קורס חשמלאי ראשי במכללה הטכנולוגית רופין עמק חפר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הטכנולוגית רופין - חשמלאי ראשי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשמלאי ראשי - המכללה הטכנולוגית רופין עמק חפר


כולנו מכירים את תחושת חוסר האונים שמופיעה בעת הפסקת חשמל, גם אם זו נמשכת למספר רגעים. במקרה שכזה הפתרון הוא להזמין חשמלאי מוסמך שיש ביכולתו לתקן את התקלה במהירות האפשרית.


ברחבי הארץ ניתן למצוא אלפי חשמלאים שידיהם מלאות בעבודה. המקצוע הכה מבוקש מספק עבורם עבודה יומיומית מסביב לשעון. מערכות החשמל השונות, מושלמות עד כמה שיהיו, חשופות באופן קבוע לתקלות שונות. לא תמיד אפשרי לעמוד על הסיבה המרכזית לתקלה, לרוב ניתן לתקן כמעט כל תקלה המתרחשת במערכת חשמל בעזרת ידע מקצועי מתאים. לשם כך ישנו הצורך להזמין בעל מקצוע מיומן, מנוסה ומוסמך לכך.


חשמלאי ראשי זוהי הדרגה השלישית בהיררכיית לימודי חשמלאות. החשמלאי הראשי מוסמך עבור ביצוע שלל עבודות פיקוח או התקנות חשמל במגוון הרחב של מערכות החשמל הביתיות ואלה התעשייתיות, וכן בתכנון ועריכה של תכניות חשמל אשר מגיעות לעוצמת זרם של 250*3 אמפר (תלת פאזי). אם אתם בעלי רקע בעולם החשמל ושואפים להעמיק את ההכשרה שלכם ולפתוח הזדמנויות חדשות עבור הקריירה – קורס חשמלאי ראשי מטעם המכללה הטכנולוגית רופין יספק עבורכם את ההכשרה לכך.

 


תכנית הלימודים


במהלך קורס חשמלאי ראשי מטעם המכללה הטכנולוגית רופין נחשפים הסטודנטים למגוון ההתפתחויות החדישות ביותר שמאפיינות את טכנולוגיית החשמל. הסטודנטים נהנים מהכשרה מעמיקה שתסייע להם בהקמה, פיקוח, תכנון, התקנה, תחזוקה ובנייה של מערכות חשמל וכן מערכות פיקוד ובקרה. תכנית הלימודים מתמקדת בתחומים רבים ושמה במרכז את מערכות החשמל הביתיות והתעשייתיות.


מתכונת הלימוד


קורס חשמלאי ראשי נלמד בהיקף של כ - 600 שעות לימוד אקדמיות, במסגרת מסלול לימודי ערב לתעודה. בתום הקורס הסטודנטים ניגשים למבחנים חיצוניים של משרד הכלכלה במטרה לקבל את רישיון העיסוק שלהם בתור חשמלאים.


נושאי הלימוד

 

  • לימודי יסוד
  • פיקוד ובקרה
  • מתקני חשמל
  • מכונות חשמל
  • תורת החשמל
  • מערכות חשמל    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


במכללה הטכנולוגית רופין שנוסדה בשנת 1949 ניתן למצוא היצע רחב ומגוון של תכניות לימודים אקדמיות, בשפע של נושאים מרתקים. המכללה נמנית בין הגופים האקדמיים הוותיקים בישראל. כמדי שנה לא פחות מ - 4,500 סטודנטים נהנים מחוויית למידה בשלל המסלולים לתעודה שמציעה המכללה. הסטודנטים מסיימים כבוגרים מקצועיים ואיכותיים אשר משולבים בתפקידים בכירים במשק העבודה הישראלי.


תנאי קבלה


קורס זה מיועד עבור מועמדים אשר מחזיקים בתעודת חשמלאי מוסמך לצד שנת וותק אחת לפחות בביצוע עבודות חשמל. כמו כן, על המועמדים לעבור ועדת קבלה מטעם המחלקה.


תעודה


קורס חשמלאי ראשי מטעם המכללה הטכנולוגית רופין מעניק לבוגריו תעודת "חשמלאי ראשי" מטעם משרד הכלכלה.


אפשרויות תעסוקה


אפשרויות התעסוקה בתחום החשמל הן רבות ומגוונות. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בתור שכירים בשלל החברות השונות אשר עוסקות בתחום החשמל, תשתיות חשמל או לחילופין בחברת החשמל עצמה. ניתנת האפשרות גם לפנות לאפיק עצמאי מיד עם סיום הלימודים. נוסף לכך, הבוגרים יוכלו להמשיך אל עבר קורס חשמלאי מתח גבוה, לימודי הנדסאי חשמל או לימודים לתואר ראשון בהנדסת חשמל.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הטכנולוגית רופין - המרכז להשתלמויות - לימודי תעודה והכשרות מקצועיות

עוד מסלולי לימוד - המכללה הטכנולוגית רופין

כלים שיעזרו לך לבחור