קורסי תכנות ומחשבים במכללה הטכנולוגית רופין בעמק חפר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הטכנולוגית רופין - קורסי תכנות ומחשבים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים בתכנות ומחשבים במכללה הטכנולוגית רופין - המרכז להשתלמויות בעמק חפר


במכללה הטכנולוגית רופין - המרכז להשתלמויות מתקיימים מגוון קורסים בתחום המחשבים ובתחום התכנות. מסלולים אלה ללימודי תעודה מאפשרים למשתתפים ללמוד אודות הפעלה ותכנות של מערכות תעשייתיות, להכיר תוכנות עיצוב ושרטוט ולרכוש ידע טכנולוגי מתקדם. מרבית הקורסים מתאימים למהנדסים, להנדסאים, לטכנאים ולעובדים בתעשייה שמעוניינים להכיר יישומים וכלים טכנולוגיים חדשים לייעול עבודתם. הקורסים שמים דגש על התנסות פרקטית במערכות הנלמדות דרך תרגולים ומעבדות שבהם מכירים מקרוב את הציוד והתוכנות השונות.


מסלולי הלימוד


מבין קורסי התכנות וקורסי המחשבים שמתקיימים במכללה הטכנולוגית רופין ניתן למצוא -

 

 

  • קורס בקרים מתוכנתים PLC - במהלך קורס בקרים מתוכנתים המשתתפים מכירים את סדרת הבקרים S7300 של חברת סימנס ואת תוכנת STEP 7 שנדרשת לתכנות של בקרים אלה. הם לומדים בהרחבה על תהליכי התחזוקה והתפעול השוטף של הבקרים. הקורס כולל התנסות במעבדה שבה מתרגלים את השימוש בציוד מתקדם של חברת סימנס. הקורס יכול להתאים לעובדים בענפי החשמל, האוטומציה והמכונות שמעוניינים ללמוד על תפעול בקרים מתקדמים בתעשייה. הקורס כולל כ - 36 שעות לימוד והוא מתקיים במתכונת קורס ערב.

 

  • קורס בקרים מתוכנתים HMI - הקורס מתמקד הן במערכות בקרים מתוכנתים של חברת סימנס והן במערכות HMI, ממשקי אדם ומכונה. הקורס משלב כלים עיוניים ומעשיים המאפשרים למשתתפים להכיר מקרוב את מערכות הבקרים ואת ציוד הקצה הנדרש לעבודה באמצעותם בעת שילוב במערכות בקרה ופיקוד. כמו כן, הם לומדים על שפות תכנות מקובלות לעבודה עם הבקרים ולתקנים המקצועיים שנדרשים לתכנות. במהלך הקורס מתרגלים את השימוש בבקרים בעבודה בעמדות סימולציה שבה מותקנים צגי HMI וכרטיסי תקשורת, בקורס זה כ - 80 שעות לימוד.

 

  • קורס תוכנת SolidWorks - קורס סולידוורקס במכללה הטכנולוגית רופין מקנה למשתתפיו כלים בסיסיים לתכנון, הרכבה, עיצוב ושרטוט בעזרת התוכנה. במהלך התכנית יכולים טכנאים, הנדסאים ומהנדסאים בתחומי החשמל, הפלסטיקה והמכונות להכיר את שלל האפשרויות שמציעה התוכנה לייעול העבודה. נלמדים עקרונות בעיצוב תלת ממדי של חלקים, בשרטוט חלקים ובהרכבתם.

 

  • קורס תוכנת AutoCAD - קורס תוכנת אוטוקאד מותאם לגרסה העדכנית של תוכנת השרטוט הממוחשב והיא מעניקה מיומנויות שרטוט טכני שמותאמות לצורכים של מהנדסים, מכונאים, שרטטים, חשמלאים ואדריכלים. במהלך ההכשרה לומדים על הפקודות השונות בתוכנה, על תהליך הפקת הגיליונות, על עריכה של קבצים ועל משטחים וטקסטורות. כמו כן, נלמדים עקרונות השרטוט הדו ממדי והתלת ממדי. הקורס כולל כ - 56 שעות לימוד ומשלב תרגולים במעבדות.

 

  • קורס תוכנת Photoshop - משתתפי קורס פוטושופ מכירים את תוכנת עיבוד התמונה של בית התוכנה אדובי ומקבלים כלים בסיסיים לעבודה באמצעותה. הקורס מתאים למשתתפים ממגוון תחומים שמעוניינים להכיר תוכנה לעיצוב ולעיבוד תמונה ליישום בעבודתם. בין היתר נלמדות שיטות לתיקוני צבע, להוספת אפקטים מיוחדים ולשילוב של תמונות בפרזנטציות. בקורס זה נכללות כ - 56 שעות לימוד והוא משלב תרגולים מעשיים בשימוש בתוכנה.


על מוסד הלימוד


במכללה הטכנולוגית רופין פועל המרכז להשתלמויות, שבו מתקיימים שלל קורסים להכשרה מקצועית. הקורסים עוסקים בענפים מבוקשים וחלקם מתקיימים בפיקוח של גופים ממשלתיים להכנת המשתתפים למבחני הסמכה רשמיים. ניתן ללמוד בקורסים בתחום החשמל, קורסים בענף הרכב, קורסים בבטיחות וגהות, קורסים בתחום הבניין, קורסים במים וסביבה, קורסים במולטימדיה ועיצוב ועוד מגוון ענפים. קורסים אלה משלבים תרגולים פרקטיים, עבודה במעבדות ופרויקטים שונים שמטרתם לאפשר למשתתפים לצבור ניסיון מעשי עוד במהלך הכשרה וכך לצאת לשוק העבודה כשבידיהם כלים יישומיים חשובים. נוסף על ההכשרות המקצועיות הללו עורך המרכז להשתלמויות הכשרות ומסלולי לימוד ייעודיים עבור מפעלים וארגונים בהתאם לצורכיהם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הטכנולוגית רופין - המרכז להשתלמויות - לימודי תעודה והכשרות מקצועיות

עוד מסלולי לימוד - המכללה הטכנולוגית רופין

כלים שיעזרו לך לבחור