המכללה האקדמית בוינגייט שלוחת אשדוד

שירות אישי - צור קשר
המכללה האקדמית בוינגייט שלוחת אשדוד

המכללה האקדמית בוינגייט - סניף אשדוד


על מוסד הלימוד


למכללה האקדמית בוינגייט שלוחה בעיר אשדוד, המתאימה למעוניינים ללמוד באזור הדרום לקחת חלק במסלולי לימוד שונים של המכללה במתכונת גמישה ונוחה.


בשלוחת אשדוד ניתן לקחת חלק במגוון קורסים לתעודה בתחומים כגון ספורט, פעילות גופנית, אימון, קידום בריאות ועוד. מסלולי הלימוד מתקיימים במתכונת פרקטית וחווייתית, בהנחייתם של מרצים מנוסים בתחום הנלמד.


המכללה האקדמית בוינגייט היא מוסד אקדמי מוכר להשכלה גבוהה הפועל לקידום הכשרה ומחקר בענפי הספורט. מוסד הלימוד, אשר הוקם בשנת 1944, מפעיל שלוחות בערים שונות בארץ, כדי לאפשר לסטודנטים מאזורים שונות ללמוד סמוך למקום מגוריהם או עבודתם.

 

היכן לומדים? מיקום ודרכי הגעה


שלוחת אשדוד של המכללה האקדמית בוינגייט ממוקמת בבית לברון שברחוב נתן אלבז 22. הגישה לקמפוס אפשרית בתחבורה הציבורית (אוטובוסים ורכבת) וכן ברכב פרטי.

 

 

מה לומדים?


בשלוחת אשדוד של המכללה האקדמית בוינגייט מציעים מספר תכניות לימוד ובהן:

 

  • קורסים להכשרת מדריכים בספורט לפי חוק הספורט - אלה הם קורסים לתעודה אשר מוכרים על ידי מינהל הספורט במסגרת חוק הספורט. בלימודים אלה יכולים העוסקים בספורט במסגרות מקצועיות ותחרותיות לרכוש את הידע והכלים להדרכת פעילות בקרב ילדים ובני נוער.

 

 

  • קורסים להכשרת מדריכים - בקורסים אלה ניתן לפתח ידע וכלים להדרכת פעילות גופנית בענפים מבוקשים שונים, הקורסים משלבים ידע עיוני עם כלים מעשיים ובמהלכם נחשפים לגישות בהדרכה, לכלים להתאמת הפעילות לאוכלוסיות מגוונות, לסגנונות הדרכה שונים ועוד.

 

 

  • לימודי העשרה - לימודי ההעשרה מוצעים בתחומים מגוונים בעולם הספורט והבריאות, במסגרתם יכולים אנשי מקצוע להעשיר את הידע שברשותם, לרכוש מיומנויות חדשות ולהתפתח באופן מקצועי.


נוסף על כך, מוצעות מעת לעת תכניות השתלמות מרוכזות, אשר מיועדות למדריכים בחדרי כושר, בתחום המחול האירובי, בענף הפילאטיס וענפי פעילות נוספים. מטרת השתלמויות אלה היא העשרת הידע המקצועי והעמקתו על פי תחומים שונים, כדי לקדם את המדריכים ולשפר את יכולותיהם בשטח.

 

מתכונת הלימוד


היקפי הקורסים משתנים מתכנית לתכנית. הלימודים משלבים בין תכנים תיאורטיים רלוונטיים לבין תרגולים מעשיים והתנסויות, כדי לאפשר לסטודנטים לצבור ניסיון ולהכיר מקרוב את החומר הנלמד. התרגולים מתקיימים גם במתקני המכללה, המותאמים לדרישות בענף הספורט.

 

קהל יעד - למי מתאימים הלימודים?


הלימודים בשלוחת אשדוד של המכללה האקדמית בוינגייט מתאימים לקהל יעד נרחב. הם יכולים להתאים למורים לחינוך גופני, לעובדי הוראה במקצועות נוספים וכן לאוכלוסיות נוספות שברצונן לרכוש מקצועות חדשים ולהרחיב את הידע והכלים המקצועיים שברשותם. כמו כן, חלק מן הקורסים יכולים להתאים למורים במהלך שנת השבתון, ובהם יכולים אותם מורים לפתח את הידע שברשותם, לרכוש מיומנויות חדשות ולשכלל את סל הכלים המקצועי.


נוסף על כך, העוסקים בתחומי הספורט כמתאמנים במסגרות תחרותיות (כגון איגודים ומועדונים מוכרים) יכולים ללמוד גם הם בקורסים השונים וכך להרחיב את אפשרויות התעסוקה ולקדם עצמם מבחינה מקצועית, תוך מימוש תחושת השליחות בהכשרת דור העתיד של הספורטאים בישראל.

למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית בוינגייט
עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית בוינגייט