קורסים בחשבונאות במרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - צור קשר
קורסים בחשבונאות במרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר

קורסים בחשבונאות במכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ והמשך


המרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר עורך שלל תכניות ללימודי תעודה בענפים שיש להם ביקוש במשק הישראלי. בין היתר ניתן ללמוד בו בקורסי ניהול, קורסים בעיצוב ומדיה, קורסים במקצועות הייעות והחינוך, קורסים בתחומי התרפיה, הכשרות באלקטרוניקה ובחשמל וכן קורסי הכנה לקראת מבחנים כגון בחינת אמי"ר.


בין מגוון הקורסים שמתקיימים במרכז ללימודי תעודה של המכללה, נערכים גם קורסים שונים בתחום החשבונאות. קורסים אלה מתאימים הן למי שמעוניינים להשתלב לראשונה בתחום והן למי שעובדים בענף ורוצים לקדם את הקריירה. הקורסים בחשבונאות מכינים את המשתתפים בהם לקראת מבחני הסמכה חיצוניים שעורכים גורמים ממשלתיים לצורך קבלה של דיפלומה מקצועית. בקורסים מכירים כלים ושיטות עדכניים בתחומים כגון הנהלת חשבונות, שכר ומיסים ומתוודעים גם לתוכנות וליישומים ממוחשבים שבהם משתמשים היום עובדים בתעשייה. תחום החשבונאות הוא דינמי ומאתגר והוא כולל מגוון של אפשרויות תעסוקה לעובדים איכותיים, יצירתיים ומקצועיים. עם צבירה של ניסיון ומעבר הכשרות נוספות, ניתן להמשיך לצמוח בענף ולקדם את הקריירה לדרגות בכירות יותר.


מסלולי לימוד


אלה הם הקורסים בתחום החשבונאות שמתקיימים במכללה האקדמית ספיר:


קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2


קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 של המרכז ללימודי חוץ במכללת ספיר נערך בפיקוח של משרד העבודה והוא מוכר ללימוד על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים. התכנית מכשירה את המשתתפים לקראת מבחני סיווג חיצוניים שנערכים על ידי משרד העבודה לקראת קבלת דיפלומת מנהלי החשבונות. בקורס לומדים בהרחבה על היבטים מרכזיים בתורת המשק והמסחר, בחישובים מסחריים, בחשבונאות פיננסית ובחשבונאות ממוחשבת מעשית, לרבות היכרות עם תוכנות מתקדמות לניהול שכר וחשבונות.


המשתתפים יכולים ללמוד בקורס בוקר שבו שלושה מפגשים שבועיים או בקורס ערב שבו מפגשים פעמיים בשבוע, בשני המסלולים כ - 285 שעות לימוד בהתאם לנהלי משרד העבודה. התכנית מתאימה לבוגרי 12 שנות לימוד או לבוגרי 11 שנות לימוד שעוברים מבחן כניסה במתמטיקה ברמת 12 שנות לימוד. מי שמחזיקים בבגרות במתמטיקה ברמת יחידה אחת לפחות פטורים מהבחינה.


קורס חשבי שכר בכירים


המרכז ללימודי חוץ מציע קורס חשבי שכר בכירים שנערך בפיקוח של לשכת רואי החשבון בישראל, שהיא הגוף שאחראי להסמכת חשבי השכר. המסלול מכין למבחנים חיצוניים שעורכת הלשכה לקבלת דיפלומת חשבי השכר. הקורס נוגע למגוון היבטים עכשוויים בהכנה של תלושי שכר, בביקורת על משכורות ובסוגיות כגון זכויות עובדים, פנסיה, ביטוח לאומי ומיסים.


המעוניינים להתקבל לקורס צריכים להיות בעלי תעודת הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 לפחות בעדיפות לבוגרי לימודים אקדמיים שסיימו בהצלחה את קורס "יסודות בחשבונאות". התכנית יכולה להתאים גם להנדסאי תעשייה וניהול שמעוניינים בהסבה מקצועית לתחום השכר והחשבונאות. על המועמדים להציג בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד בציון של לפחות 80. היקפו של הקורס כ - 152 שעות אקדמיות. סטודנטים יכולים לבחור בין ממסלול בוקר לבין מסלול ערב שמתאים לשילוב עם עבודה.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר