המכללה האקדמית בוינגייט שלוחת ראשון לציון

שירות אישי - צור קשר
המכללה האקדמית בוינגייט שלוחת ראשון לציון

המכללה האקדמית בוינגייט - סניף ראשון לציון


על מוסד הלימוד


למכללה האקדמית בוינגייט שלוחה בעיר ראשון לציון. בשלוחה זו ניתן לקחת חלק בלימודי תעודה מגוונים.


המכללה האקדמית בוינגייט היא מוסד אקדמי מוכר להשכלה גבוהה, אשר פועל לקידום השכלה בתחומי החינוך הגופני, הספורט, הבריאות והתנועה בישראל. במכללה מכשירים אנשי מקצוע אשר רואים בספורט ובהוראתו שליחות. במוסד הלימוד רואים חשיבות בפיתוח ושכלול של דרכי ההוראה והמחקר וכן בהטמעה של מודעות לחשיבותו של הספורט ואורח החיים הבריא בציבור.


לימודי החוץ של המכללה מתקיימים בשיתוף עם החברה העירונית לתרבות ולספורט של העיר ראשון לציון.


הקורסים נערכים על פי הוראות חוק הספורט, בתיאום ואישור של משרד החינוך. מטרת ההכשרות היא לסייע למשתתפים לפתח את הקריירה ולהתקדם מבחינה מקצועית בתפקידים משמעותיים בענפי הספורט בישראל.


קמפוס מוסד הלימוד כולל כיתות לימוד ומתקנים משוכללים, שבהם מתקיימים תרגולים והתנסויות פרקטיות.

 

היכן לומדים? מיקום ודרכי הגעה


שלוחת המכללה האקדמית בוינגייט בעיר ראשון לציון ממוקמת בסמוך לתחנה המרכזית החדשה בעיר, ברחוב גולדה מאיר 21. ניתן להגיע למוסד הלימוד באמצעות התחבורה הציבורית וכן ברכב פרטי.

 

מה לומדים?

 

קורסים להכשרת מדריכים ומאמנים


במוסד הלימוד פועל בית ספר בין לאומי להסמכת מאמנים ומדריכים במקצועות הספורט. בבית הספר מתקיימים קורסים להכשרת מאמנים ומדריכים לפי חוק הספורט, במגוון מקצועות הפעילות הגופנית. מסלולים אלה יכולים להתאים לאוהבי הספורט המעוניינים לפתח קריירה מספקת ומאתגרת, או ליצור הכנסה נוספת. במהלך הקורסים נרכש ידע עיוני בתורת הענף וכן כלים מעשיים באימון או הדרכה, כדי לסייע למשתתפים להפוך את הכישרון והיכולות האישיות למקצוע. הבוגרים משתלבים במגוון אפיקים בעשייה הספורטיבית בישראל ומסייעים לקדם את הספורט הישראלי ולהכשיר את ספורטאי המחר.

 

לימודי תעודה והשתלמויות


בבית הספר ללימודי תעודה ניתן לקחת חלק בקורסים והשתלמויות מגוונים. במסגרת לימודי התעודה ניתן ללמוד מקצועות כגון בריאות, תנועה, מנהיגות, מיומנויות הוראה ועוד.


הלימודים מתאימים בין היתר למורים בתחום החינוך הגופני, לאנשי הוראה בענפים נוספים וכן לעובדים במקצועות משיקים, המעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם, להעשיר את הידע המקצועי ולרכוש מקצוע חדש ומבוקש.

 

למי מתאימים הלימודים?


מסלולי הלימוד במכללה מתאימים לבעלי זיקה וידע בתחום הספורט, המעוניינים להפוך את הכישרון הטמון בהם לקריירה.
הקבלה לקורסי המאמנים והמדריכים היא על פי הנחיות מינהל הספורט, הקורסים מיועדים לבעלי ניסיון קודם כמתאמנים בתחום הנלמד, יש לעבור מבחנים וראיון.


ללימודי התעודה במכללה תנאי קבלה משתנים, בהתאם לקורס הנלמד. חלק מן הקורסים מיועדים לאנשי הוראה מנוסים, קורסים אחרים מתאימים גם לקהל ידע רחב יותר.


מתכונת הלימוד


מסלולי הלימוד במכללה האקדמית בוינגייט משלבים בין לימוד עיוני לבין תרגולים פרקטיים של החומר הנלמד. בחלק מן המסלולים מתקיימת התנסות מעשית או סטאז' שבהם מתרגלים בפועל את המיומנויות הנלמדות ומכירים את התהליכים בשטח. כמו כן, הסטודנטים מתרגלים את הכלים הנלמדים במתקני המכללה וכך צוברים ניסיון לקראת ההשתלבות בשוק העבודה.

למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית בוינגייט
עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית בוינגייט