תואר ראשון בתקשורת בהתמחות תקשורת שיווקית ודיגיטלית במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - צור קשר
תואר ראשון בתקשורת בהתמחות תקשורת שיווקית ודיגיטלית במכללה האקדמית ספיר

תואר ראשון בתקשורת בהתמחות תקשורת שיווקית במכללה האקדמית ספיר


שיווק בכל הממדים


תחום השיווק היה כרוך מאז ומעולם בעולם התקשורת, אך האופן בו הוא בא לידי ביטוי משתנה ללא היכר לאורך השנים. הקמפיינים הפרסומיים של היום צריכים להיות יצירתיים, נועזים ומקוריים מאי פעם אם ברצונם לקלוע לקהל היעד ולהוביל לרווחים. זירות חדשות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, יוטיוב ואחרים מציבות אתגרים לא פשוטים בפני אנשי התקשורת שמעוניינים לקדם מוצרים, שירותים או מסרים לקהלים רחבים עד כמה שניתן.


המכללה האקדמית ספיר מאפשרת לבחור בתכנית תואר ראשון בתקשורת בהתמחות תקשורת שיווקית, במסגרת מסלולי ההתמחות המוצעים בתואר הראשון בתקשורת. מסלול זה מספר הבנה נרחבת וכלים פרקטיים מגוונים בכל הנוגע לאפשרויות שמציבה המדיה בזירה השיווקית, בין אם במדיה מסורתית ובין אם במדיה חדשה.


תכנית הלימודים


הסטודנטים במסלול זה בתואר בתקשורת מכירים את שלל העיסוקים בתחום התקשורת השיווקית. הם בוחנים תהליכי ניהול של לקוחות, פלנינג ותכנון אסטרטגי באמצעי פרסום מסורתיים כגון עיתונים וטלוויזיה וכן במדיה הדיגיטלית כגון ברשתות חברתיות ובאתרי חדשות ושיתוף. נוסף על כך, הם לומדים על ניהול לקוחות ביחסי ציבור והפקה של מהלכי יח"צ. הם עוסקים גם בנושאים כגון דוברות ולובינג, ייעוץ פוליטי תקשורתי ושימושים שונים של הרשתות החברתיות למטרות שיווקיות.

 


מתכונת הלימוד


אורך התואר בתקשורת הוא כשלוש שנים. בהתמחות בתקשורת שיווקית אפשר לבחור החל משנה ב' בתכנית. הסטודנטים לומדים בקורסים עיוניים מגוונים ובמקביל בסדנאות מעשיות בנושאי מדיה כגון פרסום, יחסי ציבור, פלנינג, ניהול מותגים, פיתוח קונספטים קריאטיביים, קופירייטינג, שיווק באינטרנט, פרסום מגזרי, תוכן שיווקי ובנייה של קמפיינים ליחסי ציבור משולבים במדיה מסורתית ודיגיטלית. הם יכולים גם לבחור בסדנאות מעמיקות בנושאים כעיצוב גרפי, יצירת אתרי אינטרנט ועיצוב חוויית המשתמש.


כמו כן, הם משתתפים בסדנה שנתית מסכמת ובה הם מבצעים את פרויקט הגמר. הפרויקט בנוי מקמפיין כולל בתקשורת שיווקית על כל מרכיביה, בכל אמצעי המדיה בנושאים לבחירת הסטודנטים.


על מוסד הלימוד


במסגרת התואר בתקשורת של המכללה האקדמית ספיר, ניתן ללמוד גם בתכנית תואר בתקשורת בהתמחות עיתונות או בתואר בתקשורת בהתמחות רדיו ופודקאסטים. נוסף על כך, המכללה מפעילה מסלולי לימוד כגון לימודי תרבות יצירה והפקה, לימודי אמנויות הקול והמסך, לימודי שיווק טכנולוגי ומסלולים נוספים.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל ללימודים בתכנית זו נדרשים להיות בעלי בגרות מלאה בממוצע של לפחות 85, וציון של לפחות 530 בפסיכומטרי. יש לעבור מבחן קבלה פנימי ולעיתים גם ראיון אישי. כמו כן יש צורך בציון של לפחות 70 בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות או ציון של לפחות 65 ברמת 5 יחידות.


תעודה


תואר ראשון BA בתקשורת ניתן לבוגרי המסלול אשר עומדים בהצלחה בכל הדרישות, על ידי המכללה האקדמית ספיר.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר