המכללה האקדמית בוינגייט שלוחת תל אביב

שירות אישי - צור קשר
המכללה האקדמית בוינגייט שלוחת תל אביב

המכללה האקדמית בוינגייט - סניף תל אביב


אודות מוסד הלימוד


למכללה האקדמית בוינגייט שלוחות בערים שונות, בהן שלוחה בתל אביב. הקורסים בשלוחה זו מתאימים למי שמעוניינים ללמוד באזור המרכז, באופן נגיש וקרוב למקום מגוריהם או עבודתם.


במוסד הלימוד פועל בית ספר ללימודי תעודה והשתלמויות וכן קורסים להכשרת מאמנים ומדריכים בספורט. שלוחת תל אביב של המכללה פועלת בשיתוף פעולה עם מרכז הספורט הלאומי הדר יוסף, הלימודים מתקיימים במתקנים המקצועיים של מרכז הספורט ומשלבים בין לימוד עיוני להתנסויות מעשיות.


המכללה האקדמית בוינגייט נוסדה בשנת 1944, והיא מוסד מוכר להשכלה גבוהה שבו מתקיימים לימודים במקצועות חינוך גופני, ספורט, תנועה, בריאות, שיקום והוראה. הלימודים מוכרים על ידי המל"ג, משרד התרבות והספורט ומשרד החינוך.


סגל ההוראה במוסד זה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים בענפי הספורט השונים שברשותם ניסיון רב בהוראת ענפים כגון פעילות גופנית, מתודיקה, אתלטיקה, אנטומיה, פסיכולוגיה של הספורט ועוד. הסגל פועל לפי ערכי המצוינות בחינוך כדי להעניק לסטודנטים הכשרה מקיפה ויעילה בספורט וחינוך גופני.

 

היכן לומדים? מיקום ודרכי הגעה


שלוחת תל אביב של המכללה האקדמית בוינגייט ממוקמת במרכז הספורט הלאומי בהדר יוסף, ברחוב שטרית 6. ההגעה למקום אפשרית בתחבורה הציבורית בקווים המגיעים לאזור הדר יוסף, וכן ברכב הפרטי. הקמפוס נמצא בקרבת תחנת רכבת.

 

מסלולי לימוד

 

  • הכשרת מאמנים ומדריכים: קורסים אלה פועלים בהתאם להנחיות חוק הספורט של מינהל הספורט, הם מתאימים לעוסקים בענפי ספורט תחרותיים שונים המעוניינים להפוך את הכישרון לקריירה ולרכוש את ההכשרה הנדרשת להדרכת ילדים ובני נוער או לאימון מבוגרים.

 

 

  • לימודי תעודה והשתלמויות: מטרת לימודי התעודה להרחיב את הידע המקצועי ולקדם את הקריירה. מסלולים אלה יכולים להתאים לעוסקים בחינוך גופני וכן לאנשי הוראה המעוניינים לרכוש ידע חדש לקידום מקצועי. הידע הנרכש מותאם לתמורות בענפי הספורט מתוך מטרה להעשיר את הלומדים ולקדם את העשייה בשטח. קורסים אלה מוצעים בענפים כגון תנועה, בריאות, הוראה, טיפול, מחול ועוד.

 

קהל היעד


הלימודים בשלוחת תל אביב של המכללה האקדמית בוינגייט מתאימים לקהל יעד רחב, הם יכולים להתאים לספורטאים ולבעלי זיקה לתחום הפעילות הגופנית המעוניינים להפוך את העיסוק בספורט למקצוע לחיים. חלק מן המסלולים יכולים להתאים גם לעוסקים בחינוך גופני ובתחום ההוראה, שברצונם להרחיב את הידע שברשותם ולקדם את העשייה המקצועית. תנאי הקבלה משתנים מקורס לקורס.

למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית בוינגייט
עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית בוינגייט