קורס הבטחת ובקרת איכות במכללה הטכנולוגית רופין עמק חפר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורסים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הטכנולוגית רופין - הבטחת ובקרת איכות.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול לבקרה והבטחת איכות - המכללה הטכנולוגית רופין בעמק חפר

 

האיכותיים דואגים לאיכות


עם כניסתו של הייצור ההמוני, הצורך לפקח על איכות הרכיבים המיוצרים על ידי מספר גדול של עובדים יצר את תפקיד מפקחי האיכות. בעבר, ביקורת האיכות בדרך כלל התבצעה רק בסיום תהליך הפקת המוצר, אך כיום, בקרת האיכות מבוצעת בכל שלבי הייצור. השינוי האקוטי הזה הפך את מבקר האיכות למבוקש והכרחי ביותר בשלל ארגונים, עסקים ומפעלים מודרניים, אשר שואפים לשמור על רמה גבוהה ואיכותית של ייצור.


אבטחת איכות היא פן אחד הנגזר מתוך הרעיון הגדול של ניהול האיכות. תהליך ניהול איכות הייצור כרוך בצעדים רבים ומפורטים של תכנון, פעולה ובקרה. פונקציית הבטחת האיכות עוסקת באישור דרישות האיכות של הפירמה. עסק יכול לבנות מוניטין חיובי של אמינות ועקביות כאשר הוא מבטיח רמה של איכות במוצרים או בשירותים שהוא מספק לציבור. דבר זה מחזק את אמון הצרכן בעסק ומסייע לעסק להתחרות עם אחרים באותו השוק.


תכנית הלימודים


קורס ניהול לבקרה והבטחת איכות מטעם המכללה הטכנולוגית רופין מיועד בכדי לספק הכשרה מקיפה עבור הסטודנטים, זאת במטרה שיוכלו לבצע באופן איכותי ומקצועי את התפקיד של מבקרי איכות במיטב הארגונים והמפעלים הקיימים במשק העבודה הישראלי. הקורס מספק עבור הסטודנטים קרקע פורייה ללמידת מושגים, כלים ושיטות רבות ושונות בבקרת איכות, אשר מאפשרים להם להבין לעומק כיצד מייעלת בקרת האיכות את מגוון התהליכים בארגונים.


מתכונת הלימוד


קורס ניהול לבקרה והבטחת איכות מטעם המכללה הטכנולוגית רופין נלמד בהיקף של כ - 150 שעות לימוד אקדמיות, במתכונת של קורס ערב הכולל מפגש אחד בשבוע. בתום הקורס ייערך מבחן גמר אשר יסכם את שלל החומר הנלמד.


נושאי הלימוד

 

 • ניתוח כושר תהליכים
 • תורת מדידת האיכות
 • תקני איכות ישראליים
 • מבוא לאבטחת איכות
 • מבוא להנדסת אמינות
 • בקרת איכות סטטיסטיות
 • שיטות סטטיסטיות לאיכות   
 • מבדקי איכות
 • כלכלת האיכות
 • עקרונות האיכות
 • ציוד מדידה ובדיקה
 • סטטיסטיקה יישומית   
 • ועוד

 

 

על מוסד הלימוד


מזה שנים רבות פועלת המכללה הטכנולוגית רופין להכשרה ופיתוח אישי בקרב סטודנטים רבים אשר שואפים להשתלב בתפקידי מפתח בשוק העבודה הישראלי. המכללה מציעה שלל קורסים והסמכות במגוון תחומים מבוקשים, במסגרתן של תכניות לימוד עדכניות אשר מציידות במירב הכלים האינפורמטיביים והמעשיים הנדרשים עבור הסטודנטים. למכללה היצע קורסים טכנולוגיים חדשניים בהם קורסי ניהול וקורסים בענפי המים והסביבה, כשהיא דואגת לתפעל גם בית ספר להנדסאים.


במכללה הטכנולוגית רופין הסטודנטים נהנים מסביבה לימודים ירוקה, מעבדות טכנולוגיות משודרגות, מרכזי לימוד חדישים וכן סגל מרצים אשר מקפיד ללוות את הסטודנטים לכל אורך מסלולי הלימודים השונים שלהם. בכדי להישאר מעודכנים בשינויים הטכנולוגיים ובחידושים האחרונים, המכללה הטכנולוגית רופין דואגת לתחזק באופן שוטף קשר הדוק עם הגופים הגדולים בתעשייה.


תנאי קבלה


קורס ניהול לבקרה והבטחת איכות מטעם המכללה הטכנולוגית רופין מיועד עבור אלו אשר עוסקים בתחום, בכירים בתעשייה, עובדי מעבדות שונות וכן לכל אלו אשר מעוניינים במקצוע מבוקש ומרתק או לחילופין להעמיק את הידע שלהם בתחום.

 


תעודה


בוגרי הקורס זוכים לתעודת גמר מטעם המכללה הטכנולוגית רופין.


אפשרויות תעסוקה


בוגרי קורס ניהול לבקרה והבטחת איכות מטעם המכללה הטכנולוגית רופין זוכים להשתלב בשלל ארגונים המצריכים בדיקות איכות של מוצרים ושירותים. כמו כן, הבוגרים יוכלו להשתלב בחברות הייטק, מפעלים רבים, חברות בקרה, אזורי תעשייה וכן הלאה.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הטכנולוגית רופין - המרכז להשתלמויות - לימודי תעודה והכשרות מקצועיות

עוד מסלולי לימוד - המכללה הטכנולוגית רופין

כלים שיעזרו לך לבחור