אשר רלוונטיים לכל עסקת נדל"ן.

 

מיקודים מקצועיים


הסטודנטים יכולים לבחור מבין המיקודים המקצועיים הבאים:

  • יזמות ושיווק נדל"ן: המיקוד מתאים למעוניינים לעסוק ביזמות נדל"ן ובשיווק נדל"ן. הוא כולל ידע נרחב בתחום היזמות בהתחדשות עירונית. הסטודנטים נחשפים למגוון ההיבטים בניהול פרויקטים של התחדשות עירונית, לרבות היבטים פיננסיים, תכנוניים, משפטיים וקהילתיים. בוגרי מיקוד זה מקבלים תעודת יזם בתחום ההתחדשות העירונית, נוסף על התואר ותעודת ההתמחות בנדל"ן.

 

  • ניהול נכסים: זהו מסלול בשיתוף עם משרדי ממשלה המכשיר את משתתפיו לניהול נכסים שונים בהם דיור ציבורי ונכסי ממשלה. הסטודנטים לומדים על מגוון מרכיביו של התחום לרבות ביטוח, חוזים, היבטים תכנוניים, פיננסים, ועוד. כמו כן, המיקוד עוסק בהכשרה מעשית לניהול המבנים.

 

  • שמאות מקרקעין: במיקוד זה נכללים לימודי הסמכה לשמאות מקרקעין, אשר כוללים 11 מבחנים פנימיים (הכלולים בלימודים). הסטודנטים מבינים את כל היבטי עולם הנדל"ן ולוקחים חלק בקורס הכנה למבחן המועצה. במהלך שנים ב' ו – ג' ללימודים נערך פרקטיקום, שבו משתלבים במשרדי שמאים. בסיום התואר מתקיים סמסטר השלמה לתלמידי מיקוד זה (סמסטר ב' בשנה השלישית).

 

משך הלימודים ומתכונתם


שנת הלימודים הראשונה כוללת שלושה סמסטרים (א, ב, וסמסטר קיץ). השנה השנייה כוללת שני סמסטרים, ובשנה השלישית מתקיים סמסטר נוסף (סמסטר א'). באופן זה, התכנית מקדימה את השנה השלישית לשני סמסטרים בחודשי הקיץ, כך שהסטודנטים מקבלים הכשרה לשוק העבודה מוקדם ככל האפשר.


מתכונת לימודים זו, המתאפיינת בגמישות, נועדה לאפשר לסטודנטים עובדים להרחיב את האופקים לצד העיסוק הנוכחי בתנאים נוחים. כמו כן, הלימודים מתאימים גם לבעלי משפחות המעוניינים לשלב את התואר עם חיי המשפחה.

 

 

סגל


סגל המרצים בתכנית כולל מומחים מנוסים בתחום הנדל"ן הישראלי. המרצים משלבים בין אקדמיה לפרקטיקה ומביאים מניסיונם אל הכיתה כדי לחשוף את הסטודנטים לכלים מן השטח.

 

איזו תעודה מקבלים?


לבוגרי מסלול זה, אשר עומדים בהצלחה כל חובותיהם, מוענק תואר ראשון B.A. במנהל עסקים ותעודת התמחות בנדל"ן מטעם הקריה האקדמית אונו. כמו כן, מוענקות תעודות במיקודים השונים.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?


מסלול זה מכין את תלמידיו להשתלב בתעסוקה בתחום הנדל"ן, ומכשיר אותם להוביל מהפכת התמקצעות בענף זה בישראל. התואר מקנה היכרות עם מגוון ההיבטים בעסקאות נדל"ן, הסטודנטים יכולים למלא מגוון תפקידים בשוק העבודה, בהתאם למיקודים שבהם הם בוחרים במהלך לימודיהם.


במיקוד יזמות ושיווק נדל"ן, נפתחות אפשרויות תעסוקה בחברות יזמות, בתפקידים הנוגעים לקידום פרויקטים, לקשר עם רשויות, ועוד. ניתן גם לעבוד בתחום זה כעצמאיים (בשלבים מתקדמים של הקריירה).


במיקוד ניהול נכסים, מכינים את הסטודנטים לתעסוקה הן כעצמאיים והן כשכירים בתפקידי מנהלי נכסים ומבנים, מחברות קטנות ועד חברות גדולות.


מיקוד שמאות מקרקעין כולל הכנה למבחן המועצה, שהינו אחד השלבים בדרך להכשרה כשמאי מקרקעין בישראל.

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו