קורס טיפול ברכב היברידי במכללה הטכנולוגית רופין עמק חפר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס רכב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הטכנולוגית רופין - קורס רכב היברידי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מומחה לעבודות טיפול ואחזקה ברכב חשמלי היברידי רמה 3 - המכללה הטכנולוגית רופין עמק חפר

 

מצטרפים אל המהפכה


בישראל כמו בשאר חלקי העולם, המכוניות ההיברידיות צוברות לעצמן פופולאריות ככל שעובר הזמן. בעקבות המגמה המתפתחת, משרד התחבורה החליט להגן בחוק שלל נהלי עבודה. כיום, בעקבות נהלים אלו, עובדים אשר מעוניינים לעסוק בתיקון רכבים היברידיים נדרשים ללמוד בקורסי הסמכה מותאמים.


טכנאי רכב היברידי אמון על ביצוע תחזוקה, תיקון ופיקוח על כלי רכב היברידיים. בשל העובדה כי למכוניות היברידיות יש את אותם מרכיבים כמו מכוניות שאינן היברידיות, טכנאי רכב היברידי יתקין חלקים אוניברסליים כגון מנגנוני היגוי, משאבות הידראוליות, מערכות בלמים וכן הלאה. טכנאי רכב היברידי מרכז את העבודה שלו באבחון ממוחשב של מכוניות היברידיות, זאת מאז המהפכה המדעית שהפכה את המכוניות הללו למורכבות יותר.


כמו כל טכנאי רכב, טכנאי מכוניות היברידיות חייב לגלות מיומנות מיוחדת לפתירת תקלות. כמו כן, מוטלת עליו החובה להעמיק בשדה הטכנולוגיה ההיברידית, לאמץ יכולת ניהול והבנה של אבחון באמצעות מחשב, ללמוד על יצרני הרכב ההיברידי וסוחריו. לכן, אם אתם מגיעים מעולם הרכב ושאיפתכם היא לקחת את הקריירה שלכם צעד אחד קדימה – קורס מומחה לעבודות טיפול ואחזקה ברכב חשמלי היברידי מטעם המכללה הטכנולוגית רופין יספק עבורכם את האפשרות לעשות זאת.


תכנית הלימודים


קורס מומחה לעבודות טיפול ואחזקה ברכב חשמלי היברידי רמה 3 מטעם המכללה הטכנולוגית רופין, מתקיים תחת פיקוח אגף הרכב של משרד התחבורה, זאת במטרה להביא לאיכות ומקצוענות במוסכים השונים. תכנית הלימודים עומדת בסטנדרטים ובתקנים הישראליים והבינלאומיים בתחום הרכב ההיברידי. הקורס מתמקד בהיכרות מעמיקה עם מגוון כלים מקצועיים אשר מסייעים לסטודנטים להתמודד עם סוגיות בטיחות, תחזוקה וטיפול בתחום הרכב ההיברידי.


מתכונת הלימוד


קורס זה נלמד בהיקף של כ - 60 שעות לימוד אקדמיות, במתכונת של לימודי ערב המתקיימים אחת לשבוע.


נושאי הלימוד

 

  • מבוא לרכב היברידי
  • מערכות ממוחשבות
  • מערכת ניהול אנרגיה
  • החייאה ועזרה ראשונה
  • מנוע בנזין ומנוע חשמלי
  • סוגי מערכות היברידיות   

 


על מוסד הלימוד


כבר עשרות שנים מציעה המכללה הטכנולוגית רופין מסלולי הכשרה מקצועית וחינוך טכנולוגי. המכללה נתונה תחת תהליך התפתחות מתמשך, כזה אשר מתאים את תכניות הלימוד אל צרכיו המשתנים של שוק התעסוקה הישראלי. שלל תכניות הלימוד במכללה מעודכנות מדי תקופה, זאת בהתאם לפיקוח של מה"ט. במכללה אפשר למצוא כמה מרכזי לימוד ביניהם המרכז להשתלמויות המאפשר לימודי תעודה וכן המרכז נובל - רופין שהוא מיזם משותף עם חברת נובל אנרג'י העולמית. המכללה הטכנולוגית רופין דואגת לתחזק ולשמר קשרים עם מיטב הגופים הבכירים בשוק התעסוקה והתעשייה. הקשרים האלו מקנים עבור הסטודנטים במכללה את המפתח להשתלבות מהירה ומוצלחת במגוון משרות מיד לאחר סיום לימודיהם.


תנאי קבלה


קורס זה מיועד עבור מועמדים אשר מחזיקים בתעודות ההסמכה הבאות: חשמלאי רכב, מכונאי רכב, מיזוג אוויר, פחח, ממסגר רכב ובעל הסמכה מטעם יצרן הרכב.


תעודה


סטודנטים אשר יסיימו בהצלחה את חובותיהם הלימודיים יקבלו תעודת "מומחה לעבודות טיפול ואחזקה ברכב HVE" מטעם המכללה הטכנולוגית רופין.

 

אפשרויות תעסוקה


בוגרי הקורס יוכלו לעשות שימוש בידע שצברו בקורס בכדי להשתלב בשלל המוסכים שבהם ניתנים שירותים עבור רכבים היברידיים. נוסף על כך, בעלי מוסכים אשר למדו בקורס יוכלו להרחיב את קשת השירותים שהם מעניקים עבור הלקוחות ולמנף את העסק.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הטכנולוגית רופין - המרכז להשתלמויות - לימודי תעודה והכשרות מקצועיות

עוד מסלולי לימוד - המכללה הטכנולוגית רופין

כלים שיעזרו לך לבחור