מכינה ייעודית לפסיכולוגיה במכללה האקדמית אחוה

שירות אישי - צור קשר
מכינה ייעודית לפסיכולוגיה במכללה האקדמית אחוה

מכינה ייעודית ללימודי פסיכולוגיה - המכללה האקדמית אחוה


חולמים להתקבל ללימודי הפסיכולוגיה?


לימודי פסיכולוגיה הם בין הענפים המבוקשים באקדמיה, רבים שמתעניינים בנפש האדם ובדפוסי התנהגות שואפים ללמוד תחום זה ולקבל הבנה של המתחולל בתודעה האנושית. עבור מי שחולמים להתקבל ללימודים אך אינם עומדים בתנאי הקבלה שמוצבים, ישנה אפשרות ללמוד במכינה ייעודית ובה לקבל ידע וכלים אקדמיים.


במכללה האקדמית אחוה מציעים מכינה ייעודית לפסיכולוגיה. מכינה זו מתאימה למועמדים ללימודי הפסיכולוגיה בעלי בגרות מלאה, אשר לא עומדים ברף הקבלה ללימודים במכללה האקדמית אחוה ומעוניינים לשפר את סיכויי הקבלה שלהם. דרך הידע והכלים שנרכשים במהלך מכינה זו יכולים הסטודנטים לקבל יתרון בהמשך דרכם ולהתחיל לסלול את הדרך לעבר קריירה מבוקשת.


תכנית הלימודים


תכנית המכינה הייעודית לפסיכולוגיה מעניקה לתלמידיה רקע אקדמי אשר נחוץ לקראת ההשתלבות בלימודי הפסיכולוגיה במכללה האקדמית אחוה. נלמדים בה קורסים שונים שמקנים מיומנויות אקדמיות, בהם קורסים באנגלית, בכתיבה אקדמית ובאסטרטגיות למידה.


נוסף על כך, כוללת מכינה זו קורסים אקדמיים, אשר מוכרים לפטור במסגרת לימודי הפסיכולוגיה של המכללה האקדמית אחוה. קורסים אלה כוללים: מבוא לפסיכולוגיה, מבוא לסטטיסטיקה, פסיכולוגיה התפתחותית.


מתכונת הלימוד


המכינה הייעודית לפסיכולוגיה מתפרשת על פני סמסטר אחד.


על מוסד הלימוד


המכללה האקדמית אחוה מפעילה מגוון של מכינות קדם אקדמיות, אלה מציעות למועמדים לקבל כלים לקראת הקבלה ללימודים האקדמיים. צוות המכינות כולל מורים מיומנים ומנוסים שתורמים מניסיונם הרב אל הסטודנטים במכינות. התלמידים זוכים ליחס אישי, לייעוץ ולסיוע לימודי מצד המערך הפדגוגי והמנהלי של תכניות המכינה, במטרה לאפשר לכל אחד מן הסטודנטים לשפר את הסיכויים להתקבל לתואר הראשון.


בין המכינות שאפשר ללמוד במכללה האקדמית אחוה, נכללות גם מכינה קדם אקדמית לשיפור ולהשלמת בגרויות, מכינה ייעודית למערכות מידע ניהוליות, מכינה ייעודית למדעי החיים, מכינה ייעודית לחינוך ותכנית הכנה לבני 30 פלוס.


המכללה שמה דגש על ערכי החדשניות והשינוי והיא מתאימה את כל תכניות הלימודים שלה להתרחשויות העכשוויות במשק ובתעשייה. ניתן ללמוד בה בבית הספר למדעים או בבית הספר לחינוך במסגרת שלל מסלולים לתואר ראשון או לתואר שני. הסטודנטים במכללה האקדמית אחוה יכולים להיעזר בשלל מלגות לימוד שמציעים במוסד, על פי קריטריונים שונים.


תנאי קבלה


מועמדים אשר מעוניינים להתקבל למכינה זו נדרשים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה וציון בבחינת מימ"ד, יכולים גם להתקבל מועמדים שברשותם ציון של לפחות 450 בפסיכומטרי אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה לפסיכולוגיה שמציבה המכללה האקדמית אחוה.


תעודה והמשך לימודים


לסטודנטים אשר משלימים את המכינה בהצלחה ניתנת תעודת גמר מכינה על ידי המכללה האקדמית אחוה. הבוגרים נדרשים להציג ממוצע ציונים של לפחות 75 וציון של 70 ומעלה בכל אחד מן הקורסים שנלמדים במסגרת המכינה. הם משתלבים בלימודי הפסיכולוגיה במכללה כבר במהלך סמסטר ב', בחודש מרץ 2019.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית אחוה